Ново
LIANYU Сребрениот Flatware Сет за 12, 72-Парче Сребрениот Прибор за јадење Сет со Бифтек Ножеви, Фенси од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за Јадење Садови Вклучува Предници Лажи?

LIANYU Сребрениот Flatware Сет за 12, 72-Парче Сребрениот Прибор за јадење Сет со Бифтек Ножеви, Фенси од не

Достапност: Залиха
DEN 1919.76

72 Парче flatware сет за 12, вклучува 12 на секој вечера лажици, лажички, вечера ножеви, бифтек ножеви, вечера предници, салата предници, вредност постави одлична за големо семејство, угостителство, партија, собирање, банкет, свадба, ресторан, хотел и повеќе прилика.Во прилог 12 бифтек ножеви, serrated ножот е остар за да се овозможи непречено парче на сите месо без кинење, ергономски дизајнирана рачка совршено да се вклопи во вашата рака форма за да се обезбеди удобен разбирање, цврсто тројна riveted не би се изгубат или да дојде освен, цврсти и издржливи.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, ова сребрениот собата е направен од премија од не ' рѓосувачки челик, одлични во рѓа издржливи и отпорни на корозија за да се осигура нејзината издржливост, цврст и здрав структура нема да се наведнуваат за тешки употреба, јадење utensil собата е машина за миење садови безбедно да го зачувате вашиот труд.Фенси beaded работ, уникатен flatware опремен со убави pearled работ, високо огледало полиран површината чувајте го поставите сјајна цело време и изгледаат како добри како сосема нов, модерен наместен натпревар и со постојните садови, оцени вашиот секојдневен оброк во фино јадење искуство.Убаво тежина, овој сребрениот поставете се во право големина со убаво тежина, ниту премногу мало, ниту премногу тешка, понуди добро разбирање за возрасните и постарите деца, мазна работ без никакви дамки за да се осигура вашата безбедност, прекрасен подарок за свадба, housewarming, birthday (роденден), Божиќ, денот на Благодарноста и повеќе.Направена со супериорен нерѓосувачки челик.Рѓа отпорни & Здрав да ви послужи и за години.Елегантни и мазни рабови без нерамни места.Убаво тежина удобно да се користи.Стилски и елегантен pearled рачки.Лесно чистење, како и машина за миење садови безбедно да се спаси труд.Премија од не ' рѓосувачки челик го продолжи животот.Составен од здрав едно парче метал.Остри serrated сечилото напор за сечење.Ергономски tripl заковки се справи со се вклопуваат добро со вашата рака форма.Мазна рачка за удобно да се сфати. 70-Парче Сребрениот Сет со 12 Бифтек Ножеви е направена на премија од не ' рѓосувачки челик, рѓа отпорни и никел слободни, здрава и трајни производи за секојдневна употреба, апсолутно одличен избор за вашата маса амбиент.Оваа пристоен сет карактеристики со убаво pearled рабови, уникатен и стилски.Елегантни површината секогаш имајте сјајна кои ќе го направат вашиот табела изгледаат светли и модерен.Прилог 4 бифтек ножеви без треба да ги купите одделно.Тоа е убав сет одговараат за секоја прилика, идеален за фамилија употреба, ресторан, забава, свадба, забавни, хотел, кампување и повеќе.Карактеристики На Производот : .Направена со супериорен нерѓосувачки steel Rust отпорни & Здрав да ви послужи и за years Sleek и мазни рабови без груба spots Nice тежина удобно да use Stylish и домот, pearled handles Easy чисти, како и машина за миење садови безбедно да се спаси труд.ПАКЕТ СОДРЖИНА : .Салата Вилушка x 12, Вечера Вилушка x 12, Вечера Нож x 12, Вечера Лажица x 12, Чај Лажица x 12, Бифтек Нож x 12.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направени од 18 / 0 Нерѓосувачки Челик.Вклучува 4 секој : салата предници, вечера предници, вечера ножеви, в

Супериорен материјал, 40парчиња сребрениот собата е направен од премиум дебели мерач нерѓосувачки чели

45парче flatware сет со услугата за 8 Сет вклучува 8 едни : Вечера нож, Вечера Вилушка, Салата / Десерт Вилушка,

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина

Содржи Јадење Essentials за 6 Луѓе.Вклучува 6 на Секој : Вечера Лажици, Вечера Предници, Вечера Ножеви, & Десерт

Flatware сет за 12, 65парче flatware со служи сет вклучува 12 секој, вечера лажица, вечера вилушка, вечера нож, салат

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина

Традиционален Кинески стапчиња за јадење дизајн, 25cm долго, тежи само 16g, многу погоден за почетници кои г

【30 Pcs Сребрениот Сет За 6】 Cibeat 30 парче flatware сет вклучува 6 вечера предници, 6 салата предници, 6 вечера нож

Возраст : Пост1940 Година Модел : Пердув Раб.Бренд : Gorham.Тип : Flatware Сетови.Состав : Стерлинг Сребро.Голем ПЕР

❤️【20ПАРЧЕ ПРИБОР за јадење ПОСТАВЕН】Вклучува 4 лажички, 4 предници, 4 табела ножеви, 4 гранки и 4 лажички

Производител : Меѓународни Сребро, Тип : Flatware Сетови.Вклучени Иновации И Подобрувања : Меѓународни Фунт

Лесно Да се Одржи : Ова бебе utensil карактеристики лесни лесно зафат се справува со кои се лесни за детето д

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Homey Style патување flatware е направен од Премија на 304 Нерѓосувачки Челик, кој е издржлив и здр

Возраст : 19001940, Производител : GRAFF, WASHBOURNE & DUNN.Модел : Роберт Брус.Бренд : GRAFF, WASHBOURNE & DUNN.Тип : Flatware Сетови.Сос

МОДЕРНАТА МОТИВ : Овој стилски flatware поставена е и забавно и елегантна, со полиран сјајот на аспекти што п

Мали flatware сет, вклучувајќи 4 служат ножеви, 2 салата предници и 2 лажички.Доволно мали со 55.8 инчи долго дур

Scroll