Ново
FITPULSE Мини Брануваа за Возрасни - Rebounder Брануваа Затворен Брануваа за Возрасни Мали Брануваа Фитнес Брануваа Вежба Брануваа за Возрасни Rebounder за Возрасни Тренингот ?

FITPULSE Мини Брануваа за Возрасни - Rebounder Брануваа Затворен Брануваа за Возрасни Мали Брануваа Фитнес

Достапност: Залиха
DEN 2054.40

Губење на тежината повторно горди да ве запознаам со Fit Pulse rebounder, која додава на забава фактор & нови можности за вашиот дом вежбање како што расте посилно.Секој Fit Pulse rebounder не е само лесно свитлива, но таа, исто така доаѓа со носи торба.Користите за да ги зачувувате вашите rebounder безбедно или се движи наоколу без да остават почеток на тоа.Откако укината, на rebounder се вклопува секаде - ставете го настрана со леснотија под вашиот кревет или каучот!.Fit Pulse е иднината-управувано бренд фокусирани на обезбедување на најдобри решенија за подобрување на својата обука перформанси & општата благосостојба.Ние дизајн врвот на линијата на производи за професионални спортисти, спортски ентузијасти, како и луѓе кои едноставно сакаат да се чувствуваат подобро.Посета на Fit Pulse продавницата за повеќе големи производи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Зголемување на метаболизмот, мускулниот тонус и да остане се вклопуваат во удобноста на вашиот дом со А

【Шестнога стабилизатор】шестнога стабилизатор е рамномерно истакна,стабилна и не е лесно да се скрши,и

ЛЕСНА Брануваа дизајн помеѓу куќиште и мат, Никогаш не треба да се грижите дека вашите деца ќе се заглав

Модел R02 е за луѓе под 300 фунти НАПРАВЕН во САД 5 Година Производителот Гаранција Извори : 36 веродостојни

ЛЕСНА Брануваа дизајн помеѓу куќиште и мат, Никогаш не треба да се грижите дека вашите деца ќе се заглав

☀ ЗАБАВА, СТАБИЛНА СКОК : забавувајте Се со вашите аеробик и кардио вежби без да ја загрози вашата безбе

330lbs MAX ОПТОВАРУВАЊЕ ВЕЖБА БРАНУВАА ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА Најтешкиот фитнес на брануваа, Plazenzon мини бранува

ГОЛЕМИНА Тивка и Безбедна Отскокнување Брануваа Тренер има трајни изградба најдобри големина на 40inch;

☀ ЗАБАВА, СТАБИЛНА СКОК : Отскокнување за содржината на срцето со 40Инчен Брануваа.Тешки челична рамка и

Комбинацијата на задебелена нога цевка и дете пролет ја подобрува животот и безбедноста на производот,

Scroll