Ново
YSTARDREAM Божиќ Куче Drawstring Backpck Тинејџерка Момче Подарок Работи Торбичка Пливање, Спортски Gymsack Drawstring Торба Трајни String Торба ЈП Плажа Cinch Вреќа Лесни

YSTARDREAM Божиќ Куче Drawstring Backpck Тинејџерка Момче Подарок Работи Торбичка Пливање, Спортски Gymsack

Достапност: Залиха
DEN 191.76

【МАТЕРИЈАЛ】 Салата Drawstring Кеса Направена од полиестер ткаенини со Прилагодливи Дебели Рамо Ремени, трајни и удобен, лесно да се носат, еднократно. 【ЛЕСЕН и ПРЕНОСЛИВ 】 1 Pc Drawstring Ранец, 14" X 16" / (34cm X 41cm), Двете Страни Печатење Cinch Пакет за Чување на Телефон, Паричник, Фитнес Облека, Копче или Други Приватни Објекти. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】 Нашата Drawstring Ранец или Неформални String Торба за Мажи, Жени и Деца.Погоден за Многу Активности, Може да Се Користи како Салата Торба, Чевли Торба, Плива Торба, Патна Торба, Плажа Торба, Пикник Торба, Училишни Торби Sackpacks,Ден Торба.Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг, Џогирање, Салата Спортски или Училиште ЈП Лекција. 【МАШИНА ПЕРАТ】 Се перат е задолжително за секој drawstring String Ранец.Салата вреќа Машина се Перат. 【ПРИЛАГОДИТЕ】 ОБИЧАЈ Drawstring Торба е прифатливо, само ве молиме контактирајте со нас.Нашите Gymspack Tote кеси совршен за тинејџер, деца, млади девојки и момчиња за патување, одење, holdiay,фитнес,паркинг (надворешен спорт.Идеален подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ,ноќта на Вештерките,Роденден на Партијата.Мека Drawstring Ранец,Здрав Sackpack String Перниче за Патување Плажа Училиште Отворено Спорт Функција : ☀Висок квалитет лесни трајни drawstring торба, лесно да се мијат ☀Димензии : 16 x 14 инчен / 41 x 34cm (H x W) ☀На лесни drawstring ранец со стилски изгледаат одлично за ден-за-ден употреба или салата.Погоден за работа и студирање, отворено спорт, пливање, патувања, итн.Лесен дизајн ☀Прилагодите:Одберете Спецификациите Што го Сакате, Кликнете на "Прилагодите Сега", а Потоа Додадете На Сликите и Текстовите Што Сакате Да ја Прилагодите.Конечно, Да Го Додадете Во Количката За Плаќање.ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈА И КЛИЕНТ СЕРВИС : Ние ќе се направи задоволителен одговор, па се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања,многу ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Уникатен Печат : На Drawstring Торба Е Печатена, Од Една Страна, Печатење Ефект Е Светла И Светла, И Телото Е Це

ГОЛЕМИНА : 19.7" L X 13.8" В Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња може да

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Тие Се Направени Од Полиестер Лесно Се Перат, Силни И Издржливи.Димензии : 14x16 Инч.Нормална Го

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Високо квалитетен материјал】Направени од водоотпорен саќе решетки полиестер влакна, водоотпорен, си

Уникатен Печат : На Drawstring Торба Е Печатена, Од Една Страна, Печатење Ефект Е Светла И Светла, И Телото Е Це

Увезени.Полиестер обвивка.Drawstring затворање.Материјал и Големина на : Полиестер 16.1 инчен x 13.4 инч.Одличен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Висок Квалитет : Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Платно, Лесен, Лесно Се Перат, НеТоксични, Отпор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Големина : 39 X 41cm / 15" X 16".Материјал : Направен од Висок Квалитет На Полиестер, Нетоксични, Отпорни И Еднок

Големина : 18.5" L X 13.8" W(47x35cm).Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња мож

Голем Капацитет Торба Постојат Две Големини Да Се Изберат ( Среден ), Вклучува Внатрешни Работи Ткаенин

Материјал Опис : Був На Гранка Пакет Ранец Кеси Е Полиестер Материјал, Се Состои Од Шестоаголни Водоотпо

Scroll