Ново
Vaxson 2-Pack Заштитник Филм, компатибилен со HP ЗАВИСТ 13-aq0000/aq0000na/aq0003na/aq0051ms/aq0044nr/aq0503na/aq0022tx/aq0023tx 13.3 Trackpad Touchpad TPU Налепница на Кожата [ Не Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Pack Заштитник Филм, компатибилен со HP ЗАВИСТ 13-aq0000/aq0000na/aq0003na/aq0051ms/aq0044nr/aq0503na/aq0022tx/aq0023tx

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични. 4 H цврстината ги штити вашиот уред од секојдневните гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Лесно да се чистат со влажна крпа.Не леплива остатоци кога отстранети.Детали За Производот : 1.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од несакани гребнатини.Држете го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра-тенок дизајн обезбедува оригиналниот чувство на допир.3.Напредни oleo фобичен и hydrophobic посебен слој спречување на отпечатоци од прсти, масло од остатоци, течности, пот, или повеќе од влијаат на заштита на вашиот уред.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1) 100% Сосема нов 2) Одговара Машина : Mac Book Pro 15" A1707 2016 2017 3) Компатибилен Модел No : EMC3072 / 3162 MLH32 LL / A, MLH42 LL / A, MPTR2 L

1 Одговара за САМО : Магијата Trackpad 2 Генерација.Пред инсталирање на овој филм, ве молиме да направите ваши

Пакетот вклучува : 1 X Touchpad.Ве молиме да се споредат нашите вистински слика со оригиналниот објект пред н

Дел Број : V6 T1 C MPN : 0 V6 T1 C, CN0 V6 T1 C.Тип : Palmrest.Вклучува : копчето, Touchpad, и touchpad circuitry, Брз почеток Копчиња коло.Б

14.0 инчен кликнете touchpad Глувчето Одбор како фотографија.Одговара : Lenovo Think Pad X1 Јога 2 Генералот 14.0 инчен ц

Вклучува : Trackpad, trackpad само, без кабел.Компатибилност : Macbook Pro 13" Unibody A1278 (Средината На 2009 Година, Од Средина

Scroll