Ново
ITTECC 922-9063, 922-9773 Trackpad TouchPad Одговара за MacBook Pro 13 A1278 2010 2011 2012 Без Кабел

ITTECC 922-9063, 922-9773 Trackpad TouchPad Одговара за MacBook Pro 13 A1278 2010 2011 2012 Без Кабел

Достапност: Залиха
DEN 959.76

Вклучува : Trackpad, trackpad само, без кабел.Компатибилност : Macbook Pro 13" Unibody A1278 (Средината На 2009 Година, Од Средината На 2010 Година И Почетокот На 2011 Година, Крајот На 2011 Година, До Средината На 2012 Година).За Macbook pro unibody 13" A1278 2009 2010 2011 2012. Дел # : 922-9063, 922-9525, 922-9773 Печатени Дел # : 821-0831-А, 821-1254-А. Пакување : Кабелот не се вклучени!само trackpad!.Вклучува : - Trackpad - trackpad само ; без Кабел!Компатибилност : Macbook Pro 13" Unibody A1278 - Идентификување Броеви : - Дел # : 922-9063, 922-9525, 922-9773 - Печатени Дел # : 821-0831-А, 821-1254-Некој ве Молиме имајте на добра врска помеѓу кабел и touch pad кога ќе го инсталирате.Пакување : Кабелот не се вклучени!само trackpad!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Дел Број : V6 T1 C MPN : 0 V6 T1 C, CN0 V6 T1 C.Тип : Palmrest.Вклучува : копчето, Touchpad, и touchpad circuitry, Брз почеток Копчиња коло.Б

1) 100% Сосема нов 2) Одговара Машина : Mac Book Pro 15" A1707 2016 2017 3) Компатибилен Модел No : EMC3072 / 3162 MLH32 LL / A, MLH42 LL / A, MPTR2 L

1 Одговара за САМО : Магијата Trackpad 2 Генерација.Пред инсталирање на овој филм, ве молиме да направите ваши

14.0 инчен кликнете touchpad Глувчето Одбор како фотографија.Одговара : Lenovo Think Pad X1 Јога 2 Генералот 14.0 инчен ц

Пакетот вклучува : 1 X Touchpad.Ве молиме да се споредат нашите вистински слика со оригиналниот објект пред н

Scroll