Ново
WSYTY Бања Потоне Тапа Бања Потоне Тапа Бања Потоне Тапа Месинг Потоне топла и Ладна Единствена Славина се Справи со Брегалница Тапа Креативни Кујна Тапа

WSYTY Бања Потоне Тапа Бања Потоне Тапа Бања Потоне Тапа Месинг Потоне топла и Ладна Единствена Славина се

Достапност: Залиха
DEN 8333.52

Додатоци кои доаѓаат со производот се лесно да се инсталира.Една рачка/leverle една дупка дизајн го прави лесно да се отвори или да се запре проток на вода од млазницата.Со одличен квалитет и издржливи површински третман, тоа е отпорен на гребење, корозија и ' рѓа.Едноставни и стилски дизајн, нови и убави.Погоден за секоја локација.Како што се : кујна, бања, хотел итн.Забелешка : Поради разликата во фокусот на екранот или на светлината, производот слика ќе биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се разбере!Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.Таа е погодна за различни бања стилови, и водата се испушта во модерен начин.Романот се справи со дизајн може лесно контрола на проток и температура на водата.Бања слив тапа штрајкови рамнотежа меѓу проток на вода обликот и убавината, кои совршено ги следи потребите на секојдневна употреба, и го одликува слив без растурање на вода.Бања тапа, анти-отпечатоци површински третман, ' рѓа и корозија.Во согласност со олово-слободен прописи, се стави на вашата здравјето на прво место.Тапа Планината : Еден Hole Weight По Пакет :

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Петки : Гаранција Прашања : Ние Може да Обезбеди Осигурување на Квалитет и Услуга на Клиентите.Ако Имате

Задоволство Гарантира : има за Цел да им Понуди на Задоволство на Услуги на Клиентите.Ако поради некоја �

Усвојување одлична оловоматеријална, таа се чувствува удобно и естетски баланс, фина текстура, спречув�

Солидна месинг изградба.Дек планината 8" 16" распространета 3дупка за инсталација 1.2 GPM / 4.5 LPM spout проток на 6

Цел ЖИВОТ ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : Можете да го инсталирате со доверба, имајќи го ова во бања славина е под

Наменети исклучиво за Делта чешми.Направен да оригинални спецификации.Точно тестирани за да се обезбед

Уникатен современ стил, кој е и интригантна и лесно да се чисти и одржува.Articulating дизајн обезбедува задач

◆100% Сосема Нов И ◆Површината на Славина Е Третирана со Напредна Технологија и Заштитени од страна на Т�

СЕТ ОД 2 : Вклучува 2 Појавување на Славина за координирана бања.На самото МЕСТОСЛОБОДЕН за СИТЕBRITE БРАНЕ�

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен од премиум ABS со хром површината, тоа е издржлив и домот за долго

Висок квалитет месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината 1 или 3дупка инсталац�

Факултативна escutcheon вклучени.Метал popup.Ги исполнува стандардите поставени од страна на Американците со �

♥ Нашите тапа може да заштедите до 30% на вода ♥Филтерот bubbler на практична потоне тапа прилогот има водас

Висок Квалитет наИзработени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал се со одличен полски за�

1 Ѕид Бања Тапа S1371 CW + PopUp Мозоци S7306 C со хром финиш ќе се спротивстави на корозија и tarnishing преку секојднев

【ЕДЕН ЛОСТ】Еден лост со 1 / 4 вртење на отворање и затворање дизајниран за удобно контрола и лесен прото�

Вклучувајќи хардвер монтажа : PopUp Мозоци НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Две G3 / 8 Поврзување На Црева, Две 3 / 8" H & C Вода Црев

РАСПРОСТРАНЕТА ТАПА : Инсталирање на 3дупка потоне или контра за 8"16" центри.ИСЦЕДЕТЕ & СНАБДУВАЊЕ ЛИНИИ В

Издржливи & Супериорен Материјал : Leadfree солидна месинг орган осигурува квалитетот и долговечноста, чувс

Екипа Месинг Spout.Индексирани (Црвена / Сина) Метал Рачката На Менувачот.Плетенка флексибилни црева 3 / 8" к�

Lumicoat заврши лесно да се брише чисти без средства за чистење и хемикалии.Трим комплет само, мора да ги куп

【Квалитет Ветување】 : изработена од цврста месинг со извонредна отпорни на корозија перформанси за да

✅Watersense заверена : со 1.2 gpm проток, оваа бања тапа ги исполнува ЕПА Water Sense compliancy стандарди, како и c UPC, NSF61, и

Капеслободен керамички кертриџ систем.Вклучува појавување заврши popup мозоци 43 / 4" spout дофат...

360° Вртливата Spout:бања потоне тапа може да се ротира 360 степени за погодно за перење.Заврши Собранието О�

Солидна Месинг Изградба.Duraseal Washerless Кертриџ.Дек Планината 4" 8" Мини Распространета 3Дупка за Инсталација.

ТОПЛО И ги ПОКАНУВА : Брусен Никел заврши обезбедува лесно бранеа топлосива металик изглед.ВЕНТИЛ е ПОТ�

Секоја кујна тапа доаѓа со инсталацијата, па лесно можете да го инсталирате сами без водоводџија.Одличн

Scroll