Ново
Кожен Паричник Случај за iPhone 13 Мини (5.4) - Magsafe Флип Folio Случаи Магнетни Монтажни СМАРТ Телефон Покрие со 3 Картичка Слотови со Bouletta

Кожен Паричник Случај за iPhone 13 Мини (5.4) - Magsafe Флип Folio Случаи Магнетни Монтажни СМАРТ Телефон Покрие

Достапност: Залиха
DEN 1653.12

Се чувствуваат вистински кожа телефон случај на квалитетот сме горди на ослободување на iphone 13 про max паричникот случај е произведена од професионални рачно изработени изработка и 100% вистински полно зрно кожа како Europan квалитет.Работи со magsafe полнач и додатоци, без отстранување на телефонот случај Овој модел е произведен како Mag Safe Компатибилен и случајот на дебелина и магнет се доволно силни за да работи правилно.Дали сакате да биде организиран во секојдневниот живот ?Чувајте ги сите necceseties како што се прави кредитни картички , вози дозвола , лична карта ,и вашите пари како секојдневна употреба во паричникот случај компатибилен со i Phone 13 про max .Паричникот има 3 картичка слотови и 1 банкноти оддел.RFID блокирање функција штити од безконтактни кредитна картичка кражба.Тоа е пренослив и удобен.Не грижете се за секој агол заштита на телефонот случај е целосно покриена со вистинска кожа,кој целосно го штити вашиот Телефон .Тоа има тенок дизајн и, исто така, Високо-edge изградба спречува камера и екран од гребење.Тоа е дополнителна заштитна подлога (Магнетни клип на надворешната површина) и внатрешни работи на монтажни поклопецот е наредени со мека велур.Монтажни случај може да се користи на магнетна површини.Метален затворач држи телефонот случај затворени и заштитени.Дали некогаш сте се размислува за она што се придобивките на монтажни телефон случај има ?Тој е дизајниран како 2 во 1 Паричникот Случај.Телефонот случај доаѓа со flex отстранлив капак како pratical решение.RFID обезбедува дополнителна безбедност против безконтактни картичка кражба.Таа има 3 карта сопствениците и 1 банкноти оддел.Со Удар-Стои функција, можете да ги гледате видео записи удобно.Со скриени метален слој на задниот дел, тоа може да биде лесно да се одржи на силни магнетни површини како што се магнетна автомобил телефон на сопствениците.Bouletta Случај за i Phone 13 Мини -Вистинска Кожа Паричникот Folio Случаи , Магнетни Монтажни RFID Блокирање , Magesafe Флип Стојат Телефон Покрие со 3 Картичка Слотови и Потпирачот 6.7" 2021 Како Bouletta, ние се потрудиме да се направи производи кои можете да ги користите за долго време.Ние сме свесни на фактот дека имаме скоро 7/24 кожни производи во вашата рака и се во постојано движење во вашиот џеб или торба.Ние знаеме дека нашите производи мора да се издржи овие секојдневни ситуации и така ние само ги користат најдобрите од најдобрите достапни материјали!Ние препорачуваме да се обрне посебно внимание на вашиот Bouletta производи.Како да го користите истиот пар на чевли секој ден, ги носи надвор побрзо; ве Молиме не го игнорираат истото услов за овие производи.Па бидете свесни дека тие може да имаат малку нега и чистење треба да им покаже некои љубов КАРАКТЕРИСТИКИ Полно Зрно Кожа Mag Safe со Монтажни Работи Случај - 2 во 1 Паричникот Случај паричникот има 3 картичка слотови и 1 банкноти оддел.RFID функција штити од безконтактни кредитна картичка кражба Удар-Стои функција - лесно да се види видеа Дополнителна заштитна подлога (Магнетни клип на надворешната површина) Тоа е целосно компатибилен со keypads, полнење и звучник влезови.Внатрешни работи наредени со велур (Монтажни Капак) Може да Се Одржи Со Магнетни Површини (Монтажни Случај) Висок раб изградба спречува камера и екран гребнатини Таа има мека и еластична структура. (Монтажни Капак) на Овој кожа случај е целосно компатибилен со Apple i Phone 13 Про Max.СОДРЖИНА : 1 КОМПЈУТЕР i PHONE 13 ПРО MAX ПАРИЧНИКОТ СЛУЧАЈ ПОДАРОК КУТИЈА.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 [СТИЛ и ЛУКСУЗ] : надворешноста на случај карактеристики нашата премиумодделение мазна теле кожа.Случа

[Додатоци] ќе добиете 1 Samsung Галакси S21 мобилен телефон кутија, екран заштитен филм 2 парчиња...

Направени од висококвалитет СТП Кожа + TPU Силиконски материјал.Интелигентен дизајн нуди комплетен прис

Ние брод од страна на USPS e Packet, Нормално Превозот времето е на 10~18 дена во САД и со следење на No.Материјал :

Опремен со еден виси јаже,погодно рака држи.Специјално фенси СТП кожа со втиснување Mandala шема само за ва

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе

EMF заштита за вашето тело, RFID Заштита за вашите лични информации и пад заштита за вашиот телефон во едно

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани WWE производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе карти

Направени од висококвалитет полно зрно кожа и со голема простор за вашите пари и парични картички.Силна

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

Направени од висококвалитет СТП Кожа + TPU Силиконски материјал.Интелигентен дизајн нуди комплетен прис

✨ Компатибилен : Нарачана за Samsung Галакси S21 6.2 инчен екран.Двојно проверете ги вашите модел прво...

❣【КОМПАТИБИЛНОСТ и Погодност Дизајн】 : Компатибилен со ZTE Страствен 589 5.45 инчен, Професионални Магнетн

КОМПАТИБИЛНОСТ & RFID БЛОКИРАЊЕ : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО i Phone 12 6.1инчен & i Phone 12 Про 6.1инчен.Покрај тоа, картичк

【КОМПАТИБИЛЕН СО】Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A12 5 G 6.5 инчи 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ПАР

Oujietong Случај за Jitterbug Smart 3 / Жив Smart паметен Телефон Jitterbug Случај Силикони TPU + прекривачот Стојат Школка Б

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

Со рацеслободен разговор, вашиот телефон стои на свои без лизгање исклучување на површината тоа е propped н

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : wri

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

Рачно изработени од трајни СТП кожа и флексибилни TPU да се обезбеди висок квалитет искуство на антилизг

[Паричникот случај само наменета за i Phoen 7 / 8 / SE2 4.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ i Phone 7 Плус / 8 Плус 5.5 инчи.Ако

Компатибилност : Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A42 5 G ( 2021 Порака).Ве молиме изберете вистинската

Совршен Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус [НЕ одговара за Samsung Галакси S8].Изградена Во Потпирачот, Отворен При

Компатибилен Модел : Специјално дизајнирани за i Phone 7 Плус / 8 Плус.Ве молиме изберете вистинската големи

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : wri

Scroll