Ново
Бејкер Делукс Коњ Ќебе Големина 82 Plaid

Бејкер Делукс Коњ Ќебе Големина 82 Plaid

Достапност: Залиха
DEN 6358.80

Тројно ткаат ткаенина со сатен наредени рамената и руно withers.Две snap/тока пред прилепува за прилагодливост.Стомакот surcingles/hind нога ремени.Бејкер шарени 2" обврзувачки.Големина : 82. Кој тројно ткаат ткаенина која е направен да трае и со контура се намали стил за подобрена одговара.Екстра затворете го спречува телото топлина од избега што го прави ова ќебе одличен избор за постудено температури без додавање на многу големо!Одликувајќи се со класичен Бејкер plaid и потпис црвена ознака.Сатенски наредени рамената помош полски грб и руно withers да се спречи трие.Две snap/тока пред овозможува прилагодливост и лесен за вклучување/исклучување.Стомакот surcingles и ногата ремени помогнат ќебе во место.Детали за производот : Тројно ткаат ткаенина Сатен наредени рамената Руно withers 2 snap/тока пред прилепува за прилагодливост Стомак surcingles/hind нога ремени Бејкер шарени 2" обврзувачки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

МЕРКА ВАШИОТ КОЊ ОД ЦЕНТАР ДА СЕ ГРАДИ ДО КРАЈОТ НА ОПАШКАТА ДА ЈА ДОБИЕТЕ ВАШАТА ГОЛЕМИНА 1200 Denier Rip Stop Во

Кој 600 denier водоотпорен надворешниот ткаенина составен contoured вратот со двоен допир лента fastenings и тока гра

Тешко 1 ќебе лагер со 150 G поли пополнете го прави адаптација на различни температурни промени е можно.Ко�

ИЗДРЖЛИВИ ТРОЈНО СЛОЈ ДИЗАЈН ова ќебе карактеристики небришење 210 T полиестер обвивка, а 220g Poly Fil изолац�

Руно.Медиум / Тешка Категорија.Дизајниран без назад жица за да спречите истекување.Руно венеат заштита.�

【Преголеми Но Компактен】 Големи плажа ќебе 82" × 79"е совршен за семејство оди до парк и имаат пикник, ќе �

❀ Уникатен дизајн : Супер меки ќебе ви обезбедува со различни мекост да се подобри вашиот сон, една стра�

Руно 74 инчи.Малина Црна.Предизвикувач 1200 denier одѕивот на гласачите тешкитежина зима ќебе е изградена со r

Тежок 1 Одѕивот На Гласачите Ќебе.Медиум / Тешка Категорија 600 Denier 250g се Пополни.Тешко 1 Turnout Blanket Medium / тешк

Ripstop Водоотпорен Поли 70 Denier Дише Поставата & 200 грам Поли Пополни Изолација.Прилагодливи Стомак Заврши с�

Полиестер.Водоотпорен и дише.Ротирачки Слој Технологија.VПред Затворање со СигурниОдговара вратот диз�

ПРИЈАТНА : Cloudloft изолација пакети неверојатно висока топлина за губење на односот што го прави ова ќебе �

Руно.Материјал : Руно лист.Стил : Личи на фустан лист но делува како ладилник.Breathability : Добро фитинг ќебе ќ

✅ ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ СО ПРИЛОГ за СКЛАДИРАЊЕ ТОРБИЧКА Дава многу простор за 4 луѓе, но сепак овој плажа ќеб

Совршено се вклопуваат.Солза отпорни.Тешко носи.Дише, брз влага апсорпција, Лепенка fastener на седло врато�

Руно.Медиум / Тешка Категорија.Дизајниран без назад жица за да спречите истекување.Руно венеат заштита.�

Сите Околу Рефлексивни Трим 220 D Поли Обвивка 1200 D Ripstop Ткаенина Здраво IQ се Одвратат.Новиот Twin Термо Плас�

Водоотпорен и дише.Водоотпорен водат вметнете во withers ублажува притисок и овозможува слобода на движењ�

Или можете да ги купите по големина табела како секси Legging ☆leggings за жените leggings руно наредени leggings женит

✅ Атрактивни Покаже Лист суптилни бои и уредно го намали направи ова ќебе идеален за коњ емисии, да ги з

Ripstop Водоотпорен Поли 70 Denier Дише Поставата & 200 грам Поли Пополни Изолација.Прилагодливи Стомак Заврши с�

60 инчи.Вар Зелена Црна 1200 Rip Запре одѕив на гласачите, Водоотпорен и ДИШЕ Denier крпа 400gms на Polyfill Изолација.Р

70% Волна.ТЕШКИ И ТОПЛО На Arcturволна ќебе тежи 4.5 кг, со густина на 550 GSM (што значи убав и дебел).Ова ќебе ќе с�

❀ Уникатен дизајн : Супер меки ќебе ви обезбедува со различни мекост да се подобри вашиот сон, една стра�

✅ Оваа трајни ќебе е создадена со 1200 D полиестер плоштадот ripstop надворешниот со рефлексивни украси со уб

1.Производ Информации : 33" x 43",пополнување со 100% goose надолу,пополнување тежина : 10.6 оз,750+ FP,ткаенини : 100% орг

Памук.Напредни материјали : силна, не ќе солза, мека и дише, да ги задржи вашиот коњ и удобно во текот на ц�

Памук.Напредни материјали : силна, не ќе солза, мека и дише, да ги задржи вашиот коњ и удобно во текот на ц�

Scroll