Ново
GYZCZX 16pcs Дрво Дупка Настроената Видов Јаглероден Челик за Дупчење Алатка Дупка Видов Сечење за Полнење Електрични Вежба Додатоци Сет (Големина : 8Pcs)

GYZCZX 16pcs Дрво Дупка Настроената Видов Јаглероден Челик за Дупчење Алатка Дупка Видов Сечење за Полнење

Достапност: Залиха
DEN 5420.64

Површински третман : црна мелење.Јаглероден челик круг дупка видов се користи за да се направи круг дупки на дрвени workpieces и пластични делови да се направи сечење мазна.Изработена од јаглероден челик материјал, топлина третираат и целосно да се угасне.Тежина : 11 Pc (разнесени кутија 448g), поле големина на : 19*10*4.5 cm 8 Pc (750g), 16pc (948g).Спецификација : 25.32.38.45.50.56.63 мм, 6mm центар вежба.Површински третман : црна мелење.Јаглероден челик круг дупка видов се користи за да се направи круг дупки на дрвени workpieces и пластични делови да се направи сечење мазна.Изработена од јаглероден челик материјал, топлина третираат и целосно да се угасне.Тежина : 11 Pc (разнесени кутија 448g), поле големина на : 19*10*4.5cm8 Pc (750g), 16pc (948g).Спецификација : 25.32.38.45.50.56.63 мм, 6mm центар вежба.*11pc : Дијаметар : 19-22-29-32-38-44-51-64 MM Длабочина : 25ММ 40set/цтн*16pc : 3/4" (19mm), 7/8" (22mm), 1-1/8" (29mm), 1-1/4" (32-милиметри), 1-1/2" (38mm), 1 - 3/4" (44mm), 2" (51mm), 2-1/2" (64mm), 3" (76mm), 3-1/2" (89mm), 4" (102mm), 5" (127mm) ).Пакување : 30set/цтн 30/29kg 48*45*23cm, поле големина 22*16*4.2 cm*8pc : 2-1/2" (64mm), 3" (76mm), 3-1/2" (89mm), 4" (102mm), 5" (127mm)Центар вратило хексадецимален клуч зајакнување плоча*7pc : 2 инчен дупка видов, алуминиум база, јаглероден челик видов blade Package вклучуваат : 1 постави*алатки.

Декларираните карактеристики

25.32.38.45.50.56.63mm, 6mm center drill. :

Поврзани производи

【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】дупка видов направени од M42 high speed челик и biметал ,четири слотови за брзо отстранув

【Спецификации】 : Дупка со Дијаметар : 23.5 mm / 15 / 16inch; Вкупна Должина : 70mm / 2.8 инчи; Дупка Длабочина : 20mm / 4

Име на производ : Стакло Дупка Видел;Дупка Сечење Дијаметар : 8mm / 5 / 16".Материјал : Метал, Дијамантски Чест�

Материјал : Јаглероден Челик; Пакет Содржина : 16 во 1 x Дупка Видов, 1 x Пластични Случај; Име на Производ : Д�

Име на производ : Мермер Дупка Видел;Дијаметар на Дупчење : 8mm / 0.31".Месо тело Големина : 18mm x 5.8 mm / 0.71" x 0.23"

Сплит совет пилот вежба спречува оштетување од страна постепено водечки машина за материјал без одење.�

Лесен за користење : едноставен за инсталација,сигурно и брзо.Изградена од Јаглероден Челик за издржлив

Намалувања нерѓосувачки и лесна челик, обоени метали, пластика и дрво, Кобалт Advantedge (Регистрирана тргов�

Boschексклузивни ТурбоЗаби технологија за висока брзина перформанси и долг живот.Длабоко куп дизајн, сов�

*Пакет се Вклучени : 1 x 7 / 8" / 22mm Дупка Видов со 3 / 8" Хексадецимален месо тело, 2 x Вежба малку, 1 x L Форма Хекс

2 X потрајни со 50% подолг живот од претходната LENOX дупка пили.Вклучува најчесто се користи дупка видов гол

Лесен за користење : едноставен за инсталација,сигурно и брзо.Изградена од Јаглероден Челик за издржлив

*Пакет се Вклучени : 1 x 41 / 4" / 108mm Дупка Видов, 1 x 7 / 16" Дупка Видов Арбор, 1 x 3 / 8" Хексадецимален месо тело Ве�

Патент заб поставите дизајн оптимизиран да се отстрани материјалот побрзо.Во прилог арбор и пилот вежб�

Машина : cordless screwdrivers.Резервен дел за дијамантски дупка пили "керамички".Верзија : волфрам карбид падна.Оп

Progressor заб дизајн намалувања побрзо и трае подолго во дрво и метал апликации.Засилен рамо за дополнителн

✓✓✓【Прилагодливи дупка позиција 30300мм】скала е точна и прилагодливи, и дупка со дијаметар може да се п

Име На Производ : Дупка Видел;Материјал : Метал, Дијамантски Честички.Дупка Со Дијаметар Од (Прибл.) : 6mm / 0.

Вежба Малку Дијаметар : 5mm / 0.2"; Дупка Видов Cuting Длабочина : 15mm / 0.6"; Дупка Видов Дијаметар : 13mm / 0.5".Материја�

Корозијаотпорни, хромобложено јаглероден челик.Дијамант ронки сечење на работ.Парчиња керамика, стакл�

Име На Производ : Стакло Дупка Видел;Главен Материјал : Метал,Дијамантски Честички.Сечење Дупка со Дијам

Scroll