Ново
4 Парчиња Куче Руно Вест Куче Качулка Кутре Џемпер Куче Качулка Мулти Боја Куче Облека Кутре Џемпер со Поводник Прстен за Кучиња Кутре Мачки Животни

4 Парчиња Куче Руно Вест Куче Качулка Кутре Џемпер Куче Качулка Мулти Боја Куче Облека Кутре Џемпер со Поводник

Достапност: Залиха
DEN 431.76

Различни бои : ќе добиете 4 парчиња на поларните руно куче apparels во различни бои, вклучувајќи ги и сина, црвена, виолетова и зелена; Доволно количество и различни бои може да ги исполни вашите домашни миленици секојдневно носење треба и да се замени. 2 Големини да се избере : овие симпатична куче џемпери се поделени во 2 различни големини за да го изберете; мал оние мерка за 13.4 инчи за градите дебелина, 11.8 инчи за вратот дебелина и 10.2 инчи за тело должина; среден оние мерка прибл. 15.7 инчи за градите дебелина, 14.2 инчи за вратот дебелина и 11.8 инчи за тело должина; ве Молиме проверете ги вашите миленици " големина внимателно и се остава 2-3 прсти простор за подобро носи искуства пред купување.Топол материјал : качулка за куче е направен од поларните руно, кое допира мека и удобна, не е лесно да исчезнат; Кога ладното време доаѓа, оваа качулка може да им помогне на вашето куче се задржи топло па како да не се тресат во студ.Внимателен дизајн : овие пет дуксери се дизајнирани како pullover стилови, така што лесно може да се стави на или полетување без да се борат со вашите миленици; Во прилог, секоја од качулка е спроведен со поводник прстен, кој е погоден за вас да ви прошетка на вашето куче, без носење на јака или подигнат.Широка примена : топла куче облека се идеални за вашата прекрасна куче да се носат во секојдневниот живот, присуствуваа страни, отворено одење, и патување; Ако вие сакате да изберете подарок за вашето кученце во важни настани, тогаш овие елеци може да биде погоден начин.Функција : Погоден за повеќето прилики : На класичен дизајн и солидна боја направи овие миленичиња облека погоден за свадби, Божиќ, ноќта на Вештерките и други тематски страни.Светли бои ќе го направи вашето куче стојат и двете ќе можат да уживаат во весела партија.Лесен за користење : кутре џемпер е pullover тоа значи дека можете брзо и лесно да се добие куче облечени, без трошење минути се борат да се стави на.Што повеќе, овој џемпер е перат, така што needn не погрешен премногу за добивање валкани.Карактеристики : Материјал : поларните руно Боја : виолетова, сина, црвена, зелена Големина : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 4 x Куче џемпери Топло напомена : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја грешка поради различни прикази.Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да нарачате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : џемперот е направен од висококвалитет плетени материјали, лесна тежина, дише, меки и удобни,

Куче се облекуваат на девојка : куче xxsmall џемпери фустан,вратот(5.52" / 14cm),назад должина(6.69" / 17cm),градите(9.84"

【Материјал】 : Ова cardigan џемпер е направен од памук, плетени.Мека и удобност.Висок квалитет и нов бренд...

Топла Продажба 2021 Целата Продавница Промоција на Продажба се Нудат од страна на JIANHAO ✿Не грижете се 100 п

Материјал : Оваа девојка cardigan џемпер изработени од памук и полиестер.Удобно, дише, и кожатапријателски.Д

Памук Смеса.Машина За Миење [Високо квалитетни материјали] : Малку Момчиња Девојчиња Грди Џемпер Божиќ е

100% Полиестер ✿Школка : 100% Најлон; Надеж : 100% Најлон; Пополни : 100% Полиестер ✿Лесно преку градите и конусн

Материјал : железо + traceless налепница.Големина : за 26.2*14.6*7.6 cm / 10.31*5.75*2.99".шупливиout дизајн, traceless паста, без у

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Рака М

Една Големина До Препорачува.Matertial : Висок квалитет памук & полиестер,супер меки и дише,comforable допирање,ко

Препорачуваме за куче тежи 9 14 lbs, Вратот дебелина 12" 14", Градите дебелина 16" 19".Лесно да се стави на и поле

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Унисекс бебе деца џемпер,н

Топла Продажба 2021 Целата Продавница Промоција на Продажба се Нудат од страна на JIANHAO ✿Не грижете се 100 п

Големина на затворање.Машина За Миење.Материјал & се грижи : 90% полиестер, 10% elastane, супер еластичен и светл

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Увезени.Рака Мие Само.

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги спо

1.Надворешниот слој е направен од високоqualitys млеко свила ткаенини,што е кожата пријателски и дише,и на в

Материјал : изработени од памук мешавина, кој е мек и удобен за носење.Дизајн : едноставен стил, долг рака

Scroll