Ново
Alluring Екстремни Обврзници Eyelash Екстензии Силно Лепило, Ниска Гасови

Alluring Екстремни Обврзници Eyelash Екстензии Силно Лепило, Ниска Гасови

Достапност: Залиха
DEN 935.76

Оваа ALLURING Екстремни Обврзници лепак има брз време на сушење на 1-2 секунди .Овој лепак нуди силен поврзување на моќ и сушење моќ.Поставување на времето е многу брзо и поврзување на време е до 5-7 недели, со соодветна примена & клиентот грижа.Карактеристика На Овој Лепак Силна Врска - Медиум Гасови Поставување Time : 1-2 Секунди (веднаш) Издржливост : 5-7 Недели Боја : Сјајни Црни Потекло : Направени Во Кореја рок на траење : 6-8 Месеци (Неотворена).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Природен Изглед Трепките : Овие трепки се направени од најдобрите увезени влакно,мека како вистински тр

Дијамант самолепливи Eyeliner Пенкало, 2 во 1 Око Лагер Пенкало Дијамант Bling Сјајот Течни Eyeliner Без Лепак Потр�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ИЗДРЖЛИВИ : Високо‑квалитетни материјали, а не на хартија, материјали, не е лесно да се оштетат.Eyelash Нале

НАЈБЕЗБЕДНО ЛАТЕКС СЛОБОДНИ ЛЕПИЛО ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ КЛИЕНТИ Лион Lash Супер Чувствителни Лепак има НАЈНИ

【Нежна Формула】EVUIU лажни eyelash лепак, противалергиски, латексслободен формула, противалергиски eyelash леп

★ КИЛИБАР LASH МАГИЈА БУКВАР ㅡ Наменета за првично трепките пред примена на екстензии.Ефикасно ги отстра

МЕК МАТЕРИЈАЛНаправени од премиум синтетички свила влакна,живописни и изгледа сосема природно.Во меѓу�

Екстра Јаки Поврзување на Моќ w / Низок Fume – Лион Lash Екстра Задржете Eyelash Продолжување Лепак е нашиот нај

Дијамант самолепливи Eyeliner Пенкало, 2 во 1 Око Лагер Пенкало Дијамант Bling Сјајот Течни Eyeliner Без Лепак Потр�

Додадете Природни Етерични Масла : шарени лажни eyelash лепак додадете природни етерични масла со различни

ВИСТИНСКИ НЕБОТО D 5ml Eyelash Продолжување Лепак.Ова супер силно црно lash лепило е совршен за професионални т

Lash Tite Eyelash Лепило има трепките безбедно место, суши брзо и лесно да се користи 7g / 0.25 оз.Боја : Јасно.Објект

✔️ ЈП КОЗМЕТИЧКИ ЦЕВКА СО ЧЕТКА ТИП Наместо да се користат најчесто користените Ламинат Цевка, ние сме

Не е лесно да се фрли : Нашата лепило брише се направени на квалитетот nonwoven ткаенина(Не Памук), тие се мек�

✅ Пакет на 100 гел за под очи влошки за eyelash проширување и укинување од страна на Stacy Lash се lint слободна, без�

【Калемење Лажни Трепки】Овие лажни трепки се тенок и може да се создаде атрактивна трепките кои го прав

Надгради кластер трепките лепак : ажурирана лепак формула е понежен и може да се користи безбедно со DIYers

lash фан е совршен за намалување на време на сушење за време на lash продолжување со помалку стимулација.Eyelas

Оваа eyelash продолжување лепак трае и до 60 дена, longlasting ефект за имајте убава око изглед.Јасно лепак е потра

Природен Изглед Трепките : Овие трепки се направени од најдобрите увезени влакно,мека како вистински тр

Scroll