Ново
Италијански Колекција 'Виндзор' 75-Парче Премиум Хируршки Нерѓосувачки Челик Сребрениот Flatware Поставите 18/10, Услуга за 12, 24K позлатени Водителка Служат Поставена во Д

Италијански Колекција 'Виндзор' 75-Парче Премиум Хируршки Нерѓосувачки Челик Сребрениот Flatware Поставите

Достапност: Залиха
DEN 5266.32

75-парче Премиум Flatware Сет Нуди Најдобрите Нерѓосувачки Челик Конструкција со секое парче професионално добро направени.Елегантен Сет Обезбедува Услуга за 12 (вкупно 72 pc) & 3-парче Водителка Служат во Собата.Премиум тешки 18/10 Нерѓосувачки Челик.Крем-Боја За Внатрешни Чување На Коцки.Убаво Спакуван Во Висок Сјај премиум Дрво Случај со Pullout Фиока.Ова 75-парче премиум flatware сет нуди најдобрите нерѓосувачки челик конструкција со секое парче професионално добро направени.Елегантен сет обезбедува услуга за 12 & 3-парче водителка служат во собата, цврсти & здрав.Убаво спакуван во висок сјај премиум дрво случај со pullout фиока и крем-боја за внатрешни чување на коцки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【20 КОМПЈУТЕРИ FLATWARE ПОСТАВУВА УСЛУГА ЗА 4】 : Ова сребрениот сет вклучува 4 десерт вилушка, 4 десерт лажичк

45парче flatware сет со услугата за 8 Сет вклучува 8 едни : Вечера нож, Вечера Вилушка, Салата / Десерт Вилушка,

Возраст : Пост1940, Производител : Gorham.Модел : Оркестарот.Бренд : Gorham.Тип : Flatware Сетови.Состав : Стерлинг Сре

72 Парче flatware сет за 12, вклучува 12 на секој вечера лажици, лажички, вечера ножеви, бифтек ножеви, вечера пр

Возраст : 19001940, Производител : GRAFF, WASHBOURNE & DUNN.Модел : Роберт Брус.Бренд : GRAFF, WASHBOURNE & DUNN.Тип : Flatware Сетови.Сос

МОДЕРНАТА МОТИВ : Овој стилски flatware поставена е и забавно и елегантна, со полиран сјајот на аспекти што п

Две групи на flatware вклучува 2 предници и 2 лажици мерење 53 / 4 инчи долго.Паузаотпорни, BPA и ПВЦ слободни contour

【30 Pcs Сребрениот Сет За 6】 Cibeat 30 парче flatware сет вклучува 6 вечера предници, 6 салата предници, 6 вечера нож

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина

Flatware сет за 12, 65парче flatware со служи сет вклучува 12 секој, вечера лажица, вечера вилушка, вечера нож, салат

????Мора во Вашиот Дом : Дали сакате да ги импресионира вашите гости или едноставно сакате да го надградит

Содржи Јадење Essentials за 6 Луѓе.Вклучува 6 на Секој : Вечера Лажици, Вечера Предници, Вечера Ножеви, & Десерт

Мали flatware сет, вклучувајќи 4 служат ножеви, 2 салата предници и 2 лажички.Доволно мали со 55.8 инчи долго дур

Производител : Меѓународни Сребро, Тип : Flatware Сетови.Вклучени Иновации И Подобрувања : Меѓународни Фунт

Традиционален Кинески стапчиња за јадење дизајн, 25cm долго, тежи само 16g, многу погоден за почетници кои г

Модел : Chantilly, Производител : Gorham.Бренд : Gorham.Тип : Flatware Сетови.Вклучени иновации и подобрувања : Sterling Silver Fl

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

20парче flatware поставите; услуги за 4 Секое место на поставување вклучува салата вилушка, вечера вилушка, в

Патување Utensil Сет со Случајот Преносни Нерѓосувачки Челик Flatware Поставите Туристички Кампување Прибор з

Лесно Да се Одржи : Ова бебе utensil карактеристики лесни лесно зафат се справува со кои се лесни за детето д

4парче flatware услуги, вклучувајќи 2 салата предници и 2 лажички.Термички обработени, трајни 18 10 нерѓосувачк

✔️6Парче Обновливи Прибор со случајот:вклучува 1 x вечера нож, 1 x вечера вилушка, 1 x вечера лажица, 1 пар

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Homey Style патување flatware е направен од Премија на 304 Нерѓосувачки Челик, кој е издржлив и здр

Возраст : Пост1940, Состав : Стерлинг Сребро.Модел : Empress, Производител : Меѓународни Сребро.Бренд : Меѓунаро

Scroll