Ново
Висок Притисок Туш Главата Бранеа Никел GGStudy 8 Инчи Квадратен Дожд Showerhead со 11 Инчи Прилагодливи Продолжување Рака Нерѓосувачки Челик Ултра Тенок Врнежи Бања Туш

Висок Притисок Туш Главата Бранеа Никел GGStudy 8 Инчи Квадратен Дожд Showerhead со 11 Инчи Прилагодливи Продолжување

Достапност: Залиха
DEN 959.76

Висок Квалитет Туш Глава : GGStudy 8 инчен дожд туш е 100% тешки солидна 304 од не ' рѓосувачки челик со флексибилни силикони авиони спречи вар скала start-up.Висок Притисок Туш Глава : Нуди добра покриеност, да се впие целото тело, давајќи релаксирачки туш искуство.Лесно да се Insatll : Нема потреба од било tools.Само чини неколку минути едноставно завртка и вклучете го новиот водопад туш.Прилагодливи проширување рака : 11" Туш Главата Рака.Направени од цврст и издржлив месинг.Не се грижите за кршење или протекување.Ви овозможува да ја прилагодите на showerhead за одличен агол и висина.Нова Надградба : Двоен притисок се зголеми од дебелина и воздух-туркајќи понуда во согласност моќен врнежи од дожд туш искуство дури и под вода со низок притисок.Тип : Врнежи Од Дожд Туш Главата.Главното Тело Материјал : 100% Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик.Облик : Плоштадот 8*8 инчи.Конекција : застане G1/2can одговара на 99% туш рака конектор.Заврши : Бранеа Никел.Туш Рака : 11inch.Ултра-тенок Дизајн и Напредни Воздух Бустер Технологија : Двоен притисок се зголеми од дебелина и воздух-туркајќи понуда во согласност моќен врнежи од дожд туш искуство дури и под вода со низок притисок.Висок Квалитет Туш Глава : GGStudy 8 инчен дожд туш е 100% тешки солидна 304 од не ' рѓосувачки челик со флексибилни силикони авиони спречи вар скала start-up.Прилагодливи проширување рака : 11" Туш Главата Рака.Направени од цврст и издржлив месинг.Не се грижите за кршење или протекување.Ви овозможува да ја прилагодите на showerhead за одличен агол и висина.Нема Алатка за Инсталација : Отстранување на оригиналот и да ја инсталирате туш главата со раце, без алатка е потребно.Целиот процес поминува неколку минути. 1*Сосема Нов Туш Главата. 4*Млазници. 1*11inch прилагодливи проширување туш рака. 1*филтер.Тип : Врнежи од дожд Туш Head Main Тело Материјал : 100% Висок квалитет на 304 нерѓосувачки steel Shape : Плоштадот 8*8 inches Connection : застане G1/2can одговара на 99% туш рака connector Finish : Брусен Nickel Shower Рака : 11inch.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✔ Високо квалитетен материјал:Изработени од Нерѓосувачки челик материјал и отиде преку electroplating поста

[СПЕЦИФИКАЦИЈА] Туш Ширина : 36cm / 14inch; Туш Должина : 50cm / 20inch; Заврши : Бранеа [LED] Боја : Розова, Виолетова, С

Висока температура и оксидација отпор и спречување на средно загадување.Брза инсталација, лесно и прак

ИЗБЕРЕТЕ Р FLORY : Нашите производи се строго се тестираат од страна на стручен тим.Технологија на вода и в

Високо Квалитетен Материјал : Овој висок проток рачни туш глава е направен од висок квалитет, од нерѓосу

ДАРЕЖЛИВ ВОДА ПОКРИЕНОСТ : 8инчен showerhead дијаметар имитира чувство на природен дожд туш, создавање на спа

♥ Висок Квалитет Туш Глава : Висок квалитет АБС материјал и нерѓосувачки челик панел, заштита на животн

100% Сосема нов и hight квалитет.Издржливи и убави.Се користи за бањи, кујни се убави и згодни.Исто така се ко

ИЗБЕРЕТЕ Р FLORY : Нашите производи се строго се тестираат од страна на стручен тим.Технологија на вода и в

Sandro 12" Дијаметар Showerhead Мат Црна Боја.Оваа точка се користи за Молк Тела, Када и Туш Чешми и Додатоци.Овој

►【5 функција switch】во Споредба со традиционалните еден туш, нашиот 5" фиксен туш може слободно да се преф

ТРАЈНИ ИЗГРАДБА опремени со 31 / 8 инчен x 13 / 4 инчен термички ABS пластика, материјал и нерѓосувачки челик к

Висококвалитетни Материјали : туш глава е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се огледа

✌Лесно се инсталира и прилагодливи Лесна инсталација во ѕидмонтирани или таванотмонтирани туш оружје

LED ВРНЕЖИ : Оваа 40" Нафта Протри Бронза Плоштадот LED Врнежи Showerhead оди подеднакво добро со традиционалните

Александрија рака туш со Anystream 360 степени спреј за прилагодување на лицето palte.Издржливи 60"метал туш црев

Функција : СПА Магла,Масажа Водопад, Врнежи од дожд, Масажа Меур Вода и Рака Спреј.Туш Главата Големина : 2

Се ЧУВСТВУВААТ ДОЖДОТ ВО ВАШИОТ ТУШ Голем 6инчен висок притисок дожд туш главата.Туширање никогаш нема

Светла автоматски ќе се вклучи кога водата притисок е вклучен.Доаѓа со солидна месинг миксер.Доаѓа со с

Scroll