Ново
CUYT Безбедно Дрвени Фитили за Свеќа Одлуки,Гајтанот од Памук Плетенка Свеќа Фитил,61M за Свеќа Одлуки DIY Љубители Дом за DIY Масло Светилки

CUYT Безбедно Дрвени Фитили за Свеќа Одлуки,Гајтанот од Памук Плетенка Свеќа Фитил,61M за Свеќа Одлуки DIY

Достапност: Залиха
DEN 167.76

100% сосема нов.Лесен за употреба и одлична за свеќа одлуки или DIY масло светилки.Не пушат додека гори, безбеден и еколошки.Фитил свеќа тек на памук, фитили, без восок, плетенка дизајн.Може да се отсечени кон десно должина на вашиот свеќа.опис на стоката : Дали сакате да се направи масло светилка со себе дома?Добро, тогаш оваа гајтанот од памук фитил ќе бидат потребни. 100% сосема нов, фитил свеќа тек на памук, фитили, без восок, плетенка дизајн.Може да се отсечени кон десно должина на вашиот свеќа.Не пушат додека гори, безбеден и еколошки.Лесен за употреба и одлична за свеќа одлуки или DIY масло светилки.Функција : 100% сосема нов Фитил свеќа тек на памук, фитили, без восок, плетенка дизајн.Може да се отсечени кон десно должина на вашиот свеќа.Лесен за употреба и одлична за свеќа одлуки или DIY масло светилки.Не пушат додека гори, безбеден и еколошки.Спецификации : Состојба : Бренд new Color : White Material : Cotton Package : OPPOverall големина : 6 x 6 x 6cm / 2.36 x 2.36 x 2.36 инчен (Appr.) Должина на жица : 61m / 2401.57 инчен(Appr.)Пакет се Вклучени : 1 x Памук Плетенка Свеќа Фитил Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Овие свеќа фитили може да се обезбеди осветлување при тоа се пали во восок со кој е запечатен контејнер.�

Должина : 16 мм; ширина : 13 мм; висина : 11.5 mm.Направени од висококвалитет tinplate, трајни и долг животен век.Пог�

Без чад фитилсо одлична технологија на обработка, нема црн чад и нема мирис, да се обезбеди добра стабил�

Место налепници на дното на фитил и да се Придржуваат на вашиот фитил на дното на свеќа калај.5 mm во дијам

Материјал : Железо.Големина : Прибл 12.5 x 3 mm / 0.49 x 0.12 инч.Оваа фитил јазичиња се многу корисни и мора да има

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата фитили за candlemaking се составени од единствен рамен Плетенка органски памук фити

Држи Фитил Центриран Овие дрвени фитил клипови држете го вашиот свеќа фитили сконцентриран во место, с�

Лесен за употреба : да се Чува на свеќа фитил во центарот на свеќник, отворете свеќа носителот на менгеме

Овие свеќа фитили може да се обезбеди осветлување при тоа се пали во восок со кој е запечатен контејнер.�

Фитили се лесни за да се намали големината сакате.Лесно може да се исправи и нема да се скрши.Направен од

Работи со било каков вид на восок (соја, парафински, восок, дланка восок, стопен путер и др.).Фитили се пре�

Овие свеќа фитили може да се обезбеди осветлување при тоа се пали во восок со кој е запечатен контејнер.�

Материјал : Дрво.Големина : 8x90mm, 12.5x75mm, 12.5x150mm, 13x130mm.Карактеристики : DIY одлуки свеќи додатоци, заштита на жи

★【ВАЖНИ КОМПОНЕНТИ】★ СВЕЌА ФИТИЛ SET Пакетот вклучува 60 парчиња свеќа фитили, 30 слободни метални осно�

Scroll