Ново
KABITA Еластична Бенд Маски Бела Црна 3мм 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm Високо Еластична Станот на Гумени Бендот Половината Бенд Шиење Водат Јаже DIY Маска - 6mm - 5M 70027

KABITA Еластична Бенд Маски Бела Црна 3мм 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm Високо Еластична Станот на Гумени Бендот Половината

Достапност: Залиха
DEN 1536.00

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената спектар на еластична деформација, тоа лесно може да се опорави оригиналната должина без деформација.Многу фини нишки биде висока густина плетенка, никогаш не се грижите за протриване или кршење повторно, најдобар избор на earloop кабелот во пристапна цена.ШИРОКО се КОРИСТИ : Еластична бенд може да се користат за домашна декорација или ремени, laces, кратки филмови, дневници, капи, торби, здолништа, ракави, хулахопки, headbands, венчиња, necklines, laces, перики, па дури и DIY накит.Еластична бендови, исто така, може да се широко се користат во маски, или ремени, појаси, necklines.АПЛИКАЦИИ : А дише, перат, бела еластична јаже е широко се користат за шиење лице маски, чевли, laces, scrunchies, ракави, венчиња, бебе пелени, накит одлуки.СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Користете го за појаси, necklines или рачно изработени занаетчиски, па дури и DIY накит.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.Објектот Description Condition : 100% Сосема Нова Боја : бела, црна, како pictrue Име : Висок рамен еластична еластичен појас, гумени бендот Димензии : Ширина : 3/6/8/10/12/15mm.Должина : 5 /10meters / многу Производ карактеристики : Мека и нежна тело, мазна пост удобност, големи се водат length Applicable : Бебе, стари алишта; светлина облека; Да се заштити бебето; Возрасни обврзувачки појас, декоративни мала торба, облека дизајн декорација, чевли и капа пакување дизајн, мобилен телефон декорација дизајн, пакет за дизајн на пакување, Божиќ подарок пакување, играчка пакување, накит подарок пакување, пакување на храна дизајн, пакување компанија за дизајн на производи, козметички пакување, пакување кутија, месечината торта пакување дизајн, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100 Двор ГајтанотПати во Текот ЕластичнаДлабоко Слива5 / 8in ШирокНЕПРИЈАТЕЛHeadbandДевојка 100 Двор Гајтанот �

Пакетот вклучува : you' ll get 12 еластична бенд во различни бои, шарени и убави, практични предмети може да се

Webbing материјал : Полиестер Памук.Боја : A B C D E F големина : од 1,5 инчи(38mm) .количина : 1 двор.Земете го вашиот з�

Широк спектар на употреба : костими за капење, долна облека, панталони, бебе облека, спортски маици, капи,

【ЗАБЕЛЕШКА】 Ние ќе испратиме во Исполнување страна .Можете да ги примите овие објектот побрзо.Ако најд

Големина : 125 Yard 1 / 5 Инчен Широк Бел Еластична String Кабелот Бендови Јаже со 100 компјутери 50 MM Алуминиум Нос�

Погоден Ширина и Удобно Носење Искуство Се обезбедуваат од овој 20 метри долго и 5.0 mm широк рамен и еласт�

Dreamlover еластична бенд гајтанот беше направени од издржлив полиестер влакна и гумени да ви донесе повеќе

Бендот Должина : 10 M / 2.73 Дворови; Бенд Ширина : 3.6 cm / 1.4".Се тркалаат Димензии : 12 x 3.6 cm / 4.7" x 1.4"(D*H); Боја : Црна.�

ЕЛАСТИЧНА ГОЛЕМИНА : Широк 3 / 4 Инчи ( 19 Сантиметар ) Должина помеѓу две дупки : 3 / 8" инчи ( Околу 10 mm ) и Долж�

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

Направен од висок квалитет на еластичен материјал, без мирис, безбедно и издржливи, кожатапријателски, �

Материјал : 70% Chinlon & 30% Spandex.Големина : 5 / 8.Добра еластичност : На еластична бенд е издржлив и мека, има силн�

Материјал : Полиестер.Пакување : 5 Метри во Јасна Пластична Кутија.Мулти Употреба : Може да се Користи во �

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за DIY headbands, подарок завиткувањ�

★Димензии : Ширина 1 / 8 инчи (3мм); Должина : (55 двор) Круг Еластична String Кабелот Бендови за Шиење Занает DIY Л

Погоден за правење на вашиот сопствен еластична нараквици и ѓердани.Исто така, може да се примени како о

1 / 4 инчи 5 видови на боја.Должина : 5yards,10yards,20yards или 50yards за вашиот избор.Добра еластичност : на еластична б

Заштита на животната средина материјал, мала тежина, носатотпорни, и издржливи.Тоа е многу погоден за пр

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за DIY headbands, подарок завиткувањ�

Оваа еластична е мека, удобно и совршен за шиење изработката DIYs, на еластична бенд може да се користат за

Лесно да се намали без оглед на должината сакате.Одлична Еластичност : еластичен јаже со добар квалитет

【ГОЛЕМИНА】 : 3 / 5 инчен【БОЈА】 : Црна 【ДОЛЖИНА】 : 10 Двор / Ролна.Секој се тркалаат на еластична бенд го г

Scroll