Ново
AHUOZ Телефон Флип Случај Капакот за полнење за Motorola Мото E20/E30/E40 Паричникот Случај СТП Кожа Мобилен Телефон Покрие Uitra-Тенок Дизајн Флип Заштитни Случај за полнење за

AHUOZ Телефон Флип Случај Капакот за полнење за Motorola Мото E20/E30/E40 Паричникот Случај СТП Кожа Мобилен

Достапност: Залиха
DEN 426.48

Компатибилен : за полнење За Motorola Мото E20/E30/E40 Случај, Мазна кожа заврши кои Поздравниот доказ материјал,не се лизга, анти-отпечатоци текстура Мобилен Телефон Капак.Тенок Случај Дизајн : Сите-нов дизајн на вградени магнети овозможува лесен прилог и безбедна.Флексибилен внатрешна Кожа&TPU школка со Прецизни Исечок за лесен пристап до сите функции копчето, без отстранување на случај.Рацете Слободни Дизајн : Гледањето на некој филм или видео на вашиот телефон е направен полесно со капак случај.Случај лесно се отвора како книга со изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно.Мулти-Функција Картичка Паричникот Случај : Флип случај стил со 2 случај слотови и 1 долго внатрешни работи слот џебови за често користените картички и мала промена лесно, додека во движење/патување.Ги носите и за сите ваши потреби без да се земе вашиот паричник со вас.Дефинитивно одличен подарок за вашето семејство и пријатели] Лесен пристап до сите порти и контроли.Било кој друг паметен Телефон Случај, pls пребарување модел на телефон" или да го најдете во нашата продавница.Ако вие го добивате нашиот Оригинално Издание Случај,или што не се задоволни со точка од која БИЛО причина во рок од купувањето,PLS контактирајте не директно.Функција : 1.За Motorola Мото E20/E30/E40 Флип Заштитни Случај.2.Поздравниот доказ материјал,Нула доказ Паричникот Случај и нуди не се лизга, анти-отпечатоци текстура за да се направи добро во вашите раце.3.Камерата заштита, покрена 1mm за заштита на леќите од гребнатини.4.Авто-апсорбира магнетни затворање систем.5.Hands-free стои.На здрав заградата обезбедува повеќе агли на гледање да се најде на повеќето удобно начин.6.Uitra-Тенок дизајн Мобилен Телефон Капак.Она што е во Пакет : 1xdropproof Случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршена заштита : мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G Стил 2021 е направен од faux кожа која го �

1 [СТИЛ и ЛУКСУЗ] : надворешноста на случај карактеристики нашата премиумодделение мазна теле кожа.Случа

Мобилен Телефон Случаи.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај.Полначот Случаи Капак.Браник Капак.Мобилен Т

[Паричникот случај само наменета за i Phoen 7 / 8 / SE2 4.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ i Phone 7 Плус / 8 Плус 5.5 инчи.Ако �

Компатибилен Модел : Паричникот Телефон Случај е САМО Компатибилни со Samsung Galaxy A01 Core Случај.Ве молиме има

Кожа Случај.Полначот Случаи Капак.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај...

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Samsung Галакси A13 е направен од faux кожа, која го заштитува ваши

Специјален дизајн само за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021 порака, Не одговара за Samsung Галакси Z Флип 5 G 2020 година.

Совршен Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус [НЕ одговара за Samsung Галакси S8].Изградена Во Потпирачот, Отворен При

i Phone 11 Про Случај : Совршен Дизајн за i Phone 11 Про 5.8 Инчен,Не се компатибилни со други верзии.[Ве молиме потв

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

Компатибилен Модел : Samsung Galaxy S8 Плус (2017).Издржливи СТП кожа материјал, со мека TPU внатрешна обезбедува ма�

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе�

【Компатибилен Модел】 Тенок Одговара за i Phone 6s Плус / i Phone 6 Плус САМО, НЕ одговара за било кои други моде

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : wri

Scroll