Ново
ALYHYB LED Поставување тушеви за Семејство - 8 Инчен Нерѓосувачки Челик Фиксна Showerheads со Висок Притисок Спреј - Врнежи Showerhead 3 Бои се Менува со Температурата на Водата

ALYHYB LED Поставување тушеви за Семејство - 8 Инчен Нерѓосувачки Челик Фиксна Showerheads со Висок Притисок

Достапност: Залиха
DEN 400.80

✔ Високо квалитетен материјал:Изработени од Нерѓосувачки челик материјал и отиде преку electroplating постапка, тоа е корозивни-отпорен и не-rusty.Сосема нов изглед останува дури и по долго време користење. ✔ Напојува со Вода Тече - Ова ДОВЕДЕ showerhead без дополнителна батерија и моќност ресурси, енергија-заштеда на енергија и животната средина-пријателски. ✔ Универзален Приклучок - Директно поврзување на LED туш главата на цревото, нема други додатоци, лесно да се инсталира и одговара на повеќето бања туш. ✔ 3 боја се менува според температура на вода : led туш изграден во температурата на сензорот кој ќе ви помогне да знаете температурата на водата кога се бања.СИНО - Кул под 32℃, РОЗОВО - Топло 32-41℃, ЦРВЕНО - Жешка 41-46℃, ТРЕПКА ЦРВЕНО - Предупредување Топла над 46℃. ✔ Производ Помош : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние се многу подготвени да ви помогнат.Нуди Крајна Туш Искуство!Украсете го вашиот туш кабина стилски испорачува висок квалитет и поздраво живеење!Ја ХРАНИ ВАШАТА SKINYou може да имаат чиста кожа, но дали имате чисти порите?Жешка моќен туш помага за чистење на порите со отворање на нив, така што секоја нечистотија затнување нив може да се измие.Ќе се чекор подалеку од нашиот туш чувство дека кожата е помека и почиста.Ќе љубов Ергономски Зафат се Справи на овој рачни showerhead/Врнежи од дожд Туш Главата.Се ALYHYB Туш Главата, за секоја бања во вашиот дом!Функција : LED light Powerful pressurization Water протокот на електрична енергија★ Спецификации : име на Производ : fixed shower Product категорија : еден главата shower Style : модерна и simple Material : Нерѓосувачки steel Function : контрола на температурата, LED светло, rain Process : Electroplating Nominal притисок : 0.3 Mpa Product тежина : 0.9 kg Working температура : 0-100°Интерфејс дијаметар : 1 G/2 Product големина : 20*20cm Shape : square Installation метод : thread Item пакување количина : 1 Does вклучува батерии?Дали not Do треба батерии?Дали not What е во кутија?led врвот спреј туш главата * 1 Warm Совети : 1. Оваа ALYHYB производ е добро прилагодени производ од материјал за дизајн.Поминаа 100% тест, што квалитетот е одличен.Од тоа може да се расклопуваат, тоа може повремено да се олабави во текот на долги транспорт.Ако има вода, протекување, ве молиме повторно инсталирајте ја силикони заптивка и други делови, и тоа ќе се користи совршено.2. Користење на температура од 0-60℃вода е на повеќето корисни за вашето здравје, и препорачливо е да купите два на овој туш главата, чистење и тоа еднаш месечно. 3. Услуги на клиентите : Ние стоиме зад нашите тушеви со нашите извонредни услуги на клиентите, ако некогаш се имате проблем, не двоумете се да контактирате со нас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Наменети исклучиво за Делта чешми.Направен да оригинални спецификации.Точно тестирани за да се обезбед

Материјал10 инчен Нерѓосувачки Челик Плоштадот Врнежи Showerhead .Водопад со Полно Тело, Покриеност, од Нерѓо

Висока температура и оксидација отпор и спречување на средно загадување.Усвојува високо квалитетни ма�

ДАРЕЖЛИВ ВОДА ПОКРИЕНОСТ : 8инчен showerhead дијаметар имитира чувство на природен дожд туш, создавање на спа

Квалитетот на нашите производи е сигурен и висококвалитетни материјали се користат за да се совршено о�

Sandro 12" Дијаметар Showerhead Бронза Lipan.Оваа точка се користи за Молк Тела, Када и Туш Чешми и Додатоци.Овој обј�

Sandro 12" Дијаметар Showerhead Мат Црна Боја.Оваа точка се користи за Молк Тела, Када и Туш Чешми и Додатоци.Овој �

100% Сосема нов и hight квалитет.Издржливи и убави.Се користи за бањи, кујни се убави и згодни.Исто така се ко�

LED ВРНЕЖИ : Оваа 40" Нафта Протри Бронза Плоштадот LED Врнежи Showerhead оди подеднакво добро со традиционалните

✌Лесно се инсталира и прилагодливи Лесна инсталација во ѕидмонтирани или таванотмонтирани туш оружје

[СПЕЦИФИКАЦИЈА] Туш Ширина : 36cm / 14inch; Туш Должина : 50cm / 20inch; Заврши : Бранеа [LED] Боја : Розова, Виолетова, С�

ИЗБЕРЕТЕ Р FLORY : Нашите производи се строго се тестираат од страна на стручен тим.Технологија на вода и в�

Висока температура и оксидација отпор и спречување на средно загадување.Брза инсталација, лесно и прак�

Изработени од нерѓосувачки челик, не носат надвор, нема рѓа, нема лушпи и е отпорен на корозија.Силиконс�

Туш Тапа.Бранеа никел.Керамички Вентил.Туш Главата Материјал Месинг.Туш главата Големина од 16 инчи(40cm)...

ВРНЕЖИ од дожд ТУШ ГЛАВАТА Нашата луксузна бања rainhead е совршена замена дека ќе авион од висок притисок, �

Кога станува збор за нова бања надградби, Fontana Showers се нуди форма, бои и стилови дека сте во потрага за.Дад

Speakman Од 1869 Година Истата оценка како комерцијални.Chelsea туш главата со Anystream 360 степени спреј за прилагоду

Scroll