Ново
Мајката Рака потпирачи за глава Глава за Поддршка за Деца /за Патување Перница, Жолта

Мајката Рака потпирачи за глава Глава за Поддршка за Деца /за Патување Перница, Жолта

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Мека Кадифен.Иновативен потпирачи за глава за поддршка на детето главата во текот на спиењето во столче.Дава поддршка само каде што децата треба, според нивните вилица.Две раце за да се спречи странично ѓубрето додека центар дел поддршка на брадата спречи напред глава да падне.Безбедност тестирани fmvss 213 (сојузна моторно возило за безбедност стандард).Може да се користи во столче, шетач, авион итн.Мајката рака потпирачи за глава е уникатно дизајниран потпирачи за глава во облик на човечки раце за поддршка на деца главата во автомобил.Тој нуди поддршка само каде малите бебиња и чекалницата дреме години треба : помеѓу вилицата линија и рамото.Две раце го спречува странично ѓубрето на главата, додека центарот дел поддршка на брадата спречување напред движење на главата.така што детето може да спие во природна позиција или начини(десно или лево).Целата идеја зад производот е да го поддржи детето е глава на природен начин, како на мајка си е поддршка на деца главата со рацете.Мајки рака потпирачи за глава можат да се користат во било столче, шетач, авион etc.By едноставно лепење на Лепенка на потпирачи за глава на рака, на Лепенка на столче (обезбедени со потпирачи за глава) прави мека и удобно поддршка.Мајката рака потпирачи за глава е безбедноста тестирани fmvss 213(сојузна моторно возило за безбедност стандард) се препорачува на возраст над 1 година.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршен подарок за вашите пријатели и семејството.Направени од премиум железо со спреј бои, здрав, и не �

Погодни за : за Хонда, Hrv Граѓански 2017 Спогодба 20032007 Година Crv Ослободени Пилот.Материјал : Faux Кожа+TPU+Цело�

▶3 Големини клима уред Покритие За Избор s : 24x24x30inch; m : 26x26x32inch; l : 32x32x36inch, ве Молиме да се Измери Вашиот кли

Оваа листа вклучува : Гудмен 80000 96% Ефикасност Печка Модел : GMVC960804 CN.Ова доаѓа со 10годишна делови ограниче

Корисно За Позитивна Енергија Генератор, Исцелување, Медитација, Мир На Умот, Балансирање s падна камен �

Име на производ : висока прецизност влажност контролер.Контрола на опсег : 0 ~ 100% RH.Влажност контрола точн

УДОБНО столче ПЕРНИЦАстолче Опфаќа Buckwheat школки исполнет целост : пченица арпа има предности на умерен �

Гроздобер Стил Направени од цврст месинг што е немагнетни микрометар.Уживајте во убав и антички работн�

(1)Женски големина : 5.5 мм x 2.1 мм, Машки големина : 5.5 mmx 2.1 mm,Должина : 33ft / 10m (2)12v DC продолжување кабелот за сек

ББ Автомобил.Ова е Classial 8 Малку Игра Картичка, 72 Игли, Работи Совршено, Погоден За Играчи Колекција.Поддр�

Официјално лиценцирани Aquaman костим тридент; погледне за автентични марка, лого на пакетот и етикета 3Фро

◆【 12~23℃ температура прилагодување】Оваа цигара кабинет има точна сензор на температура, која може да с

Еден Сет на Црвената Алуминиумска клима Пропустливи Декорација Покрие Скратува.Боја : Црвена.Материјал

Име на производ : висока прецизност влажност контролер.Контрола на опсег : 0 ~ 100% RH.Влажност контрола точн

Макс вода проток на нашите капе emitters е 9 литрипочас, соодветен за тревник, дворот, цветните леи, зеленчук

【Безбедност】страна дел на предните седишта поклопецот е изложен да се остави доволно простор за airbag з�

Детето фах карактеристики чаша носителот и рамна површина за храна, sippy чаши, играчки и многу повеќе.Мож�

【Ве молиме да се измери вашиот AC пред изборот на големината】 : Постојат вкупно 4 големини за вашата опци

Блок од прашина, нечистотија, дожд, ветар, сонце, ветер, птици, листовите и чувајте AC надворешна единица р

Се вклопува Shavetronics Моделот ST50, Други модели : 110 120 130 140 150 150s 180 190 190s 1735,1775,110,120,140,150,170,180,190,800,835,5684,5685 5728,5729 Z20

Употреба : Клима Уред.Безжична комуникација : IR.Број на модел : R61 Y23304 Компатибилен со : ве Молиме бидете с�

Ова НЕ е ТЕШКО СЛУЧАЈ.Тоа е винил кожа / decal налепница и НЕ е направен од гума, силикони, гел или пластични.

▶Состојба : Нова; Пакет вклучуваат : Черупка ▶Дел Број : 215066 M100 21542CA000 / 215066 M100 21542 CA000 ,3 HN 85540 10 00 ; ве Молиме

★Исклучителна појава, да се чувствуваат удобно ★Овој далечински управувач е опремен со двете греење и

Количина : Пакетот вклучува 4 игра контролер ѕид закачалки, 4 Рстеги, и 4 навртки кој ќе се одржи игра конт�

1.Жичен игра контрола,Приклучок и да се Игра, без дополнителни драјвери потребни,Супер чувствителни к�

Целзиусови степени само , Фаренхајтови не е достапна.Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмира

Myopia леќи специјално дизајнирани за OculПотрагата 2 и специјално дизајнирани рамки се вклопуваат совршено

Scroll