Ново
Глава Случај Дизајни Печатени Портокал и шумски Плодови Начичкана Ombre Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Kindle Paperwhite 4 (2019)

Глава Случај Дизајни Печатени Портокал и шумски Плодови Начичкана Ombre Кожа Книга Паричникот Случај Покрие

Достапност: Залиха
DEN 430.80

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Дизајниран за модерниот начин на живот.Глава Случај Дизајни' мека кожа паричникот стил мобилни случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Импресивна печатени слики и дизајни.За оние со вкус за најновите модни трендови, нудиме најголем избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатна смисла за стил.Официјален Шеф Случај Дизајни product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршено се вклопуваат : специјално дизајниран за DOOGEE N20 случај, Лесен пристап до сите контроли и каракт�

Кожа Случај.Полначот Случаи Капак.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај 100% Висок Квалитет и Д

Мултифункција Паричникот Случај : Тоа е направен од висок квалитет на СТП кожа со мека рака чувство, мат�

i Phone 11 Про Случај : Совршен Дизајн за i Phone 11 Про 5.8 Инчен,Не се компатибилни со други верзии.[Ве молиме потв

Компатибилен Модел : Паричникот Телефон Случај е САМО Компатибилни со Samsung Galaxy A01 Core Случај.Ве молиме има

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

[Додатоци] ќе добиете 1 Samsung Галакси S21 мобилен телефон кутија, екран заштитен филм 2 парчиња...

【Компатибилен Модел】 Тенок Одговара за i Phone 6s Плус / i Phone 6 Плус САМО, НЕ одговара за било кои други моде

Со рацеслободен разговор, вашиот телефон стои на свои без лизгање исклучување на површината тоа е propped н

ВИСТИНСКА КОЖА : Направена со горниот слој cowhides.ПАРИЧНИКОТ КАПАЦИТЕТ : Има 3 држачот на слотови и 2 паричн

Компатибилен со Apple i Phone SE 2020 година / i Phone 7 / i Phone 8 (4.7 инчи); ве Молиме изберете точниот модел / големина на

Совршена заштита : мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G Стил 2021 е направен од faux кожа која го �

Специјален дизајн само за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021 порака, Не одговара за Samsung Галакси Z Флип 5 G 2020 година.

Компатибилен Модел : Samsung Galaxy S8 Плус (2017).Издржливи СТП кожа материјал, со мека TPU внатрешна обезбедува ма�

Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Тешко Случаи.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај.Браник Ка

Направени од висококвалитет полно зрно кожа и со голема простор за вашите пари и парични картички.Силна

❣【КОМПАТИБИЛНОСТ и Погодност Дизајн】 : Компатибилен со ZTE Страствен 589 5.45 инчен, Професионални Магнетн

Кожа Случај.Полначот Случаи Капак.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај 100% Висок Квалитет и Д

Мека Случај.Кожа Случај.Оклоп случај.Scratchproof Заштитни Случај.Мобилен Телефон Случаи 100% Висок Qulity и Добра

[Додатоци] ќе добиете 1 Samsung Галакси S21 мобилен телефон кутија, екран заштитен филм 2 парчиња [Заштита] Ког

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Samsung Галакси A13 е направен од faux кожа, која го заштитува ваши

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Алкател ПРВ A3 X A600 DL, НЕ е компатибилна со други уреди 【Под

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

Рачно изработени од трајни СТП кожа и флексибилни TPU да се обезбеди висок квалитет искуство на антилизг�

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе�

Scroll