Ново
РЕК Камион Рог за Големи Апаратури Огромен 25 Воздух Рог w/ 12 Volt Воздух Електромагнетниот

РЕК Камион Рог за Големи Апаратури Огромен 25 Воздух Рог w/ 12 Volt Воздух Електромагнетниот

Достапност: Залиха
DEN 1948.80

✅ Труба Димензии : 25"L x 7.75"W x 5.5"H Производ, може да не работи во возила произведени за продажба надвор од US & Canada. ✅ DB излез : 147.3 db. ✅ Изградба : Хром позлатен цинк легура. ✅ **Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Оваа рог бара компресор и клима резервоарот да се работи.На компресор и резервоарот не се вклучени во оваа понуда.За комплетна пакети кои вклучуваат компресор и резервоарот, ве молиме посетете други огласи**. ✅ **Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Оваа рог бара компресор и клима резервоарот да се работи.На компресор и резервоарот не се вклучени во оваа понуда.За комплетна пакети кои вклучуваат компресор и резервоарот, ве молиме посетете други огласи**.Ова е исто рог ќе го види (и го слушаат!) на голема апаратури сите над земјата.Сите-метална конструкција и тешки-должност електромагнетниот вентил ќе ја испорача години на супериорни перформанси и со карактеристична голема измама експлозијата.Вклучува монтажа заградата и хардвер.Оваа рог е дизајниран за покрив монтажа, но, исто така, може да се монтира под возилото. **Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Оваа рог бара компресор и клима резервоарот да се работи.На компресор и резервоарот не се вклучени во оваа понуда.За комплетна пакети кои вклучуваат компресор и резервоарот, ве молиме посетете други огласи**.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот дел # : 5 DV 009 00000, 00900001 Кадилак дел # : 12767670 / 15782392 / Saab дел # : 12767670 / Hyundai дел # : 921903 L000 / Jaguar д

2021 надгради воздушниот компресор со поголеми калем, вакуум хром позлата, брз одговор способност, посилн

Овој производ бара Одборот Воздух Систем (Резервоарот и Компресор).Тројно Труба (Во линија) Воз Воздух Р�

Безбедно и Универзална одговара за индустриски стандарди.Можете да ги користат со доверба.РАЗНИ АПЛИКА

Висококвалитетни материјали : Направен од високоцврстина Стр пластика, безбедно и издржливи, долго serice

Печат излезе вода од возилото.Обезбеди систем на антена на којшто земјата.ГМсе препорачува замена на де

Големина : Галон 2 Циклус.Целосна Синтетички.Моторното Масло.Mystik JT4 Синтетички 2Циклус моторни санки мот�

Pin Број : 25 ; Pin Теренот : 2.54 mm ; Должина : 0.5 m / 19.7 инч.Конектор Тип : DB25 Машки да DB25 Женски ; Пакет Содржина : 1pc

Автомобил Карбонски Влакна Rearview Огледало Школки.Водоотпорен Rain Shield Филм за Автомобил.Корисни надвореш�

[Лесно да се инсталира] Специјални конверзија plug стави директно во автомобил звучник конектор,нема сече

АВТОМОБИЛ МИЕ ДОКАЗ – Автомобил мие се гроб дворови за антени!Само времето пред долго фабрика антени се

Со Заштитна Решетка за специфичен и стилски изглед, кул изглед, покажуваат вашиот уникатен стил.Со осо�

Прирачник за корисникот е достапно за преземање под Информација за Производот Детали.Компатибилен со 10

Со Заштитна Решетка за специфичен и стилски изглед, кул изглед, покажуваат вашиот уникатен стил.Со осо�

Dual нерѓосувачки челик труби.Direct drive електрични рогови, без компресор е потребно.Одличен за улица прачки,

Permatex Силиконски Спреј Лубрикант electrically insulates, подмачкува и waterproofs сите типови на машински опрема.Запира

ШИРОКО се КОРИСТИ : Погоден за повеќето 12 V возила како што се камиони, автомобили, трактори, полу пикап к�

Scroll