Ново
IAMPDD Smart Hula Обрачот точно Евиденција Калории, Погодни за Возрасни и Деца Почетници да се Губат телесната Тежина и Фитнес, 360 степени Магнетни Масажа нема да Падне, мож

IAMPDD Smart Hula Обрачот точно Евиденција Калории, Погодни за Возрасни и Деца Почетници да се Губат телесната

Достапност: Залиха
DEN 719.76

ПРЕНОСНИ : новиот Пондерирана smart Hoola Обрачот дека не Падне !Тоа е лесна и едноставна.Лесно складирање може да го направи тоа практично насекаде, вклучувајќи вашата дневна соба, двор или Гаража.Пондериран hula обрачот за почетници или совет.Земете го вашиот Hula Обрачот секаде и насекаде!Совршен за да се носат кога се патува.МУЛТИ-ЦЕЛ : Со Силикон масажа раководител својата масажи половината и стомакот , чистење на цревата и помага варењето на храната.Пондериран Hula Обрачот вежбање помага на вашите мускули во долниот дел на телото, масажа на мускулите сите околу вашето тело .Пондериран hula карики за возрасни скратува вашиот половината без мачење на колковите.Еколошки МАТЕРИЈАЛИ : Еколошки силикони масажа на главата 360 Круг масажа Алергија-Доказ , удобно, кожата пријателски и повеќе смирувачко.Тежина може да се додаде или намалена пондерирана топката. 3 групи на флексибилни оска, мазна лого ,имајќи го исклучите ,да Ротирате повеќе непречено.ТОН на ВАШЕТО ТЕЛО : Со просечна Hula Hooping за 20 минути ќе може да го подобри вашиот фитнес рамнотежа.Сите што ви треба е пондериран hula обрачот и на одреден простор.Прави вашиот протега пред тоа може да ви помогне да се подготви за тренингот.Smart Фитнес Круг Карики за жените да можат да работат abs, рацете, рамењата, нозете и јадро, како и .Hula Обрачот вежбање, исто така, масажа вашата половината и ви помага да се добие форма на кој сакав.МОНТАЖНИ : 24 делови се слободни да се приклучат на нивните сопствени половината големина.Тоа нема да се откажат.Пондериран hula обрачот Идеален начин да целни и воз вашите стомачни мускули, како и вашите хип мускулите .smart пондерирана hula обрачот може да ви помогне да стигнете до вашата вежба цели и да се обезбеди вашиот аеробна активност и може да биде толку многу забава со пријателите или семејството.Hula карики за возрасни фитнес。Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас。.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Фитнес И Масажа : smart hula обрачот е опремен со 1 LB мека гравитација топката и 360 степени масажа круг, со hula о�

【Smart Hula Обрачот Согорува Калории Побрзо】Користење на паметни hula обрачот за 30 минути може да изгори 1000 к

【Функција】 : Возрасни може да се користи hoola обрачот за фитнес за Деца само да си игра со hoola обрачот как�

【Материјал】Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носиЖенска вис

♥♥Со 28 Јазол : Нашата hoola фитнес обрачот е со 28 монтажни јазли, па може да се прилагоди на големината(За 15

Надградена Верзија Прилагодливи Стомакот Фитнес Опрема:Направени од хард ABS пластика за да се спречи о

Димензии : дијаметар околу 38cm / 14.96 инчен,Боја : розова,Карактеристики : Лесен дизајн, не.се лизга.Слабее

Целото ТЕЛО ТРЕНИНГОТ: Цел различни мускулни групи едноставно со промена до позиција.Работат на вашио�

➤ Најдобра вежба за жени : ја Подобрува мускулниот тонус на горниот дел на внатрешниот и надворешниот н�

✅ ПОЛОВИНАТА ГОЛЕМИНА НАДОЛУ ВО 1 НЕДЕЛА обрачот 30mins на ден согорува масти далеку.Пондериран hulu обрачо�

[Hula обрачот никогаш не паѓа] во Споредба со традиционалните hula обрачот, паметни hula обрачот никогаш не па�

Големина на : Внатрешен дијаметар 35cm, надворешниот дијаметар 39cm.Направени на мирис за слободни природен

【SMART ВЕЖБА ОБРАЧОТ】 Нашата најнова генерација hoola обрачот зголемување на електронското пребројување ф

ГЛАВА ДО ПЕТИ МОБИЛНОСТ да се Добие целосна тело тренингот што дава резултати и го подига вашиот фитнес

【Никогаш не се Откажат / Лесен за употреба】надградена smart обрачот е полесно да се користат и нема да па

【Материјал】Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носиЖенска вис

★【ПРОИЗВОД, ВКЛУЧУВАЈЌИ】★:1 * 15инчен Пилатес Прстен / 1 * 9.8инчен Пилатес Топка / 1 * 72инчен Јога рака / 1 * 1

ГЛАВА ДО ПЕТИ МОБИЛНОСТ да се Добие целосна тело тренингот што дава резултати и го подига вашиот фитнес

Димензии : дијаметар околу 38cm / 14.96 инчен,Боја : розова,Карактеристики : Лесен дизајн, не.се лизга.Слабее

Scroll