Ново
3D Фен Кафе Кригла Дами Алатка Фен за Коса Салон за убавина Бања Оркестарот Креативни Чај Млеко Керамичка Чаша Подарок За Фризер

3D Фен Кафе Кригла Дами Алатка Фен за Коса Салон за убавина Бања Оркестарот Креативни Чај Млеко Керамичка Чаша

Достапност: Залиха
DEN 576.00

❤【КРЕАТИВНИ КАФЕ КРИГЛА】Ова кафе кригла испраќа весели пораки,На кафе не е само око-фаќање и забава, но исто така и практично. ❤【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Нашите кригла е безбедно да се исчисти.Идеален за употреба дома и на пат,Може да се користи во микробранови печки и dishwashers. ❤【Високо квалитетни керамички】Користење overglaze изработка, високо квалитетна керамика глина е отпуштен од работа на два пати, купот тело е мазна, нежна, здрави, и без мирис.Тоа може да се ужива ладна или топла. ❤【ШИРОКО се КОРИСТИ】 Погодна за ученици, студенти или канцеларијата на работниците на сите видови на луѓе.Овие керамички чаши се совршени за на кафе, чај, топла коко, како и сите други пијалаци топла или ладна. ❤【СОВРШЕН ПОДАРОК】Ако сте во потрага за еден подарок што е уникатен, стилски и практични за семејството или пријателите, тогаш нашата трендовски кригла ви опфатени; Тоа го прави идеален подарок за Родендени, Годишнини, Божик, Нова Година, денот на Благодарноста, како и за секоја друга прилика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛ : фен носител е направен од висок квалитет на materail, цврсти и издржливи, мала тежи

Дури и топлина керамичка технологија задржува природните масла и заптивки во влага создавање на мазна,

650 W КОСА STEAMER : Направен од премиум ABS домување рициново и силна база на железо, ова коса steamer е убав салон

Негативни Ionic Технологија : Отстранете статички и да се намали frizz направи вашата коса сјајна, Мека и здр

[Компактен Пренослив Дизајн] Ергономски и компактен дизајн и стилски изглед.Телото е лесен и едноставен

【Професионални Нано Sprayer】сини нано sprayer користи superheated генератор на пареа за да vaporize течна вода во една

Ретро класичен дизајн и високи перформанси : Професионален фен со моќен и долготрајната AC мотор.КулДопр

Направени од високо квалитетна ткаенина, прашина и вода доказ, не е лесно да се валкани, лесен за чистење

Дизајниран со модерна и минималистички елементи, фен за коса застане е погоден за сите видови на оркест

【Професионални Салон Фен】 : Овој фен има 2200 вати AC мотор, Подолг живот и безбедно ,рамномерно дистрибуи

Фен за коса рек носител е компатибилен со повеќето типови и големини на фен за коса.Идеална за мали бања.

1875 W моќен струење но лесен и компактен Со Европски дизајн 6 топлина / брзина прилагодувања за инсталаци

Патување Фен за Коса : Овој фен функции на преклопна рачка за компактен складирање, што го прави лесно да

Држач за Dyson Airwrap : Специјално дизајнирани се залагаме за Dyson Airwrap Заврши Styler Коса Стил и Сет.работи како П

Обезбедува Бестежин Јачина На Звук.Боја и Термичка Заштитник.Печати на Влага Подобрување И Влажно и Сув

Иднината на Сушење Коса На 7 X Smart Фен има нашата повеќето напредни функции за пократко време на сушење, п

【 Совршен Дизајн 】 На фен ѕид е многу погодна за вашиот фен и неговите додатоци.На силиконски подлога н

Носител е направен од високо квалитетни, трајни, отпорни на топлина акрилик материјал.База е направен о

МУЛТИЦЕЛ : Патување алатка случај погоден за коса straighteners, чешли, виткање песна и други предмети да се га

Волумен Тоа е Само Право – Дали постигнување на совршен износ на јачина на звук се чувствуваат како нев

1 Мултифункција фен за складирање рек : едноставен дизајн, сместувањето на фен за коса отсекогаш била ед

【3 меѓусебно функционално четка глави】✦✦ чешел на фен има повеќе функции, како што се полнота, сушење,

Одличен квалитет материјал, совршена големина торба за Dyson фен за Коса.Голем капацитет фен торба тоа лес

1600 W на сушење моќ.Средината на големината на пиштол стил, фен.Четири топлина и воздухот settings.Тело матери

Изработени од лесен и ' рѓа доказ алуминиум материјал, секој дел од овој компресор организатор е добро с

Керамичка технологија печати на cuticle слој за мазна, сјајна и свиленкаста коса.На лесен, лесензакористењ

Еден Чекор Стил И Сува : Овој 3 во 1 Стил Систем карактеристики три прилози за да се постигне совршен изгл

Оваа опкружувајќи инфраред фен за коса е професионален квалитет фен дизајниран за брзо сува коса, додек

Име на производ : Коса Посува Фан на Ножот; Пакет Содржина : 10pcs x Коса Посува Фан на Ножот.Тежина : 83g; Матер

Scroll