Ново
Gooby Руно Вест Hoody, Мали, Жолта

Gooby Руно Вест Hoody, Мали, Жолта

Достапност: Залиха
DEN 302.40

Топло, Удобно и Мека.О-Прстен прикачени на грбот за поводник прилог.Може да се носи секаде и во секое време.Машина Перат.Големина Големи, не значи тоа се вклопува во голема раса; ве МОЛИМЕ МЕРКА пред купување.Основни Руно Вест Hoody е совршен за заштита на вашиот pup од ладното време.Направени со 100% полиестер, Руно Вест Hoody е мека и пријатна.О прстен прикачени на грбот може да се користи секогаш кога е тоа што треба да прошетка на вашето куче, без да се повлече јака или темперамент (Забелешка : За безбедносни причини, ние ги советуваат сопствениците против користење на О-прстен ако кучето повлекува енергично).Gooby Руно Вест Hoody е за мала куче, што значи големина Големи не мора да значи, тоа се вклопува Голема раса.Ве молиме мерка вашето куче правилно пред купување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

●НАПРАВЕНИ ОД МЕКА ЕЛАСТИЧНА ТКАЕНИНАВодат памук е удобно, дише и лесно да се носат.Светлината, тенки и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【УНИСЕКС HOODIEl 】 : Ултра удобно помеша материјали направени со здрава ткаенина 100% полиестер со млеко сви

⭐Направен во САД.Како да се измери Големината & достапни Бои на секој вид ќе се појавува откако ќе кликн�

1 : Зошто го направи миленичиња како што се : Трчање, мирис, играње, и се разбира на медиокритет е природат�

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Стилски Дизајн : Користењето на 3 D бојасублимација, технологија

✔️ Се ПРИЛАГОДУВА ГОЛЕМИНАТА знаеме дека наоѓање на правото големина на облека за кучето може да биде

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Машина За Миење.Висок Квалит�

Материјал : поларните руно.Боја : Како што е прикажано на сликата.Пакет се Вклучени : 1 x Миленичиња облека

50% Памук, 50% Полиестер.Drawstring затворање.Машина За Миење.Овој Американски патриотски воена черепот качулк�

Перформанси : Високо Квалитетен Материјал, Меки, Лесни И Одговара За Сите Сезони И Внатрешна / Надворешн�

Со добар квалитет.Двојно stitched во сите вистинските места за удобност и трајност.Направен во сад.Пакет Ди�

Terylene здравје крпа.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ова домашно миле�

Класичен Plaid Куче Качулка со Капа На : унисекс милениче костим е погодна за секојдневно носење и многу фе

Машина За Миење.Дали сте во потрага за совршен деца / млади качулка да се покаже вашата поддршка?Не гледа

Памук смеса ღ ве Молиме да се мијат внатре кон надвор во ладна вода и да се исуши.Ние сакаме да се љубовт�

Памук смеса ღ ве Молиме да се мијат внатре кон надвор во ладна вода и да се исуши.Ние сакаме да се љубовт�

Со добар квалитет.Поли или памук ракави качулка за ладно време дена.Направен во сад.Поли или памук ракав

Ноќ на вештерките носии се тука, дојди и види~.Совршен за секој дена носат, викенд партии, ноќта на Вештер

06" Рамо : 49cm / 19.Адвокатско Дуксери Маскирани Суичери Јакни Pullover Џемпер Jogger Панталони Sweatpants Есен Зима Tracksu

[Size] : моделот е облечен L големина.мал=средни=нас,46large=нас 68xlarge=нас 810,xxlarge=нас 1012 Тоа е големината на Азија,

100% Полиестер 100% Полиестер Помогне Да Се Намали Pilling И Намалување.Меки И Удобни За Вашата Кожа, Одговараа�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

❤❤❤ Size : Small ( S ) Назад должина : 7.9 инчи / 20cm, Градите дебелина : 12.6 инчи / 32cm, Вратот дебелина : 9.1 инчи / 23

мажите јакна џемпери за жените pullover дуксери за жените pullover качулка џемпери за мажи џемпер вест pullover маж�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук, 50% Полиестер.Машина За Миење.�

Scroll