Ново
Преносни eyelash curler, удобен и лесен за носење, трајни, не eyelid убавина tools.

Преносни eyelash curler, удобен и лесен за носење, трајни, не eyelid убавина tools.

Достапност: Залиха
DEN 1449.60

Име : Преносни виткање eyelash curler направени во Кина Убавина алатка за класификација : Eyelash curler рок на траење : 3 години Погодна за типот на кожата : Секој тип кожа Убавина алатки категорија : Обраснат убавина и козметика Ефикасност : Друго /other Избор на убавина алатки : eyelash curler.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【НАЈДОБРИТЕ 5 Во 1 Мултифункционален Lash Curler Комплет за Око Шминка】VGTE Премиум Eyelash Curler Комплет доаѓа со la

Материјал : Силика гел.Големина : L*W : 4.8*1.5 cm.Овие силиконски штитови специјално обликувани за да ги собер�

Влошки Направи За Виткање Eyelash Curler СВ Шест Нула Две; се Направени Исклучиво За Виткање Eyelash Curler СВ Шест Ну

ВГРАДЕНВО ЧЕШЕЛ ПОМАГА ДА се ОДДЕЛИ ТРЕПКИТЕ, создавајќи совршен навивам.За природно кратки удари со ка

Влошки се Направени За Место Eyelash Curler СВ Шест Нула Нула; се Направени Исклучиво За Место Eyelash Curler СВ Шест �

Материјалсе користи за безбедност Направени од неоргански силика гел, нетоксични и невкусна, никаква а

Се Создаде Изглед На Поголеми Очи, Специјално Дизајнирани За Да Додадете Навивам И Подигнете Како И Дод�

Ве молиме овозможи 12 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пр

Двоен?слој температура дизајн ги задоволува различните потреби на клиентите.Мала големина лесно да се �

Димензии : 23 x 23 x 128 мм; Бела боја.Matériau : високата qualité.Може да биде брзо и уредно ставени во чанта, чанта ил

Димензии : 23 x 23 x 128 мм; црна боја.Matériau : високата qualité.Нема потреба да се притисне или навивам.Трепките се

Антиscald дизајн, термо печка жица, не му наштети трепките и eyelids, безбедно виткање трепките.Мала тежина и в

4 ВО 1 ТРЕПКИТЕ АЛАТКИ : трепките curler, пинцети, ножици и апликатори во чисто платно торба и една кутија.Мож

Интелигентни дигитален дисплеј надградба, кога производот е загреете, на екранот се прикаже реално вре�

★КЛИП, Едноставно, кратко притиснете го копчето да се префрлиш на температурата ★USB RECHARHGEABLE ПРЕНОСНИ : С

Оваа eyelash curler произведува неверојатно природно кадрава eyelash изглед и ги одделува трепките јасно и совес�

【Заштедите Време】Специјално дизајниран за да се направи примена на магнетни трепките брз и лесен, ово�

Уникатен дизајн : ова eyelash curler е лесен и пренослив, рационализација изглед, криви форма; лесен за употреб�

ИНОВАТИВНИ GENTAL ЗАГРЕВА ОКО CURLER.Нашите загрева eyelash curler шминка алатка усвојува NiCr никелхром тубуларна жи

Scroll