Ново
misodiko Замена Уво Влошки Перница Капакот за Полнење - за Зајнхајзер HD800 | Слушалки Поправка Делови Earpads со Мемориска Пена [Надгради Lambskin Кожа]

misodiko Замена Уво Влошки Перница Капакот за Полнење - за Зајнхајзер HD800 | Слушалки Поправка Делови Earpads

Достапност: Залиха
DEN 958.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Погоден за Зајнхајзер HD800, HD800 S Референца Слушалки.Исто така, може да се работи со други слушалки кои одговараат на овие уво подлога димензии.Прекинете да го користите вашиот стар и ислужени уво влошки и го замени со овие сосема нов и висок квалитет влошки тоа е само во право за вас.ПОДОБРЕН ЗВУК : Мемориска пена перница изолатите звучи совршено од својата средина, додека подобрување секој победи, која доаѓа преку слушалки.Уживаат во музика без зголемување на јачината на звукот за да се компензира за надворешен шум.ПОДОЛГА УПОТРЕБА Трајни & Флексибилни, за време на удобно слушање.Лесен за Инсталација : Замените вашата ислужени уво подлога перници.Едноставно отстранување на стари уво влошки и инсталирате нов замена влошки за неколку секунди.Тие никогаш нема да падне лесно.Кој би помислил дека со само замена на earpads од вашите слушалки, можете да добиете за да ја слушате вашата омилена музика или гледање на вашиот повеќето очекуваниот филм со голема прецизност и јасно звуци.На misodiko Премиум Бучава Поништување на Мемориска Пена Earpads го доби она што ви треба и многу повеќе!Прекинете да го користите вашиот стар и ислужени уво влошки и го замени со овие сосема нов и висок квалитет влошки тоа е само во право за вас.Тие се дизајнирани со цел не само да ви даде утеха, но исто така има способност да се блокира бучава и што доаѓаат од околината.Тие се Лесно да се Инсталира, па немојте да се решат за користење на вашите стари и истрошени уво влошки.Заменете ги, Или уште подобро, надградба на вашиот слушалки кога ќе го добиете misodiko Премиум Уво Перници.Можете да бидете сигурни дека она што ќе добиете е на високо квалитетни и издржливи earpads што може да ви трае долго време.Нема време да го чека.Го зграби една од овие премиум earpads денес!Компатибилен со (но не се ограничени на) : Погоден за Зајнхајзер HD800, HD800 S Референца Слушалки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

EARPADS КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилни да Philips TR55 LX слушалки.УЖИВААТ ОДЛИЧЕН АУДИО И ВИДЕО ЗВУК : Дали сте љуб

Применлив Модел : Powerbeats Про Сосема Безжични Слушалки.Направен од Висок Квалитет со Силиконска Материја�

Еластична бенд дизајн, има висока еластичност и еластичност, не е лесно да се деформира по протегала.Изр

Добра замена за стариот / оштетени / разбиена / оштетени / лоши слушалки на уво влошки покрива.Уво вло

Специјално дизајниран за да овозможи автентични басуправувано звук, обезбедува моќен аудио квалитет .В

Пакетот вклучува 1 пар на замена earpad.Димензии : прибл 4 1 / 4" X 3 1 / 8" (108mm X 80mm).Компатибилен со Зајнхајзер HD280, H

Тоа може да биде удобно weared во текот на целиот ден.Компатибилен со Anker живот P2 P3 А2 А1 DOT2 слушалка.Earplug обез

ЗАМЕНА EARPADS : Нашата државаoftheart замена влошки се дизајнирани за да бидат погодни за Bose Quiet Comfort QC35 & QC35ii но

Применлив Модел : Powerbeats Про Сосема Безжични Слушалки.Направен од Висок Квалитет со Силиконска Материја�

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и решетката ткаенина.Го замени вашиот ислужени ea

Замена на нови earmuffs;.Висок квалитет earmuffs, lossless звук;.Производи се во согласност со Европските ROHS заштита

Направен од висок квалитет на пена и Протеини Кожа.Одлична замена за вашиот ислужени или изгубени уво в�

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и микро велур.Го замени вашиот ислужени earpad перн�

Еластична бенд дизајн, има висока еластичност и еластичност, не е лесно да се деформира по протегала.Изр

Zotech 4 Пара Замена Силикони Уво Совети Earbuds Пупки Сет за Powerbeats 1, 2 и 3 од дес слушалки (Темно Сива боја).Соврш

【Компатибилен со】JBL tune600 btnc приклучок за Слушалки 【ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЊЕ】Усогласување на Уво влошки со с�

Оригиналниот уво влошки Компатибилен да Про 920 925 930 935 9450 9460 MS серија Безжична Bluetooh Слушалки;.Замена на но

Тип : Замена Earpads.Materail : Кожа.Увото влошки ќе се подобри бас ефикасноста на вашите слушалки.Компатибилен �

Scroll