Ново
Hermitshell Тешко Патување Случај за TOZO T10 TWS Bluetooth 5.0 Earbuds Вистински Безжична Стерео Слушалки (Сив)

Hermitshell Тешко Патување Случај за TOZO T10 TWS Bluetooth 5.0 Earbuds Вистински Безжична Стерео Слушалки

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере TOZO T10 TWS Bluetooth 5.0 Earbuds Вистински Безжична Стерео Слушалки.Материјал : ЕВА ;Внатрешна Големина на : 3.5*1.5*1.6 инч.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко Патување Случај за TOZO T10 TWS Bluetooth 5.0 Earbuds Вистински Безжична Стерео Слушалки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТСпецијално дизајниран за Xiaomi MI 10 T / 10 T Про.ШОК ДОКАЗНаправен од висок квалитет, ф

Ние ќе ви каже се за овој голем пар но прво знаете ова : Секој купување е поддржан за живот од страна на н�

Двонасочна dualединица дизајн, неговата висока фреквенција еластичност и ниска фреквенција незабележан�

Осетливост : 102 d B+ / 3d B.Зачестеност Одговор : 2020k Hz.Максимална Моќност Ракување : 60m W.Стерео Директно Pin Ник

Bluetooth V5.1 Технологија : Усвојување На Bluetooth V5.1 технологија, Motast безжична earbuds ви нудиме сигурен аудио иску�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

✔【Премиум квалитет на звукот】На звук во слушалки гарантира дека нема да пропуштите било дел или компо

【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ】Hi Fi Стерео вослушалка за уво & бучава изолирање на слушалки врвот аудио пе�

Висок Квалитет.Обичај звук на слушалки моќен прецизност.Компатибилен со сите мобилни телефони, музички

【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ】Hi Fi Стерео вослушалка за уво & бучава изолирање на слушалки врвот аудио пе�

♫【Bluetooth Слушалки】 Bluetooth слушалки се обезбеди побрзо спарување, постабилна конективноста со Bluetoothот мо�

Вашата музика е веќе прилагоден на вашите потреби, па зошто да не може да вашиот earbuds биде персонализира�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【meekiee Спорт / Gaming Слушалки 】 Можете да користите полнење случај да го полните телефонот.Долго траење на

1 Динамичен 4 Избалансирани Арматура секоја страна, вкупно 10 возачи.Dual balacned арматура(50060+30095) е одговорен �

Оваа слушалка ќе не падне надолу додека интензивно вежбање, бидејќи на своите три точки за поддршка диз�

♫♫Безжична слушалка има Bluetooth 5.0 чип, кој е брзо и стабилна врска ♫♫Тоа е 10m широк простор на пренос...

Овие canalbuds / earbuds / слушалки поддршка PDA, PSP, Лаптопи, MP3, CD / DVD плеер со 3,5 mm приклучок за слушалки / слушалка

Ресетирање на завршен.Избегнување на погрешно работа при носење или допирање на earbuds.Следна : Држете Р К�

ЗВУКОТ ШТО КАРПИ : На AKGtuned 12mm говорникот и подобрен бас тон игра сè во студиоквалитет на звук.Отворен диз

2021 Bluetooth V5.1 Технологија и ЕденЧекор Авто Спарување : Усвојување на напреден Bluetooth V5.1, Rinsmola безжична earbud п�

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

BLUETOOTH 5.0На безжични слушалки користи Bluetooth 5.0 чип, компатибилен со 99% од Bluetooth уреди, и поддржува бариерасл

✨✨Отворени безжични слушалки опкружуваат насочен звук поле, отворен дизајн, само 18g, лесен и погоден за

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

КАРАКТЕРИСТИКИ : Безжична Bluetooth 5.0 во уво слушалки со АероТенок Дизајн со кој се намалува влечете и праве

Scroll