Ново
Stera Накит 925 Sterling Silver 8 mm, Тркалезни Рамки на Бубрезите Уво Жица Монтажа, со Јамка за DIY Обетки, 4 Компјутери (2 Пара)

Stera Накит 925 Sterling Silver 8 mm, Тркалезни Рамки на Бубрезите Уво Жица Монтажа, со Јамка за DIY Обетки,

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Висок Квалитет 925 Sterling Silver 4 Парчиња Обетки со Бубрезите Жица Грбот и Круг Поставување Рамки Првенство Монтажа Мерење 8 мм по големина (ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : овие поставки се прецизност направени за камења мерење точно 8мм во големина.Ве молиме проверете ја вашата камен големина за да бидете сигурни дека тие не се поголеми од 8мм во големина пред да го купат овој производ).Димензии : 8 mm внатре дијаметар, 1.8 mm ѕид висина.Овие Бубрезите Жица Обетки со Рамки Првенство Држачи Се Совршени за Вашиот Накит Одлуки Потреби, Тие се да се Постави со 8 mm, Тркалезни Камења, Количина = 4 парчиња (2 Пара).Добиете Професионален Изглед Резултати со Овие Рамки Првенство Држачи Бубрезите Жица Обетки со Еден Циклус.Овие Обетки се Направени од Никел & Доведе Слободни 925 Фунта Сребро.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нерѓосувачки челик материјал и мазна површина, овие studs се безбедни и издржливи.многу удобно да се носат

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм G8 YE8 Камера.Големина : Уво Пад :

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Претворете го вашиот омилен шарм или монистра во обетки лесно со овие earring наоди.За разлика од правење ear

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 12pcs златна боја од месинг завртка clip earring конвертор и 12pcs Силикони Earring Влошки.ЛЕСНО ДА

1 Пар Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки Y8 WA4 Мир Dove

➽2 МЕШАНА БОЈА : куполата обетки содржи златна и од не ' рѓосувачки челик боја, 2 бои донесе повеќе можнос

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

50 Пара Тастатура Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм M8 CR7 Големина : Уво Пад : 14 x 32милиметри (0.55" x 1.26

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

Направен од висок квалитет на silcone материјал, еднократно, добра цврстина и цврстина.издржливи и практич

【Материјал】Овие месинг кубни циркони earring куките се изработени од месинг инкрустирани со кубни циркон

❤Пакетот Вклучува : Ова обрачот обетки во собата е опремена со три стилови на обрачот Обетки,постојат К

30 парчиња од Антички сребрен roundleverback earwire 12mm, најголемиот дел platinum боја leverback earring кука.Материјали : Месин

Пакетот Вклучува : сублимација ќорци вклучува 50 компјутери сублимација earring ќорци, 50 компјутери earring кук

Метал Sterling Silver.Поставување 4 Prong Круг.Приближна Тежина 0.4 грама.Ова е нова Sterling Silver 4 Prong Круг Пост Обетки

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки N2 SB4 Копч

1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY00

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ : Вкупно 24pcs x 3 стилови дрвени earring мислења и 100pcs појавување на пластични уво ореви, димен

Големина на овој гума earring назад одговара на повеќето обетки.Лесно да се стави на и полетување.Лесно да с

Премиум Квалитет : двострано сублимација печатење обетки се направени од висококвалитет МЕДИЈАПАН.Тие

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

[Она што Ќе Добиете] 24pcs earring bezels и 50pcs чисто стакло cabochon.Постојат 6 стилови на earring bezels, вклучувајќи 4pcs чети

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм S1 KB6 Желка Желка.Големина : Уво

Scroll