Ново
Mepra AZB10391110 Levantina Мраз Служат Лажица – [Пакет на 24], 23.8 cm, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZB10391110 Levantina Мраз Служат Лажица – [Пакет на 24], 23.8 cm, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, машина

Достапност: Залиха
DEN 1200.00

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Levantina колекција од Mepra е flatware што зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA СЛУЖАТ ЛАЖИЦА : на Располагање во собата на 24, ова Служи Лажица е 23.8 cm долга.Тоа има нерѓосувачки челик заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Достапни во собата на 24, ова Служи Лажица е 23.8 cm долга.Тоа има нерѓосувачки челик заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.На Levantina колекција од Mepra е flatware што зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина

【30 Pcs Сребрениот Сет За 6】 Cibeat 30 парче flatware сет вклучува 6 вечера предници, 6 салата предници, 6 вечера нож

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Висок квалитет на 20 компјутери сребрениот групи : едноставен и модерен дизајн,направен од високо квалит

【Висок Квалитет】Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик Sматеријал,Класичен дизајн за да се

Возраст : Пост1940, Производител : Gorham.Модел : Оркестарот.Бренд : Gorham.Тип : Flatware Сетови.Состав : Стерлинг Сре

????Мора во Вашиот Дом : Дали сакате да ги импресионира вашите гости или едноставно сакате да го надградит

【20 КОМПЈУТЕРИ FLATWARE ПОСТАВУВА УСЛУГА ЗА 4】 : Ова сребрениот сет вклучува 4 десерт вилушка, 4 десерт лажичк

❤️【20ПАРЧЕ ПРИБОР за јадење ПОСТАВЕН】Вклучува 4 лажички, 4 предници, 4 табела ножеви, 4 гранки и 4 лажички

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

45парче flatware сет со услугата за 8 Сет вклучува 8 едни : Вечера нож, Вечера Вилушка, Салата / Десерт Вилушка,

Направени од 18 / 0 Нерѓосувачки Челик.Вклучува 4 секој : салата предници, вечера предници, вечера ножеви, в

4парче flatware услуги, вклучувајќи 2 салата предници и 2 лажички.Термички обработени, трајни 18 10 нерѓосувачк

Возраст : 19001940, Производител : GRAFF, WASHBOURNE & DUNN.Модел : Роберт Брус.Бренд : GRAFF, WASHBOURNE & DUNN.Тип : Flatware Сетови.Сос

Лесно Да се Одржи : Ова бебе utensil карактеристики лесни лесно зафат се справува со кои се лесни за детето д

Патување Utensil Сет со Случајот Преносни Нерѓосувачки Челик Flatware Поставите Туристички Кампување Прибор з

Супериорен материјал, 40парчиња сребрениот собата е направен од премиум дебели мерач нерѓосувачки чели

МОДЕРНАТА МОТИВ : Овој стилски flatware поставена е и забавно и елегантна, со полиран сјајот на аспекти што п

Традиционален Кинески стапчиња за јадење дизајн, 25cm долго, тежи само 16g, многу погоден за почетници кои г

✔️6Парче Обновливи Прибор со случајот:вклучува 1 x вечера нож, 1 x вечера вилушка, 1 x вечера лажица, 1 пар

Мали flatware сет, вклучувајќи 4 служат ножеви, 2 салата предници и 2 лажички.Доволно мали со 55.8 инчи долго дур

20парче flatware поставите; услуги за 4 Секое место на поставување вклучува салата вилушка, вечера вилушка, в

Возраст : Пост1940 Година Модел : Пердув Раб.Бренд : Gorham.Тип : Flatware Сетови.Состав : Стерлинг Сребро.Голем ПЕР

Возраст : Пост1940, Состав : Стерлинг Сребро.Модел : Empress, Производител : Меѓународни Сребро.Бренд : Меѓунаро

Две групи на flatware вклучува 2 предници и 2 лажици мерење 53 / 4 инчи долго.Паузаотпорни, BPA и ПВЦ слободни contour

Производител : Меѓународни Сребро, Тип : Flatware Сетови.Вклучени Иновации И Подобрувања : Меѓународни Фунт

Модел : Chantilly, Производител : Gorham.Бренд : Gorham.Тип : Flatware Сетови.Вклучени иновации и подобрувања : Sterling Silver Fl

Scroll