Ново
Vaxson 2-Pack Заштитник Филм, компатибилен со HP Спектарот 13-af100 / af120tu / af114tu / af121tu / af116tu 13.3 Тастатура, Touchpad Trackpad Кожата Налепница [ Не Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Pack Заштитник Филм, компатибилен со HP Спектарот 13-af100 / af120tu / af114tu / af121tu / af116tu

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од нови несакани нула.Карбонски Влакна Материјал со ширењето на дупки, adsorbed без меур и да може ефективно да прахосвам топлина.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Не леплива остатоци кога отстранети.Детали За Производот : 1.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од несакани гребнатини.Држете го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра-тенок дизајн обезбедува оригиналниот чувство на допир.3.Напредни oleo фобичен и hydrophobic посебен слој спречување на отпечатоци од прсти, масло од остатоци, течности, пот, или повеќе од влијаат на заштита на вашиот уред.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : 1 X Touchpad.Ве молиме да се споредат нашите вистински слика со оригиналниот објект пред н

Вклучува : Trackpad, trackpad само, без кабел.Компатибилност : Macbook Pro 13" Unibody A1278 (Средината На 2009 Година, Од Средина

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

1) 100% Сосема нов 2) Одговара Машина : Mac Book Pro 15" A1707 2016 2017 3) Компатибилен Модел No : EMC3072 / 3162 MLH32 LL / A, MLH42 LL / A, MPTR2 L

14.0 инчен кликнете touchpad Глувчето Одбор како фотографија.Одговара : Lenovo Think Pad X1 Јога 2 Генералот 14.0 инчен ц

1 Одговара за САМО : Магијата Trackpad 2 Генерација.Пред инсталирање на овој филм, ве молиме да направите ваши

Дел Број : V6 T1 C MPN : 0 V6 T1 C, CN0 V6 T1 C.Тип : Palmrest.Вклучува : копчето, Touchpad, и touchpad circuitry, Брз почеток Копчиња коло.Б

Scroll