Ново
Dfly-НИ LG Случај г-7, LG Г-7 ThinQ Случај, Премија Тенок СТП Кожа Врежана Mandala Дизајн Потпирачот Функција Картичка Слотови Носителот Флип Паричникот Покритие за LG Г-7 ThinQ (2018),

Dfly-НИ LG Случај г-7, LG Г-7 ThinQ Случај, Премија Тенок СТП Кожа Врежана Mandala Дизајн Потпирачот Функција

Достапност: Залиха
DEN 407.76

Опремен со еден виси јаже,погодно рака држи.Специјално фенси СТП кожа со втиснување Mandala шема само за вас : Рафинирани, функционални, и практично, ова folio покрие целосно го заштитува вашиот телефон и ви овозможува својата природна убавина да блесне непречено.Висок квалитет.Направени со Премиум СТП Кожа.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Сит се вклопуваат : Конструиран да се нагласи слаб без да се загрозат телефон безбедност.Вклучени два картичка слотови и 1 внатрешен џеб : Носите вашата ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички, удобен и практичен.Функција : 1.Прецизност украсениот внатрешни работи мека TPU школка дизајниран да го заштитите вашиот телефон додека задржување на пристап до сите порти, копчиња и телефон features2.На Ретро Кожа Флип Случај Втиснување Mandala Дизајн Модел, па Домот, убава, fashion3.Таа е Направена од страна Dfly бренд за Мобилен Телефон Случај и лесно да ја внесете или отстраните вашиот мобилен телефон од case4.Целосно покриени флип стил, нудејќи целосна тело за заштита од scratching5.Тоа е Флип Паричникот Случај - Книга Стилски Case Technique*Овој паричник во стилот на случај е направен од премиум СТП кожа и втиснување со Mandala Моделот на целото тело*Овој случај вклучува брилијантен Магија-Зафат функција.Оваа полу лепило панел е дизајниран за да ја прикачите на вклучени школка, што ќе ви овозможи да се држи телефонот во паричникот и потоа го извади секогаш кога ќе треба it Package*1 X Мобилен Телефон Случај*1 X Lanyard.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за OPPO A54 4 G ,не одговара за други Moible Телефон,ве Молим�

EMF заштита за вашето тело, RFID Заштита за вашите лични информации и пад заштита за вашиот телефон во едно �

Мека Случај.Кожа Случај.Оклоп случај.Scratchproof Заштитни Случај.Мобилен Телефон Случаи 100% Висок Qulity и Добра

КОМПАТИБИЛНОСТ & RFID БЛОКИРАЊЕ : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО i Phone 12 6.1инчен & i Phone 12 Про 6.1инчен.Покрај тоа, картичк

Практичен и стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен м�

Компатибилен Модел : Samsung Galaxy S8 Плус (2017).Издржливи СТП кожа материјал, со мека TPU внатрешна обезбедува ма�

Совршена заштита : мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G Стил 2021 е направен од faux кожа која го �

100% Нов и висок квалитет.Сигурно се вклопуваат, лесно се применува & отстранети.Заштита на вашиот телефон

Стил е едноставна, покажува разликата, и полн со бизнис смисла.На монтажни Велкро пенкало слот може да б�

Компатибилен со Apple i Phone SE 2020 година / i Phone 7 / i Phone 8 (4.7 инчи); ве Молиме изберете точниот модел / големина на

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

Рачно изработени од трајни СТП кожа и флексибилни TPU да се обезбеди висок квалитет искуство на антилизг�

【Компатибилност】 : Флип монтажни паричникот случај за i Phone 13 мини е само компатибилни со i Phone 13 мини (5.4 �

i Phone 11 Про Случај : Совршен Дизајн за i Phone 11 Про 5.8 Инчен,Не се компатибилни со други верзии.[Ве молиме потв

1 [СТИЛ и ЛУКСУЗ] : надворешноста на случај карактеристики нашата премиумодделение мазна теле кожа.Случа

Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Тешко Случаи.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај.Браник Ка

Кожа Случај.Полначот Случаи Капак.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај 100% Висок Квалитет и Д

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Алкател ПРВ A3 X A600 DL, НЕ е компатибилна со други уреди 【Под

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

ВИСТИНСКА КОЖА : Направена со горниот слој cowhides.ПАРИЧНИКОТ КАПАЦИТЕТ : Има 3 држачот на слотови и 2 паричн

Специјален дизајн само за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021 порака, Не одговара за Samsung Галакси Z Флип 5 G 2020 година.

【Компатибилен Модел】 Тенок Одговара за i Phone 6s Плус / i Phone 6 Плус САМО, НЕ одговара за било кои други моде

✨ Компатибилен : Нарачана за Samsung Галакси S21 6.2 инчен екран.Двојно проверете ги вашите модел прво ✨ Мулти

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Специјално компатибилен со Samsung Galaxy S10 Лајт.Направени од премиум СТП кожа материјал на

[Додатоци] ќе добиете 1 Samsung Галакси S21 мобилен телефон кутија, екран заштитен филм 2 парчиња...

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе�

Мобилен Телефон Случаи.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај.Полначот Случаи Капак.Браник Капак.Мобилен Т

Scroll