Ново
YSTARDREAM Божиќ Куче Drawstring Backpck Тинејџерка Момче Подарок Работи Торбичка Пливање, Спортски Gymsack Drawstring Торба Трајни String Торба ЈП Плажа Cinch Вреќа Лесни

YSTARDREAM Божиќ Куче Drawstring Backpck Тинејџерка Момче Подарок Работи Торбичка Пливање, Спортски Gymsack

Достапност: Залиха
DEN 191.76

【МАТЕРИЈАЛ】 Салата Drawstring Кеса Направена од полиестер ткаенини со Прилагодливи Дебели Рамо Ремени, трајни и удобен, лесно да се носат, еднократно. 【ЛЕСЕН и ПРЕНОСЛИВ 】 1 Pc Drawstring Ранец, 14" X 16" / (34cm X 41cm), Двете Страни Печатење Cinch Пакет за Чување на Телефон, Паричник, Фитнес Облека, Копче или Други Приватни Објекти. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】 Нашата Drawstring Ранец или Неформални String Торба за Мажи, Жени и Деца.Погоден за Многу Активности, Може да Се Користи како Салата Торба, Чевли Торба, Плива Торба, Патна Торба, Плажа Торба, Пикник Торба, Училишни Торби Sackpacks,Ден Торба.Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг, Џогирање, Салата Спортски или Училиште ЈП Лекција. 【МАШИНА ПЕРАТ】 Се перат е задолжително за секој drawstring String Ранец.Салата вреќа Машина се Перат. 【ПРИЛАГОДИТЕ】 ОБИЧАЈ Drawstring Торба е прифатливо, само ве молиме контактирајте со нас.Нашите Gymspack Tote кеси совршен за тинејџер, деца, млади девојки и момчиња за патување, одење, holdiay,фитнес,паркинг (надворешен спорт.Идеален подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ,ноќта на Вештерките,Роденден на Партијата.Мека Drawstring Ранец,Здрав Sackpack String Перниче за Патување Плажа Училиште Отворено Спорт Функција : ☀Висок квалитет лесни трајни drawstring торба, лесно да се мијат ☀Димензии : 16 x 14 инчен / 41 x 34cm (H x W) ☀На лесни drawstring ранец со стилски изгледаат одлично за ден-за-ден употреба или салата.Погоден за работа и студирање, отворено спорт, пливање, патувања, итн.Лесен дизајн ☀Прилагодите:Одберете Спецификациите Што го Сакате, Кликнете на "Прилагодите Сега", а Потоа Додадете На Сликите и Текстовите Што Сакате Да ја Прилагодите.Конечно, Да Го Додадете Во Количката За Плаќање.ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈА И КЛИЕНТ СЕРВИС : Ние ќе се направи задоволителен одговор, па се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања,многу ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Големина : 39 X 41cm / 15" X 16".Материјал : Направен од Висок Квалитет На Полиестер, Нетоксични, Отпорни И Еднок

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Високо квалитетен материјал】Направени од водоотпорен саќе решетки полиестер влакна, водоотпорен, си

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање 15.5" рамо капка.САД ПЕЧ

Големина : 18.5" L X 13.8" W(47x35cm).Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња мож

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【МАТЕРИЈАЛ】 Салата Drawstring Кеса Направена од полиестер ткаенини со Прилагодливи Дебели Рамо Ремени, тр

Свитлива И Супер Лесен : Тоа Може Да Се Здипли Во Себе Брзо.Sackpack Ширина : 14.1 инчи(36cm); Sackpack Должина : 16.5 инчи

МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен Полиестер Ткаенини Материјал Чува Вашите Вработени Сува И Safewhich Е Дебела ,

Drawstring Торба Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина со мрежа(100% полиестер ),силни и издржливи.Спорт Спортска Тор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Тие Се Направени Од Полиестер Лесно Се Перат, Силни И Издржливи.Димензии : 14x16 Инч.Нормална Го

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјали : 210 D Полиестер, Лесни И Трајни Производи За Употреба.Димензии : 16.9x14.2 Инчи.Прилагодливи Рамо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Scroll