Ново
Малку Девојки Износени Виножито Шарени костими за Капење Бикини костими за капење (Multicoloured, L(за Девојки 3-4Years/ Тежина За 44lb))

Малку Девојки Износени Виножито Шарени костими за Капење Бикини костими за капење (Multicoloured, L(за Девојки

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Материјал : Мека Полиестер .Мека ткаенина, лесни,брзи и сушење .Еден-парче костим за капење со UPF 50+ заштита од сонце.Според анализата на коментарите, ние препорачува дека корисниците треба внимателно мерење на бебето висина и големината пред купување, а потоа се спореди со големина на табелата.Симпатична виножито шарени, Износени дизајн ,4 големина се достапни : available : M L XL XXL.Ситуација : плива, капење, резервоар игра ,мора да имаат објект за летно време.Една симпатична подарок за вашата мала принцеза со толку симпатична дизајн ,направи вашето бебе удобно во сите лето.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Одлично за бебе кожата мека и лесно облечен Големина M(2-3years) : Градите 18.9", Половината 17",висина 80СМ,тежина 15 KG Големина L(4-5years) : Градите 19.7" ,Половината 18",100 CM висина,тежина 20 КГ Големина XL(5-6years) : Градите 20.5" Половината 18.9",висина 120 CM,тежина 25 KG Големина XXL(8-10years) : Градите 22" ,Половината 20",висина 140 CM,тежина 32 KG ве Молиме овозможи 2-3% dimensionally разлика според упатство за мерење.Возраста е само за вашиот референца .ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Полиестер,Spandex.Материјал : Полиестер+Spandex.Мека, висока еластичност и брзо се суши.Квалитетот е на прво не

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Polyamide.Големина : одговара за 12 M5 Y деца

Полиестер,Најлон.МАТЕРИЈАЛДете девојка костим за капење едно парче, изработени од мек, полиестер & најл

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Матер

100% Најлон.Материјал : бебе едно парче костим за капење девојка се направени од висококвалитет најлон тк

Полиестер,Spandex.Материјал : Полиестер,Spandex.Мека,висока еластичност и брзо се суши.Квалитетот е на прво неш

Полиестер & Spandex.Совети : едно парче костим за капење е дизајниран за мали девојчиња на возраст од 15 годин

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени / Дизајниран во САД.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН Карактеристики на најслатко детали за с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.полиестер и spandex.Увезени ♪Материјал :

100% Полиестер.Еластична затворање.Рака Мие Само.Дише Лесен Материјал:Нашите девојки едно парче костим

Полиестер,Spandex.Еластична затворање.Рака Мие Само.Брз сува ткаенина, еластичен, мек и лесен и тоа е удобно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 82% Најлон, 18% Spandex.Увезени.Се повлече На

85%Полиестер / 15%Spandex.Патент затворање.Рака Мие Само.OEKOTEX100 Заверена Ткаенини (слободни од штетни хемиски о

Scroll