Ново
Деликатна Брзо сушење Водоотпорен Мазна Не-дупка со Козметика Алатки Долготрајни Ѕвездена Eyeliner Течни Eyeliner Пенкало Очи Шминка(03)

Деликатна Брзо сушење Водоотпорен Мазна Не-дупка со Козметика Алатки Долготрајни Ѕвездена Eyeliner Течни Eyeliner

Достапност: Залиха
DEN 112.80

Применливи луѓе : General.Типот На Кожата : General.Производ во боја : како што е прикажано.Рок на траење : 3 години.Пакет содржи : 1*eyeliner.Рок на траење : 3 years Package Вклучуваат : 1*eyeliner Skin Тип : General Applicable луѓе : General Product боја : како shown The текстура е мазна и не мрсна.Богата боја и висока боја рендерирање.Водоотпорен и водоотпорен ефект е добро, не е лесно да цвета.Брзо сушење, долготрајна шминка.Погоден за сите прилики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

???? 【Dualзаврши Дизајн】 Двевоедно водоотпорен, мат црна лагер кој течност се чувствувасовет четка на едн

【12 Бои, Шарени Eyeliner 】12 различни бои eyeliner пенкало, вклучувајќи и мат & сјајот & метален & бисер ефекти eyeliner

❤"НАДГРАДИ НАЈСИЛНИТЕ ЗАДРЖЕТЕ НЕКОГАШ" : Вие не мора да се грижите за вашиот Магнетни Трепките падне, б

Мат БрзоСува Eyeliner Мат Брзо сушење Eyeliner, долготраен за целиот ден и ноќта се носат за прецизност, водоотп

Повеќе од 25 години, Јане Iredale предвидува шминка што е добро за кожата – еднакви делови чисти состојки, ко

【ШАРЕНИ EYELINER ПЕНКАЛО】Ние сме подготвени 4 различни бои за течни eyeliner : црна, кафеава, џем, црвена и сина.

ДЕФИНИРАЈТЕ ги ВАШИТЕ ОЧИ : Овој око дефинирање молив оди на изедначи со богата боја.Мека текстура и пар

LONGLASTING ТЕЧНИ EYELINER : Revlon Color Stay течни eyeliner е водоотпорен и останува стави до 16 часа.Нема smudging или smearing.НАЦРТ

СИЛИКОНСКИ EYELINER : Оваа течност eyeliner е совршен за создавање драматични очи, Универзално Дизајниран Верти

Боја eyeliner : 18 различни бои на eyeliner може да бидат исти со едни со други за да се создаде прекрасен око шмин

Двоенна чело Дизајн : на една страна е eyeliner молив, едната страна е eyeliner печат.Ова ви овозможува да се осло

【Супер Вредност Пакување】16 бои на шминка течни сјајот eyeliner сет, супер бојата на сенката за очи pen може д

[ДОБАР КВАЛИТЕТ]парична казна и мазна текстура, без проблеми, нема да биде прескокнат, обоени или повлеч

Боја eyeliner : 18 различни бои на eyeliner може да бидат исти со едни со други за да се создаде прекрасен око шмин

Само Печат!ЕденВториот Крилести Лагер! Тресењето на рацете?Нема проблем!Не знам како да направи соврше

Се применуваат останувајасно формули кои престојуваат остри и чисти.Течни тип eyeliner кои го формираат ра

Нашите ултрапрецизни совет е флексибилен и лесен за употреба.Секој удар е неверојатно течност за дефин

КОНТРОЛА НАВИВАЧ Перверзија КазнаТочка Око Пенкало иновативниот четка совет се утврдува полумат, blacker

Дали ви се допаѓа да се подготви eyeliner, но се работи напорно за да совршен вашиот (ние го правиме тоа понек

Корејски козметичкиот бренд "Bbia".Оваа eyeliner е еден мастилотенк тип eyeliner која го спречува eyeline од сечењето.

????【Двојнона чело Дизајн】 ќе добиете 6pcs течни eyeliner поставена во пакетот, од кои секоја е за 12.3 см во дол

【Про Eyeliner】ќе добиете 1 Pcs smudgeproof eyeliner.На eyeliner пенкало совет има мазни линии, обезбеди 4 долготраен, блеск

Scroll