Ново
(1800pcs) #12 X 2 Круг Дупчиња Дрвени Завртки МЕСИНГ Бродови СЛОБОДНИ во САД

(1800pcs) 12 X 2 Круг Дупчиња Дрвени Завртки МЕСИНГ Бродови СЛОБОДНИ во САД

Достапност: Залиха
DEN 1687.20

Aspen сврзувачки елементи акции во текот на 30.000 различни сврзувачки елементи за итна испорака.Исто така, преку нашите партнери, имаме пристап до над 400,000 различни fastener видови; Стандард и специјализирани предмети од страна на печатење.Ако имате било какви прашања или не можат да најдат она што го барате за, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме тука да ви помогнеме.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

Овие само прислушување завртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик, цврсти и издржливи, обезбедува дол

✔ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ✔Овие рамна глава филипс дрвени завртки се направени од не ' рѓосувачк

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните зав�

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт�

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и ант

Големина : # 4 x 5 / 8 инчи.ИО Месинг Позлатен Челик.Жолта.Speedrive Крстот главата завртки.Пакет Количина : 1000 Оп�

FABORY B49876.019.0300 Дрво Завртка,Рамна,Големина #10,3" L,PK1400 Дрво Завртка, Раководител Тип Станот, Инчен, Големина #

#6 и #8 завртки користете Т15 малку; #9, #10 и #12 користете малку Т25 Самоприслушување, countersinking главата; WНамалув

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав Нерѓосувачки Челични навртки.Количина : 250 #8 X 1" Честички Одбор Завртк

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

Се користи за повеќето машини за работни места и материјали на шумата,треба претходно drilled дупка за тешк

Премиум Квалитет Завртки се дизајнирани за употреба со Kreg Палубата Убодни.ProtecKote три слој слој за долгот

Крупни теми се обезбеди цврста, чиста и безбедна ја вметнете во вашето дрво.Совршен за прикачување casters �

Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртки Совршени За На Врата Шарки #9 x 3 инчи Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Др

Мултицел : Тоа може да се користи за различни машини за проекти, може да се користи за машини или base, а ефе

Се Користи За Многу Дрво Работни Потреби.Дијаметар : #8 / Крај : Црна.Должина : 11 / 4 во.Диск : Pan Head Филипс.Ма�

#10 X 11 / 2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Дрвени Завртки, НИ Еди�

Само дупчење метал на дрво завртки.Сплотени EPDM neoprene за миење за вдп печат.Хексадецимален за миење глава�

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

РАЗНОВРСНА : Идеален за композитни платформа, дрвени подови и надворешноста трим проекти.ОТПОРЕН на КОР

Scroll