Ново
Чест 30 Млади Случај, Чест 30 Лајт Случај, Gift_Source СТП Кожен Паричник со Картичка Слотови Случај Тенок Folio Флип Потпирачот Shockproof Телефон Покритие за Huawei Чест 30 Младинск?

Чест 30 Млади Случај, Чест 30 Лајт Случај, Gift_Source СТП Кожен Паричник со Картичка Слотови Случај Тенок

Достапност: Залиха
DEN 2371.20

Забелешка : Овој случај е одговара за Huawei Чест 30 Младински/Чест 30 Лајт 6.5" ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, Трајни, шок-отпорни на аглите и рабовите нудат одлична заштита за вашиот телефон, кое го заштитува вашиот телефон од учениците, гребнатини, или било која друга секојдневно носење.Мултифункционален Паричникот Дизајн : Вграден-во 3 картичка слотови, исто така, има 1 готовина џеб, погодно за чување на картички, ПРОЕКТ, лиценца или некои cashes, без да се земе вашиот паричник со вас; силен магнет останат затворени за да се задржи вашиот телефон и други лични предмети за безбедност, нема повеќе да се грижиш за губење.Креативен Дизајн : Шарени слика шема дизајн го одликува предната и задната страна на случај,го направите вашиот телефон мода и единствен, Домот Симпатична изглед и Висок Квалитет на добра допир.Погодна за Жени, Мажи, и Тинејџери од сите возрасти.Преносни Потпирачот Функција : Совршен за видео разговори и гледање филм.Паричникот случај Можат да бидат лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки.Целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња);.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направени од висококвалитет СТП Кожа + TPU Силиконски материјал.Интелигентен дизајн нуди комплетен прис

Совршено се вклопуваат : специјално дизајниран за DOOGEE N20 случај, Лесен пристап до сите контроли и каракт

Ние брод од страна на USPS e Packet, Нормално Превозот времето е на 10~18 дена во САД и со следење на No.Материјал :

Совршен Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус [НЕ одговара за Samsung Галакси S8].Изградена Во Потпирачот, Отворен При

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : wri

Случајот е посебно дизајниран за Samsung Галакси A8 2018, совршено го заштитите вашиот телефон.Синтетички кож

i Phone 11 Про Случај : Совршен Дизајн за i Phone 11 Про 5.8 Инчен,Не се компатибилни со други верзии.[Ве молиме потв

✨ Компатибилен : Нарачана за Samsung Галакси S21 6.2 инчен екран.Двојно проверете ги вашите модел прво...

Кожа Случај.Полначот Случаи Капак.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај 100% Висок Квалитет и Д

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе

Компатибилен Модел : Специјално дизајнирани за i Phone 7 Плус / 8 Плус.Ве молиме изберете вистинската големи

1 [СТИЛ и ЛУКСУЗ] : надворешноста на случај карактеристики нашата премиумодделение мазна теле кожа.Случа

【Компатибилен Модел】 Тенок Одговара за i Phone 6s Плус / i Phone 6 Плус САМО, НЕ одговара за било кои други моде

Рачно изработени од трајни СТП кожа и флексибилни TPU да се обезбеди висок квалитет искуство на антилизг

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

[Паричникот случај само наменета за i Phoen 7 / 8 / SE2 4.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ i Phone 7 Плус / 8 Плус 5.5 инчи.Ако

Компатибилен : за полнење За Motorola Мото E20 / E30 / E40 Случај, Мазна кожа заврши кои Поздравниот доказ материја

Scroll