Ново
Морис 50445, 1-1/4 Умре Дупка Удар, Сплит Голтка Тип (Пакување од 10 парчиња)

Морис 50445, 1-1/4 Умре Дупка Удар, Сплит Голтка Тип (Пакување од 10 парчиња)

Достапност: Залиха
DEN 844.80

Цена за Пакет од 10 компјутери.Цел Удар Одделно Капацитет : Лесна Челик нагоре низ 3/16"(10 колосек) за Апликација : Удар лесна Челик, Алуминиум, Fiberglass и Пластична Операција : Батерија, Хидраулични, Ratchet или Manual возачи 40 CR Јаглероден Челик Удари и Умира 40 CR Јаглероден Челик Удари 1/2" Умира (и Удар) се Дели голтка како Дупка е Намалување за Брзо Лесно Отстранување на Голтка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Објектот Пакет Димензија : 8.0 cm L X 5.0 cm W X 5.0 cm Х Земја На Потекло : сад

Рака Joggler Панел Flanging Plier universial за работ на поставување и удирање дупка на различни материјали.Работ ги по

12pcs удирани со тупаници во Собата : Оваа ситевоедно дупка перфоратор комплет содржи сè што ви треба да се

Висок Квалитет : Авијација алуминиум материјал, елоксирани површина, издржливи во употреба, не е лесно д

Различни спецификации, широко апликации, погоден за кожа материјал.Високојаглероден челик материјал п�

Таписерии изработка, практичност, не е лесно да се оштети, е добар помошник за машини.Дрво додатоци, висо

Удар големина : 23mm Кол.Тешко да се најде, шупливи удар во собата за прецизни дупки во кожа или од пластика

Направени од издржлив и цврст челик, долготрајни и носатотпорни.Погоден за обработка на крајот на парич

【Параметар】 Вкупна Должина : 100mm / 3.94";Големина на Круг Шупливи Удар : 18mm / 0.71";Материјал : Топлина третира�

Труд Заштеда Користење на принципот на дваточка за поддршка потпора, ова рачни дупка удар клешти е пого

Едноставен, ефикасен и мека алатка.Направени од високо квалитетен челик, издржливи во употреба.Мали тел

Име На Производ : Шупливи Дупка Удар, Удар Дупка Дизајн : Тркалезна Форма.Удар Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.157"

★【Материјал】обвивка на перфоратор е направен од висококвалитет на метал, кој е антикорозивни и носат�

Filofax Преносни Дупка Удар.Компактен за вашиот Filofax Планер.Одговара на прстените внатре во вашиот организ�

★ЗДРАВ ИЗДРЖЛИВИ : На работ плоскости машина е направен од хром vanadium легиран челик.Тоа има предности на

Удар големина : 17mm Кол.Тешко да се најде, шупливи удар во собата за прецизни дупки во кожа или од пластика

Удар големина : 15mm (издржливи во употреба) Кол.Тешко да се најде, шупливи faultless удар во собата за прецизни

Попрофесионално : Thispunch поставите доаѓа со дупка удар алатка, 2 завртка прачки и 6 умира(22mm, 27.5 мм, 34mm, 43mm, 49m

Отворањето големина стандард е 25мм, 40mm, 45mm, полукруг 55мм дупка.Со еден клик на позиционирање, намалување

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ПОРИБЕНО СО BUCKLEGUY : Подготвени да брод

Професионална и практичен дизајн, прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.По термичка обработка,

Удари два 1 / 4" дупки во до 60 листови на 20 lb.Хартија.Пластика хартија водич за совршен за позиционирање.Ст�

Триаголник #151 Кожа Удар Алатка Направен во САД.Заострените царинење.Полиран барел, со појачани и полира

Умира се направени од високо квалитетни 40 хром челик за висока цврстина и долг животен век.Доаѓа со 6 уми

【Лесен за Употреба】Тешки хром позлатен види бенд кожа за на рака зглоб види рака појас дупка алатка уд�

Висок квалитет метално тело со црна фолија за да се избегне оксидацијата.Тешки месинг мат.Вртење на dial (�

✅【ШИРОКА ПРИМЕНА】 Широка примена, широко се користи во шиење, кожа занаети, хартија занаети, печатење,

Димензии : Дијаметар од 5 CM=1.97 Инч.( Пречник од 5 CM дупка може да се користи за поголемиот дел од нормалниот

Удар големина : 14mm Кол.Тешко да се најде, шупливи удар во собата за прецизни дупки во кожа или од пластика

Scroll