Ново
Senkary 60 Парчиња (Пакување од 2) Eyelash Curler Refills Влошки Силиконска Гума Eyelash Curler Замена Влошки за Универзален Стандард Curlers (Мулти-обоени)

Senkary 60 Парчиња (Пакување од 2) Eyelash Curler Refills Влошки Силиконска Гума Eyelash Curler Замена Влошки

Достапност: Залиха
DEN 254.16

Количина : потполно 60 парчиња различно обоени lash curler рефил влошки вклучени, 30 парчиња замена влошки по јасно кутија (бои вклучувајќи бела, црна, сина, розова, виолетова), доволно eyelash curler замена за вашата дневна различни бои eyelash curlers.Мек, дебел и флексибилен материјал : овие eyelash curler влошки се направени од мека силиконска гума, нежно и флексибилни, ќе се направи штета да навивам вашите трепки.Универзална одговара на повеќето стандардни eyelash curlers : секоја гума eyelash curler рефил мерки 1.26 инчен/ 3.2 см во должина, 0.16 инчен/ 0.4 cm во дебелина.Се одликува со јасно складирање кутија за погодно продавница : на секои 30 парчиња eyelash curler замена влошки се одликува со една јасна пластична кутија, сосема 2 кутии на lash curler refills вклучени.Лесен за користење : отстранување на стари eyelash curler замена влошки, потоа од едно парче на lash curler подлога во eyelash curler каналите, притиснете нежно се додека рефил влошки во комбинација цврсто со eyelash curler.Боја : црна, бела, розова, сина, пурпурна.Материјал : силиконска гума.Eyelash curler рефил големини : прибл. 1.26 инчен/ 3.2 см во должина, 0.16 инчен/ 0.4 cm во дебелина.Јасно кутија големини : 2.28 x 1.96 x 0.78 инчен/ 5.8 x 5 x 2 см (L x W x H).Количина : 60 парчиња (2 кутии на eyelash curler влошки ).Изработени од мек, силиконска гума материјал, флексибилни замена curler подлоги за вашите трепки.Секој мека lash curler рефил влошки со обичните големини, кој одговара за повеќето eyelash curlers.Се чуваат од јасно пластика кутија, погодно за секојдневна употреба за да се избегне поразот. 60 x Eyelash Curler Refills Влошки (различно обоени). 60 Парчиња eyelash curler замена влошки мека силиконска гума eyelash curler refills различно обоени за стандард eyelash curlers (30 парчиња по јасно кутија).Изработени од мек, силиконска гума материјал, флексибилни замена curler влошки за вашиот eyelashes Each мека lash curler рефил влошки со обичните големини, кој одговара за повеќето eyelash curlers Stored од јасно пластика кутија, погодно за секојдневна употреба за да се избегне поразот.Пакетот вклучува : . 60 x Eyelash Curler Refills Влошки (различно обоени).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【НАЈДОБРИТЕ 5 Во 1 Мултифункционален Lash Curler Комплет за Око Шминка】VGTE Премиум Eyelash Curler Комплет доаѓа со la

Димензии : 23 x 23 x 128 мм; црна боја.Matériau : високата qualité.Нема потреба да се притисне или навивам.Трепките се

Влошки Направи За Виткање Eyelash Curler СВ Шест Нула Две; се Направени Исклучиво За Виткање Eyelash Curler СВ Шест Ну

Димензии : 23 x 23 x 128 мм; Бела боја.Matériau : високата qualité.Може да биде брзо и уредно ставени во чанта, чанта ил

Влошки се Направени За Место Eyelash Curler СВ Шест Нула Нула; се Направени Исклучиво За Место Eyelash Curler СВ Шест �

★КЛИП, Едноставно, кратко притиснете го копчето да се префрлиш на температурата ★USB RECHARHGEABLE ПРЕНОСНИ : С

Уникатен дизајн : ова eyelash curler е лесен и пренослив, рационализација изглед, криви форма; лесен за употреб�

Двоен?слој температура дизајн ги задоволува различните потреби на клиентите.Мала големина лесно да се �

Материјал : Силика гел.Големина : L*W : 4.8*1.5 cm.Овие силиконски штитови специјално обликувани за да ги собер�

Се Создаде Изглед На Поголеми Очи, Специјално Дизајнирани За Да Додадете Навивам И Подигнете Како И Дод�

Ве молиме овозможи 12 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пр

Оваа eyelash curler произведува неверојатно природно кадрава eyelash изглед и ги одделува трепките јасно и совес�

【Заштедите Време】Специјално дизајниран за да се направи примена на магнетни трепките брз и лесен, ово�

ВГРАДЕНВО ЧЕШЕЛ ПОМАГА ДА се ОДДЕЛИ ТРЕПКИТЕ, создавајќи совршен навивам.За природно кратки удари со ка

Име : Преносни виткање eyelash curler направени во Кина Убавина алатка за класификација : Eyelash curler рок на траење

Scroll