Ново
ALYHYB Рачни Showerhead и Фиксна Showerheads - 4 инчен Висок Притисок за Заштеда на Вода Врнежи од дожд Врнежи со 5 Спреј Режими за сликање - Бранеа Хром Финиш(Туш Црево,3-Начин Diverter)

ALYHYB Рачни Showerhead и Фиксна Showerheads - 4 инчен Висок Притисок за Заштеда на Вода Врнежи од дожд Врнежи

Достапност: Залиха
DEN 1473.60

✔ Вклучува : туш главата,рачен туш,три-начин diverter со вграден-во заграда,туш црево,заптивка,водоводџија е лента,исклучителна high-end пакување, совршен подарок. ✔ Висок Притисок : Моќен showerhead за низок проток на вода и притисок тушеви, создава притисок-зголемување на проток и испорачува вода во повисока брзина за да се компензира за вода со низок притисок ситуации. ✔ Високо квалитетен материјал : високо-квалитетна ABS суров ориз материјали, цврсти и издржливи, така што туш глава може да се користи со анти-scalding и топлинска изолација, и да се грижи за вашето здравје повеќе интимно. ✔ 5-Спреј Функции : Туш главата има 5 различни спреј модели,Пулсот, пулсот + дожд, дожд, дожд + исплакнете, исплакнете,кои го прават притисок за зголемување на ефектот за крајна туш искуство дури и при низок притисок + пауза функција за заштеда на вода. ✔ Производ Помош : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние се многу подготвени да ви помогнат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ИЗБЕРЕТЕ Р FLORY : Нашите производи се строго се тестираат од страна на стручен тим.Технологија на вода и в

✉Проверете Нашата ☜Ново дизајнирани различни бања и кујна производи.Ова е стил никогаш не сте виделе п

Висококвалитетни Материјали : туш глава е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се огледа

❤ Посебна Карактеристика : Рачно да се приспособат 64 видови на LED Боја со далечински управувач, едностав

Иновативниот дизајн, лесно да го инсталирате, чиста, еколошки и издржливи.Премиум квалитет врнежи од до

ДАРЕЖЛИВ ВОДА ПОКРИЕНОСТ : 8инчен showerhead дијаметар имитира чувство на природен дожд туш, создавање на спа

☑️ НАПРАВЕН ОД 100% од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Заборавајте за евтини барате пластични showerheads!Colomore дожд туш

Квалитетот на нашите производи е сигурен и висококвалитетни материјали се користат за да се совршено о

Speakman Од 1869 Година Истата оценка како комерцијални.Chelsea туш главата со Anystream 360 степени спреј за прилагоду

Александрија рака туш со Anystream 360 степени спреј за прилагодување на лицето palte.Издржливи 60"метал туш црев

♥ Висок Квалитет Туш Глава : Висок квалитет АБС материјал и нерѓосувачки челик панел, заштита на животн

ДАРЕЖЛИВ ВОДА ПОКРИЕНОСТ : 8инчен showerhead дијаметар имитира чувство на природен дожд туш, создавање на спа

Високо Квалитетен Материјал : Овој висок проток рачни туш глава е направен од висок квалитет, од нерѓосу

Sandro 12" Дијаметар Showerhead Мат Црна Боја.Оваа точка се користи за Молк Тела, Када и Туш Чешми и Додатоци.Овој

РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН : Хром финиш е високо рефлективна за огледалокако изгледа дека работи со било кој сти

Дожд туш глава : 6 инчен Големи Врнежи Showerhead.туш дизајн таа мора да биде убава декорација Компатибилен со

ВИСОК ПРИТИСОК ДИЗАЈН : револуционерен микро млазницата технологија го прави штекер дупки помали и пог

SHOWERMAXX ЕЛИТА СЕРИЈА HIGHEND ИЗБОР ЗА ИСКЛУЧИТЕЛНА ИСКУСТВО : да Се биде максимално надградба за секој дом ил

【Висококвалитетни материјали】Туш главата е усвоен високо квалитетна ABS Материјали, што го прави цврст

Дожд туш на метал.Антиlimescale функција.Проток 12 литри / минута.Опис на производот ИДЕАЛЕН СТАНДАРД Серија I

Квалитетот на нашите производи е сигурен и висококвалитетни материјали се користат за да се совршено о

Висок притисок, врнежи од дожд туш глава : Нашата луксузна бања rainhead е совршена замена дека ќе авион од в

Се ЧУВСТВУВААТ ДОЖДОТ ВО ВАШИОТ ТУШ Голем 6инчен висок притисок дожд туш главата.Туширање никогаш нема

ИЗБЕРЕТЕ Р FLORY : Нашите производи се строго се тестираат од страна на стручен тим.Технологија на вода и в

Sandro 12" Дијаметар Showerhead Бронза Lipan.Оваа точка се користи за Молк Тела, Када и Туш Чешми и Додатоци.Овој обј

Оваа туш глава може да ви обезбеди со добра вода под притисок, додека заштеда на вода.Отстранлив, лесен з

ДОЖД ТУШ ГЛАВА : Hotel Spa Ултра Луксузен 6 Поставување 6" Дожд Showerhead Врнежи Уживање Плус Шест Луксузни Settings!.

Scroll