Ново
Angusplay DVI VGA Адаптерот, Dual Link DVI-D 24+1 VGA(D-SUB 15Pin) Следење Конвертор за PC Графичка Картичка итн, Црна

Angusplay DVI VGA Адаптерот, Dual Link DVI-D 24+1 VGA(D-SUB 15Pin) Следење Конвертор за PC Графичка Картичка

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Високи Перформанси Адаптер : DVI-D 24+1 VGA Машки Женски ennables можете да се поврзете DVI-I 24+5 и DVI-D 24+1 порт eqipped десктоп, лаптоп, видео картичка за VGA опремени HDTV, монитор, проектор или проектор.Висока Резолуција на Видео : Ова DVI VGA адаптерот подржува резолуција до 1080 P @60 Hz.Така може да уживате во HD видео или слика на мониторот на компјутерот, HDTV или голем екран проектор.Сигурен Врска : Ова конектори со завртки за поддршка на безбедна конекција, Лесно приклучување и компатибилен со сите VGA опремени со Рамни Панел Дисплеи, Дигитални CRT Дисплеи, монитори, Телевизори, проектори и прикажува.Компактен, Преносни и Лесен за Користење : Plug and play.Не settings и не софтвер е потребно. 30 дена' пари назад заштита и Доживотна Гаранција.Во време на Услуги на Клиентите секогаш ви стои на располагање.Зошто да изберете Angusplay DVI VGA Адаптерот? Одлично компатибилност : Овој адаптер ennables можете да се поврзете DVI-I 24+5 и DVI-D 24+1 порт eqipped десктоп, лаптоп, видео картичка за VGA опремени HDTV, монитор, проектор или проектор. Висока Резолуција на Видео : Подржува резолуција до 1080 P @60 Hz.Така може да уживате во HD видео или слика на мониторот на компјутерот, HDTV или голем екран проектор. Сигурен Врска : Ова DVI VGA конектори со завртки не само поддршка на безбедна конекција, но исто така и лесно приклучување & unplugging. Компактен, Преносни и Лесен за Користење : Plug and play.Не settings и не софтвер е потребно. 30 дена' пари назад заштита и Доживотна Гаранција.Во време на Услуги на Клиентите секогаш ви стои на располагање.Спецификации Текст : DVI-D (24+1 pin) Машки Излез : 15-pin VGA Женски Поддржува резолуција до 1920x1080 Аудио : None Notes НЕ ДВОНАСОЧНО - Адаптер работи само од DVI-D VGA БЕЗ АУДИО ПОДДРШКА - Аудио мора да биде пренесен одделно БЕЗ HDCP ПОДДРШКАТА - Прикажување на содржини заштитени видео не е поддржан КОМПАТИБИЛНИ ВИДЕО - Екранот мора да ја поддржува компатибилен refresh стапка и резолуција како source Package Вклучува : 1 x DVI VGA, DVI 24+1 DVI-D M VGA Со Чип Активен Адаптерот Конвертор-Кабел за PC, DVD, Монитор, HDTV.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Wolverine F2 D Титан Пакет Вклучува : 1 x F2 D ТИТАН 8во1 20ПРАТЕНИК Висока Резолуција Филмот во Дигитален Конверто

⚡【USBHDMI C】 : Е совршенство Работи за вашиот Мерцедес 2020 GLB Возило во Максимална резолуција излез е 4 K (4096x21

Plug and play, не бараат било софтвер,возачите, или комплициран процесот на инсталација.Тенок и пренослив диз�

【40m Пренос на Далечина】 Протега HDMI сигнали до 131ft / 40 метри во full HD 1080p со Cat6 / Cat7 кабел.Точка до точка за ко

【CABLECREATION МИНИ ДИСПЛЕЈ приклучок ЗА HDMI АДАПТЕР】мини ДП (Thunderbolt) да го HDMI адаптерот може да се поврзете ла�

Bidirectional HDMI кон DVI кабел го прави возможно да се поврзете HDMIопремени извор уреди, како Лаптоп, Десктоп, BluRay

【USBC до HDMI Активен Адаптерот】 : Овој Адаптер Претвора USB C (Thunderbolt 3 Компатибилен) Сигнал за HDMI се Прикаже с

Се конвертира analog VGA сигнали да DVI излез.Мултиплатформен поддршка Windows и Mac.Не софтвер потребен елиминир

Wolverine F2 D Титан Пакет Вклучува : 1 x F2 D ТИТАН 8во1 20ПРАТЕНИК Висока Резолуција Филмот во Дигитален Конверто

Подржува резолуција до 1080p FHD (1920 x 1080 @ 60 Hz).HDMI Машки и DVID Женски конекции, ќе треба DVI кабел за да го поврзет

Три интерфејси на HDMI / ДП / DVI може да се конвертира, овој адаптер е погодна за различни уреди.Интерфејсот

⚡【USBHDMI C】 : Е совршенство Работи за вашиот Самсунг Galaxy Note10 Лајт паметен Телефон на Максимална резолуциј

ПОВРЗЕТЕ HDMI ВИДЕО ИЗВОР : Поврзете го HDMI от Ultrabook, лаптоп или десктоп компјутер на ДП монитор, екран или п�

Bidirectional HDMI кон DVI кабел се поврзува со DVIопремена компјутерска графичка картичка уреди, како Лаптоп, Деск

На bidirectional HDMIDVI адаптер е одлично решение за поврзување од компјутерот со DVIпорта на монитор, hd телевизор

Поддржува USB 3 1 влез и HDMI компатибилен излез.HDMI компатибилен 1 4 и поранешните верзии.Поддржува повеќе б�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

✔ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ АДАПТЕР се Поврзува Мини Display Port / Thunderboltот уреди (Macbook Pro / Воздух, Surface Pro / Pro 2 / Pr

Scroll