Ново
24pcs Earring Ќорци Жица Куки и 50pcs 12mm Стакло Cabochon Earring Рамки Ќорци Cabochon Earring Ќорци Прилагодувања за Накит Одлуки Earring Наоѓање на DIY Занает(74pcs)

24pcs Earring Ќорци Жица Куки и 50pcs 12mm Стакло Cabochon Earring Рамки Ќорци Cabochon Earring Ќорци Прилагодувања

Достапност: Залиха
DEN 251.76

[Она што Ќе Добиете] 24pcs earring bezels и 50pcs чисто стакло cabochon.Постојат 6 стилови на earring bezels, вклучувајќи 4pcs четири-двострано круг earring baffles, 4pcs вода капка earring baffles, 4pcs круг earring baffles, 4pcs плоштадот earring baffles, 4pcs три-двострано круг earring baffles, 4pcs хексагонална earring bezels. [Материјал и Големина] На earring рамки празно е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, од олово-слободни и без никел, не rusty, не е лесно да бледнее, не е лесно да се скрши, и издржливи.На транспарентни стаклени cabochon има мазна површина, со висок сјај и мазност, без повреда на рацете.Тоа е безбедно да се носат и нема да предизвика оштетување на кожата.Дијаметарот на конвексни стакло печ е 12mm/0.47 инч. [Тоа како да го Користите]Вие само треба да го додадете ги вашите омилени слики или цртежи под cabochon стакло печ.Тоа е едноставен и лесен да се направи.Можете да DIY различни стилови на обетки, така што ќе може да се носат различни обетки секој ден и да покаже различни поставен. [Различни Стилови]Постојат 6 стилови на earring жица куки, кои се четири-двострано круг, капки, круг, квадрат, три-двострано круг, и шестоаголна.Различни форми обезбеди повеќе креативен простор за вашето производство и додадете повеќе привлечни за жените. [Широка Употреба] Овие earring bezels може да се користи за да се направи накит, ракотворби, DIY обетки, и даде на пријателите и семејството на Божиќ, ноќта на Вештерките, и роденден страни.Тие ќе сакаат овие прекрасни обетки многу.Huwujiu Earring количината е доволна и стилови се различни. Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, со висок сјај и мазност. Значајни рачно изработени подароци, многу погодна за давање на подарок. Различни видови на обетки може да се направи во различни стилови.Најдобар Подарок Овие уво куки и круг транспарентни стаклени површини може да се направи обетки во различни стилови, кои се многу погодни за пријатели, соученици и семејството.Направи нивната секој ден уникатен.Опис на производот Материјал : не ' рѓосувачки челик,стакло Димензии : дијаметар на конвексни стакло печ е 12mm/0.47 инчен Боја : Челик боја,Транспарентни Количина : 74pcs Earring големина Три-двострано круг обетки : 3.6 cm/1.42 инчи долго Плоштадот обетки : должина 4.4 cm/1.73 инчен Капка обетки : 4.2 cm/1.65 инчи долго Хексагонална обетки : должина 4cm/1.57 инчен Круг обетки на четири страни : должина 4cm/1.57 инчен Круг обетки : должина 3.8 cm/1.50 инчен Пакетот Вклучува 24 x Earring рамки коцки 50 x Стакло cabochons По-продажбата на услугата Висок квалитет по-продажбата на гаранција, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши за вас.Забелешка 1.Со цел да им овозможи на купувачите да го видите појасна производ и да видиме повеќе детали за производот, производот ќе се појави поголеми димензии на екранот, така бидете сигурни да проверите на големината внимателно пред да го купат. 2.Прирачник за мерење, ве молиме им овозможи мало отстапување од големината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

50 Пара Тастатура Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм M8 CR7 Големина : Уво Пад : 14 x 32милиметри (0.55" x 1.26

Количина : 50 комплети / торба.Големина : за 15mm долго, 13mm широк, дупка : 2mm.Овие разноврсна earring наоди може да

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

➽2 МЕШАНА БОЈА : куполата обетки содржи златна и од не ' рѓосувачки челик боја, 2 бои донесе повеќе можнос�

Метални материјали, лесна тежина, премиум, рѓаотпорни.Различни бои, долготраен сјај, фино полирање.Hummer з

Пакетот Вклучува : сублимација ќорци вклучува 50 компјутери сублимација earring ќорци, 50 компјутери earring кук

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки R6 EW3 Цвет

Она што ќе добиете за24 Pcs Earring ќорци и 30 Pcs 12mm чисто стакло cabochons.Материјал : Рамки ПослужавникНе ' Рѓосувач

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки O5 ND2 Пете

Она што Ќе Добиете : ќе добиете 40pcs француски обетки куки вкупно 5 големини, 8pcs за секоја големина.Можете �

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки N2 SB4 Копч

ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЈАТ : пакетот вклучува 16 компјутери (8 пара) мешани форми earring пост studs со јамка во 8 �

Метал Sterling Silver.Поставување 4 Prong Круг.Приближна Тежина 0.4 грама.Ова е нова Sterling Silver 4 Prong Круг Пост Обетки

ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ : Вкупно 24pcs x 3 стилови дрвени earring мислења и 100pcs појавување на пластични уво ореви, димен

【Практичен Дизајн】Нашите labels се дизајнирани во правоаголна форма со доволно простор за да напишете ле

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм W5 DO3 морска ѕвезда Морска Ѕвез

❤Пакетот Вклучува : Ова обрачот обетки во собата е опремена со три стилови на обрачот Обетки,постојат К�

Не се потребни алатки.Лепило точка да се закачите на било декоративни објект 2 Клип Наоди за 1 пар обетки.

Направен од висок квалитет на silcone материјал, еднократно, добра цврстина и цврстина.издржливи и практич�

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

50 Пара Танцување Скелет Череп на Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм L0 NX6 Големина : Уво Пад : (Appro x .

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 12pcs златна боја од месинг завртка clip earring конвертор и 12pcs Силикони Earring Влошки.ЛЕСНО ДА

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм S1 KB6 Желка Желка.Големина : Уво

Scroll