Ново
220lb Оптоварување 12 инчен Голем Ротирачки Екранот Стојат, 360 Модел Плочата со Автоматски Remote Control, Подарок за Фотографи, Електрични Ротирачки Дисплеј Плочата за Прои?

220lb Оптоварување 12 инчен Голем Ротирачки Екранот Стојат, 360 Модел Плочата со Автоматски Remote Control,

Достапност: Залиха
DEN 2255.76

【Мазна 360 Степени Ротирачки】 : Apobob далечински управувач на екранот плочата ги задоволува вашата 360 степени дисплеј на Photographys.Најновите ротирачка брзина е 22-60 секунди/круг, и брзо може да се прилагоди според различни потреби.Фотографија плочата стојат има 10 брзина брзини.Удобен и лесен за ракување, мазна ротација покажува полн круг.Никогаш не завршува мода. 【Ниско ниво на Бучава & Тешки Оптоварување】 : Apobob Ротирачки Плочата се Прикаже користи најнапредните моторни технологија, со моќен чип, стабилна ротација и ниско ниво на бучава.По 50,000 тестови, кога некој стави музичка кутија на плочата, и ротирање стои со далечински управувач можат да работат цело време.Не само што јас не го слушате звукот на плочата, но бавно музиката може, исто така, промовира спиење. 【Флексибилно Прилагодување на Агол】 : 220lb Оптоварување 12 инчен фотографија плочата Стои Со електрична и прирачник два начини, поддршка во насока на стрелките на часовникот и обратно од стрелките на ротација.Секој плочата ќе имаат посветена на далечинскиот управувач.Не само што може да наместите различни агли и брзина, но, исто така, зачувување и снимање на тековната позиција.Ротирачки Плочата се Прикаже Употреба : (Директно поврзан со НАИЗМЕНИЧНА струја). 【Оптоварување До 100 KG/ Здрав】 : подобрување На Ротирачки Дисплеј Плочата има ист горниот и долниот дел, што го прави ротирање на екранот стојат работи повеќе stably и рамномерно, и лесно може да поддржува тежината на 100 KG (220 LB).Плочата со адаптер е поврзан со извор на енергија ќе работи подолго и повеќе стабилен (предмети над 20 КГ). 【Широка Употреба на Грамофони】 : Плочата за фотографија, чевли/накит/модели/колачи, слика рамка на екранот, коцка ротирање на екранот.Далечински управувач на екранот плочата совршено се обезбеди 360-степен приказ на објекти, и фотографи може да правите фотографии и видеа со 360-степен видите.Подобрување на изложбата ефект на продавници, изложбените салони, големи супермаркети, витрини, трговски саеми, итн.Брзина на плочата може да се прилагоди по себе, 22-60 секунди/круг.Насока на плочата може да се прилагоди по себе, или тоа може да се ротира и назад.45° 90° 180° 360° агол на плочата може да се прилагоди по себе.Работната глас е 40-60 децибели, што е пониско од нормалното говорниот глас.Екранот Плочата поддржува зачувување на тековните поставувања во плочата.Ротирање на Екранот Стојат поддржува 1°, 45°, 90°, 180° агол на ротација.Производ плочата поддржува постојана ротација на владата и повремени ротација mode (се повлекува режим).Плочата поддржува враќање на оригинална положба и поставување на оригинална положба.Фотографија плочата поддржува контрола на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот ротација.Електрични Ротирачки Плочата има забрзување и забавување функции. 1. Ве молиме место производ фотографии според товарот спектар на плочата.Ако производот е премногу тешка, тоа ќе се намали брзината на плочата и го зголеми притисокот врз плочата. 2.Ве молиме да се стави производот во центарот на плочата за да се направи плочата ја ротирате рамномерно. 3.Ве молиме да го поврзете Кабелот директно при користење на плочата за долго време. 4.Ве молиме отстранете го Кабелот кога тоа ќе престане да работи.Брзина на плочата може да се прилагоди по себе, 22-60 секунди/круг Насока на плочата може да се прилагоди по себе, или тоа може да се ротира и назад На 45° 90° 180° 360° агол на плочата може да се прилагоди од страна на самата работа глас е 40-60 децибели, што е пониско од нормалното говорниот глас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

7 инчен easel екранот стојат во злато обоени метали.Одлично за уметности и занаети проект.Изработени во Та�

На Easel Уметност Поставува со Лесно за Чување Торба од Кралската & Langnickel се совршени за страствен молив ум

Мини дрво екранот easels : мини easels е 5 инчи / 12.7 cm во должина и 3.54 инчи / 9 см во ширина; Свитлива и лесен, едно�

Пакет од 6 премиум квалитет за мали 8" природно дрво екранот easels.Мал, лесен tabletop Aрамка уметник tripod easels.Easels

Комбинација на складирање кутија и цртање одбор, овој уметник sketchbox easel вклучува голем простор, 2 лизгачк

Има колекционерски плочи, коцки, чинии, плочки, собирач книги, награди, сертификати, плакети, фото слика �

Благодатно криви екранот стојат може да додава елеганција на секоја соба.Одлично за вас да се прикаже в�

ГОЛЕМ EASEL ПОДЛОГА ЗА ДЕЦА : На Мелиса }); }); Од Производителот Од класични дрвени играчки да занаети, прете�

【4во1 СУВА ИЗБРИШЕ и CHALKBOARD】На двострано одбор карактеристики на chalkboard и "табли" за максимална цртање /

Овие трибини се дебелина дрво и шарки така може да се свитка нив станот за лесно складирање!.Да ги корист

Tilden Алуминиум Easel.Мала тежина и прилагодливи за седи или стои употреба.Има платна до 32 инчи висок и 1 инче

Дизајниран да биде лесен но сепак ќе ја испорача години на сигурен сервис.Изградена на ABS сива смола за л

Димензии : L x W x H 44cm x 44.3 cm x 148189cm / 17.3 x 17.4 x 58.274.4 во.Држете платна до 92cm (36.2 во) во висина.Се прилагодува на се

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 3" H x 2" W x 2.5" Д мери до најблискиот .25".ЕКРАНОТ ГОЛЕМИНА : 3" H x 2" W x 2.5" Д мерења на објектот

Оваа популарна easel е рачно направена од делукс elm дрво со убава подмачкана финиш, со иновативен дизајн ко

Материјал : плоча застане е направен на студии и дебел метал материјал за долготрајна употреба.Тоа може�

Добро изградена easel, нема потреба да се соберат, мило дизајниран дното фах убаво држете го вашиот платно

СИТЕВОЕДНО EASEL VIVOHOME е beechwood прилагодливи сликарство стојат easel со фиока за складирање е дизајниран за ле

Материјал : екранот се застане е направен од добар квалитет PS пластика со добрата транспарентност, здра�

На MEEDEN делукс нервира easel е изградена на здрав, изградена на последните beechwood со прекрасен полиран ружин�

Scroll