Ново
Адвокатско Селтик Змеј Долг Ракав Качулка со Голема Џеб Викинг Fenrir Тетоважа Pullover Sweatshirt Качулка

Адвокатско Селтик Змеј Долг Ракав Качулка со Голема Џеб Викинг Fenrir Тетоважа Pullover Sweatshirt Качулка

Достапност: Залиха
DEN 1035.12

100% Памук.Други затворање. ✔ Нашиот единствен Викинг шема дизајн има различни значења!Один е Врана, Пагански, Fenrir, Тор е Чекан, Нордиските Руни и Светот Змија Yemengard и повеќе!Мора да постои нешто ви се допаѓа!. ✔ 25% spandex - 75% полиестер; Внатрешни сомот - Висок Квалитет, Меки и Удобни, Lint-слободни.Материјалот Се Чувствува Одлично Против Вашата Кожа, Имаат Добра Пропустливост На Воздух. ✔ Најновите 3 D дигитална технологија на печатење, боја сублимација печатење, Удобно Дише Мека Брзо сушење Без боја исчезнува Без брчки, може да биде суво-исчистени, рака-изми или машина-изми, и може да се користи во фен. ✔ High-definition печатење и breathability прави овие забавно да се носат за сите прилики.Кога ќе се применат, трчање, на излет, или имаат партија, тоа ќе ви даде многу удобно искуство!. ✔ 100% смирувачко купување искуство, што го прави омилен подарок!На секој фестивал, секоја прилика, Викинг дуксери и маскирани ќебиња се најдобар начин да ги изразат чувствата!Не двоумете се, дали сте подготвени да се сретнат тоа?.FandaoВикинг качулка дизајн, овој уникатен дизајн е дизајниран за Викинзите.Не постои подобар начин да се покаже исклучите вашиот Викинг гордост!Дише ткаенина.Влага апсорпција (брзо сушење пот).Долго се намали и еластична корселе за поголема удобност.Не контаминирани отпадот е оставен по печатење.Покрие големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL★ Кожата-friendly fabric① Двоен слој : 25% spandex-75% полиестер, Внатрешни сомот - Удобно допир, мека, Lint-бесплатно-Тоа е погоден за пролет, лето и есен и зима! ◆ Постојат големи предни џебови за да се исполнат складирање барања и топли раце.Деликатни drawstring на капа е и убави и го спречува ветрот од дува исклучување на шапка.Карактеристики : професионални 3 D печатење со богати бои, сублимација printing Washing услови : најновите 3 D дигитална технологија на печатење, хемиско чистење, миење на рацете или машина за перење може да се користи, може да се користи фен, нема боја бледнее, не пилинг, нема навремено, брзо сушење.Обичај цел процес : Нашата целосна печатени производи е потребна 1-3 работни дена од денот на производството во време, а квалитетот ќе бидат проверени пред и по печатење.прекуграничен транспорт, тоа обично трае 10-18 дена од создавањето на домашна достава.Забелешка : ве Молиме Внимателно да се Однесуваат на Големината на Табелата Кога Ќе Го поставите Цел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

4 Бои на домашно милениче дуксери : ќе добиете 4 парчиња на plaid куче дуксери во 4 различни бои, вклучувајќи

Памук смеса ღ ве Молиме да се мијат внатре кон надвор во ладна вода и да се исуши.Ние сакаме да се љубовт�

1 : Зошто го направи миленичиња како што се : Трчање, мирис, играње, и се разбира на медиокритет е природат�

●НАПРАВЕНИ ОД МЕКА ЕЛАСТИЧНА ТКАЕНИНАВодат памук е удобно, дише и лесно да се носат.Светлината, тенки и

Машина За Миење.Дали сте во потрага за совршен деца / млади качулка да се покаже вашата поддршка?Не гледа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Полиестер 100% Полиестер Помогне Да Се Намали Pilling И Намалување.Меки И Удобни За Вашата Кожа, Одговараа�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Terylene здравје крпа.Направени во САД ил�

Памук смеса ღ ве Молиме да се мијат внатре кон надвор во ладна вода и да се исуши.Ние сакаме да се љубовт�

⭐Направен во САД.Како да се измери Големината & достапни Бои на секој вид ќе се појавува откако ќе кликн�

Класичен Plaid Куче Качулка со Капа На : унисекс милениче костим е погодна за секојдневно носење и многу фе

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Стилски Дизајн : Користењето на 3 D бојасублимација, технологија

Лепо кученца може да спортски празник изглед со овој Дедо Мраз sequin качулка.Радосна преземе во врска со к

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен�

06" Рамо : 49cm / 19.Адвокатско Дуксери Маскирани Суичери Јакни Pullover Џемпер Jogger Панталони Sweatpants Есен Зима Tracksu

✔️ Се ПРИЛАГОДУВА ГОЛЕМИНАТА знаеме дека наоѓање на правото големина на облека за кучето може да биде

Име На Производ : Миленичиња Куче Облека; Големина : 3 Вратот Дебелина : 32cm / 12.6"; Градите Дебелина : 40cm / 15.7".�

Scroll