Ново
Говорникот Полжав Воздух Рог Воз Рог Комплет Мотоцикл Електрични Рог 12V 120DB Супер Висока Рогови за Камиони, Автомобили, Велосипеди Чамци Црна, Црвена 2 ПАРЧИЊА

Говорникот Полжав Воздух Рог Воз Рог Комплет Мотоцикл Електрични Рог 12V 120DB Супер Висока Рогови за Камиони,

Достапност: Залиха
DEN 2292.00

Широко компатибилен : Мотоцикл електрични рог е погодна за речиси секое возило, и нашиот јазик се исто така компатибилни со патнички автомобили, бродови и мотоцикли, итн. 120 децибели : Полжав воздух рог обезбедува 120 decibel воз рог за вашиот камион, обезбедување на loudest звук на пазарот и најкомпактна воз рог.Компактен : Електрични полжав рогови нема гломазна воздушниот компресор, само мал уред кој произведува неверојатен звук.Брза инсталација : Супер висока електрична рог е инсталиран брзо, и процесот на инсталација трае помалку од еден час.Дизајн : Воз рог комплет користи многу моќни директно вбризгување на микро компресор со патентиран полжав дизајн, вистински полнење и засилувач на звук, сите интегрирани во една мала и моќна уред.Description120 decibel супер воз рог.Како зимата се приближува, автомобил рогови ќе стане досадна поради временските услови, не е толку висока како и обично. 120db електрични полжав рог да се обезбеди силен звук.Полжав воздух рог е 12 V полжав рогови е моќен директно вбризгување микро компресор, што навистина може да се засили звукот.Features Snail воздух рог-Боја : Црна, Црвена.-Материјал : ABS.-Големина : 9x9 см/3.54x3.54 инчен(дијаметар*длабочина).-Јачина коефициент : 120 DB.-Техничка поддршка : Возило напојување : 12 V.-E марк оценка : ВИСОК 510 HZ.-Количина : 2 компјутери/1 Пар.Пакет Including2 * Полжав воздух рог.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Permatex Силиконски Спреј Лубрикант electrically insulates, подмачкува и waterproofs сите типови на машински опрема.Запира

Автомобил Карбонски Влакна Rearview Огледало Школки.Водоотпорен Rain Shield Филм за Автомобил.Корисни надвореш�

Висококвалитетни материјали : Направен од високоцврстина Стр пластика, безбедно и издржливи, долго serice

✅ Труба Димензии : 25"L x 7.75"W x 5.5"H Производ, може да не работи во возила произведени за продажба надвор од & C

Со Заштитна Решетка за специфичен и стилски изглед, кул изглед, покажуваат вашиот уникатен стил.Со осо�

ШИРОКО се КОРИСТИ : Погоден за повеќето 12 V возила како што се камиони, автомобили, трактори, полу пикап к�

Прирачник за корисникот е достапно за преземање под Информација за Производот Детали.Компатибилен со 10

Безбедно и Универзална одговара за индустриски стандарди.Можете да ги користат со доверба.РАЗНИ АПЛИКА

Dual нерѓосувачки челик труби.Direct drive електрични рогови, без компресор е потребно.Одличен за улица прачки,

Производителот дел # : 5 DV 009 00000, 00900001 Кадилак дел # : 12767670 / 15782392 / Saab дел # : 12767670 / Hyundai дел # : 921903 L000 / Jaguar д

АВТОМОБИЛ МИЕ ДОКАЗ – Автомобил мие се гроб дворови за антени!Само времето пред долго фабрика антени се

Овој производ бара Одборот Воздух Систем (Резервоарот и Компресор).Тројно Труба (Во линија) Воз Воздух Р�

Силен Глас : 150 DB јачина електричен автомобил рог гласно, ви нуди силен и јасен звук за да ги предупреди д�

[Лесно да се инсталира] Специјални конверзија plug стави директно во автомобил звучник конектор,нема сече

Со Заштитна Решетка за специфичен и стилски изглед, кул изглед, покажуваат вашиот уникатен стил.Со осо�

Големина : Галон 2 Циклус.Целосна Синтетички.Моторното Масло.Mystik JT4 Синтетички 2Циклус моторни санки мот�

Dual Воздух Рогови, 163 / 4Инчи и 141 / 2Инчи.Долго Труби За Продлабочување На Камион Рог Звук.Сите Хром Тело Со �

2021 надгради воздушниот компресор со поголеми калем, вакуум хром позлата, брз одговор способност, посилн

Печат излезе вода од возилото.Обезбеди систем на антена на којшто земјата.ГМсе препорачува замена на де

✅ Хром Quad Компактен Воздух Рог (Димензии : 13.75"L x 7"W x 7"H) w / 12v Електронски Електромагнетниот ✅ Ситевоедно

Pin Број : 25 ; Pin Теренот : 2.54 mm ; Должина : 0.5 m / 19.7 инч.Конектор Тип : DB25 Машки да DB25 Женски ; Пакет Содржина : 1pc

Scroll