Ново
Фан Четки Силикони Четки за Facials, 4 Парчиња Лицето Маска Апликатори Четки Шминка за Нега на Кожата Алатки за Glycolic Кора Кал Козметички Маска

Фан Четки Силикони Четки за Facials, 4 Парчиња Лицето Маска Апликатори Четки Шминка за Нега на Кожата Алатки

Достапност: Залиха
DEN 119.76

Safe Материјал : Фан четка се направени од меки влакна влакната, силикони четка е лесно да се примени тенки слоеви нега на кожата производи рамномерно, високо-квалитетни и пријателски на кожата.Ергономски Дизајн : Рамни четка главата согласува да инженерски дизајн, е мека и еластична, големи површината за контакт го прави апликација потенки и полесни.Лесен за Употреба : Маската четка во собата може да се применуваат козметика, нега на кожата производи и маски рамномерно, убава и практичен, лесен за чистење со вода, лесен за чување.Пакет содржи : 1 бела фан четка, 1 жолта фан четка, 1 бела силикони четка, 1 жолта силикони четка.Различни лицето маска applicators да ги исполни вашите различни потреби.Широко се Користи : Лицето четки се широко се користи во кора, Glycolic, кал, cay, јаглен мешани лицето маска, козметика за професионална и домашна употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Доволно количество : ќе добиете 20 парчиња на фан лицето четки, погодно да се направи разлика и да го заме

Се Справи Со Боја : 1 Четка Материјали : Најлон.Количина : 1pcs.Се користи Со : ФОНДАЦИЈА.Рачка Материјал : Др

Ова е двојна високи перформанси мулти функционални четка.дизајниран и развиен со Цел.Ергономски дизајн

Safe Материјал : Фан четка е направен од висококвалитет влакна влакната, мека и пријателски за вашата кожа

Серија 47530 е долга рачка професионални синтетички фан маска четка.Da Vinci има развиено нови, револуционерн

Rokkakukan SAKURADO оригинални Фанво облик на прав со четка.Сакура fude.Големина(целосна должина) 113mm Големина(коса

Водоотпорен насликани се справи со не е лесно да се бори за долго време се користи, подигање на четка усл

【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】ќе добиете 16 лицето за чистење со четки во различни стилови, вклучувајќи и две разл

Scroll