Ново
TAKTOPEAK Внатрешна клима уред Покритие за Прозорец Единици, Прозорец AC Единица Покритие за Внатрешноста, Двојна Изолација со Еластична Лента, Мали Беж 21 x 14 x 3 инчи (L x H x

TAKTOPEAK Внатрешна клима уред Покритие за Прозорец Единици, Прозорец AC Единица Покритие за Внатрешноста,

Достапност: Залиха
DEN 311.76

【Ве молиме да се измери вашиот AC пред изборот на големината】 : Постојат вкупно 4 големини за вашата опција за да ги собере било која марка и повеќето стандардна големина на прозорецот AC единици.Големина на 21" x 14" x 3", фитинг внатрешна големина на целосна водат 21" x 14" x 3"(L x H x D). 【ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ и ЕНЕРГИЈА ЗАШТЕДА на】 : Сите наши затворен опфаќа се направени од 210 D полиестер/памук, запирање на ветрот и на ладен воздух од внесување/C и остро намалување на трошоците за греење во текот на зимата. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 : Без инсталација потребни алатки.Таму е еластична лента што е пораби во целиот капак.Едноставно стави го поклопецот над внатрешноста на клима уред. 【ГОЛЕМА ПОГОДНОСТ】 : Нема потреба да cleaning вашиот A/C единица секоја зима.Овој затворен поклопец ви овозможува да го напуштите вашиот AC единица во прозорецот сите во текот на годината.Сите наши маски се машина перат & обновливи& трајни. 【ВИСОКО ЗДРАВЈЕ и КАНАЛИЗАЦИЈА】 : Спречување прашина, нечистотија, и други мали остатоци од блокирање на вашиот A/C единица кога не е во употреба и чување на вас и вашето семејство во совршено здравје.Бренд : TAKTOPEAKPackage вклучува : 1*прозорец AC покритие за внатрешноста 4 Големини Опција : 17"x13"x3" : фитинг внатрешна големина на целосна рашири 17"x13"x3"(Lx Hx D). 21"x14"x3" : фитинг внатрешна големина на целосна stretch21"x14"x3"(Lx Hx D).25"x17"x3" : фитинг внатрешна големина на целосна stretch25"x17"x3"(Lx Hx D).28"x20"x3" : фитинг внатрешна големина на целосна stretch28"x20"x3"(Lx Hx D).Боја : Beige Features : 【Висока густина& Водоотпорен Материјал и Заштеда на Енергија】 : Сите наши затворен опфаќа се направени од 210 D полиестер/памук, запирање на ветрот и на ладен воздух од внесување/C и остро намалување на трошоците за греење во текот на зимата. 【Лесно да се Инсталира】 : Без инсталација потребни алатки.Таму е еластична лента што е пораби во целиот капак.Едноставно стави го поклопецот над внатрешноста на клима уред. 【Голема Погодност】 : Нема потреба да cleaning вашиот A/C единица секоја зима.Овој затворен поклопец ви овозможува да го напуштите вашиот AC единица во прозорецот сите во текот на годината.Сите наши маски се машина перат & обновливи& трајни.Што можеме да сториме за вас? 1. 5-еден месец по-продажбата на услугата : Ние нудиме 5-месец на квалитетот на гарантирањето, ако било кој квалитет на проблемот, e-mail на нас и ние ќе ви одговори во 24hrs. 2. Брза испорака : Сите наши производи се чуваат во склад и испорачани од страна на директно.Обично пратката ќе пристигнат да ви 2~3 дена по доставување. 3. 100% професионална услуга : Доколку постои било каква истрага, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме тука да ви помогнат во 24hrs.Answer : ___________________________ Note : 1-клима уред покрие не може да се користи кога AC работи. 2-ве Молиме чисти маската со топла вода и благ путер сапун и целосно да се исуши пред чување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Уредни Изглед Совршено се вклопуваат во по инсталацијата, без запечатување материјали вишок на вашиот

Овој дел е исто така познат како : CR370102 / 370102 / CR 370102 Кочница Компонента за Круната (1 Единица).Сакате да �

1 Стил : Лесни и луксузен креативност, стилски дизајн, секогаш го направи животот поинтересен 2 Поле на пр

Погодни за : за Хонда, Hrv Граѓански 2017 Спогодба 20032007 Година Crv Ослободени Пилот.Материјал : Faux Кожа+TPU+Цело�

♥ Топло во зима и да се излади во текот на летото, сите сезони се универзални, триначин дише дизајн е пог�

Дизајнер Случај за Coolpad Dazen 1 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај

Фреквенција : 13.56 MHz.Протокол : ISO 14443 A.Капацитет на складирање : 1 K.Читање Растојание : 15 CM.Издржливост : > 100,

Водоотпорен, БрзСува, МашинаПерат, автономни начин да се заштити вашиот автомобил е тепих.Не ремени, ток

Дршката е сплиттип посветена се справи со тоа, го поддржува и двете жичен и bluetooth методи на конекција.Опр

【Заштитете Го Вашиот Автомобил】 Седиштето Опфаќа Можат Ефикасно Да Се Заштити Вашиот Седиште Од Дамки

ДЕБЕЛА & ИЗДРЖЛИВИ Секој без допир бебето знак е направена од премиум пластика, дизајн се печатени на дв

Целосна покриеност дизајн целосно ќе се поврзе со вашиот Нов Замена за Одговара малку Полнење 4 и Одгова

Дизајн на производи е висок на крајот и великодушни.Со електронски функцијата за зумирање, големината н

Frigidaire (FRIGB).Ова е вистинска замена дел.АпаратотЗаменаДелови.Пакет димензии : 24.0 инчи (H) x 1.0 инчи (L) x 12.0 инч�

Двојно ниво.Големина : L10' x W10'.Лесно да се замени крошна на gazebo рамка, многу удобен Направени од Полиестер

100% Други Влакна.Увезени.НАЈДОБРА ОПЦИЈА ЗА ВАШИОТ УРБАНИ АВАНТУРА ефикасен начин за носење на вашиот б�

Сосема Нов , Висок Квалитет.Боја : Црвена.Одговара за Sony PSP 3000 Тенок.Пакетот Вклучува : 1 x Десно Копче (пока

Scroll