Ново
Вратоврска Надолу Инженеринг 86216 е оближена со Цинк Круг U-Топ - 3/8-16 Дијаметар x 1-3/4 Ширина x 4-13/16 Длабочина

Вратоврска Надолу Инженеринг 86216 е оближена со Цинк Круг U-Топ - 3/8-16 Дијаметар x 1-3/4 Ширина x 4-13/16

Достапност: Залиха
DEN 239.04

Облик : Тркалезна.Род Ширина - Конци по Инч : 3/8"-16. Меѓу Нога Должина (во внатрешноста на темата) : 1-3/4".Нога Должина : 4-13/16".Тема Должина : 1-3/4".U-завртки се користи за монтажа голема заграда да приколка рамки.Оближена со цинк за да помогне да се спречи rusting.Вклучува и рамни подлошки и nyloc ореви.Облик : Тркалезна.Род Ширина - Конци по Инч : 3/8"-16. Меѓу Нога Должина (во внатрешноста на темата) : 1-3/4".Нога Должина : 4-13/16".Тема Должина : 1-3/4".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Обично се користи за гасоводот портата вентили, конструкција на челични цевки затворачи, ореви, итн.Тем

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 10pcs x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Те

Машки Конец Големина : М8 14mm x (D*L).Прстен Надворешен Дијаметар : 34mm / 1.34 Инчен; Прстен Внатре Дијаметар : 20mm

Тешки и висока јачина мини морски брод М8 HX долго око завртка завртки.Повеќе апликации, како што се морск

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 5 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Т

Работно Оптоварување Граница : 13,300 lbs.Наменет за права линија повлекува само.За аглеста повлекува, избер

304 од не ' Рѓосувачки Челик за максимална отпорност на корозија и издржливост,може да се користи внатреш

Долго Кревање Око со Орев и Миење.Со голема корозија и оксидација отпор, rustproof и издржливи.Се користат за

Направени од високо‑квалитет на 304 нерѓосувачки челик, овие кревање око завртки се мазни во површина бе

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 10 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Т

Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Prodcts

Димензија : M6x 20mm; Око Центар До Дното Должина : 20mm / 0.79"; Око Внатре Кол : 5mm / 0.2".ОКО ГРОМ.Исто така познат

Hindley 41101 1 / 4 X 33 / 4" Цинк Позлатен Заостануваат Око Гром Завртка Тема.За употреба во екстериерот и ентериер

Прецизност замав око завртки се driveless сврзувачки елементи со дупка во главата.Прецизно изработени unthreade

Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Prodcts

Материјал : бакар навој род завртка.Карактеристики : Навој прачка, која може да се drilled, се сече, се загрев

Работно Оптоварување Граница : 800 кг.Вратило Дијаметар : 5 / 16", Око Отворање : 3 / 4", Вратило Должина : Од 2 До 5

Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Prodcts

Вртете конците ќе ви помогне да го гајтанот низ дупката лесно кога ќе зглобот на око гром во.Површината

Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Стан

Издржлив и лесен.Совршен за многу морски и индустриски апликации.Полиран финиш.Отпорност на корозија...

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 1 x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Тежи

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 10pcs x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Те

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 4 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Т

Прецизност замав око завртки се driveless сврзувачки елементи со дупка во главата.Прецизно изработени unthreade

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 12 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Т

Материјали : Дрво.Завртка Тип : Самоприслушување Завртки.Број На Модел : M4 M5 M6 М8 Материјал : Не ' Рѓосувачк

Изградена од passivated нерѓосувачки челик, овој лак око мерки околу 3" (L) x 3" (W) x 3 / 4" (D) вкупно 3 / 8" Берза.Нерѓос

Scroll