Ново
TUCCH Случај за iPhone 12 Pro/iPhone 12 5G, Паричник Случај со RFID Блокирање на Картичка Стојат [Shockproof TPU Внатрешни работи Случај], СТП Кожа Магнетни прекривачот Компатибилен со iPhon

TUCCH Случај за iPhone 12 Pro/iPhone 12 5G, Паричник Случај со RFID Блокирање на Картичка Стојат [Shockproof

Достапност: Залиха
DEN 503.76

КОМПАТИБИЛНОСТ & RFID БЛОКИРАЊЕ : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО i Phone 12 6.1-инчен & i Phone 12 Про 6.1-инчен.Покрај тоа, картичка слотови се поддржани од страна на напредни RFID технологија за ефективно го блокира сигнали и заштита на вашите лични податоци.Заштитете го вашиот чувствителни информации за кредитна картичка од криминалци.Answer : ___________________________ NOTE : (1).НЕ се ВКЛОПУВААТ други уреди. (2).Уреди i Phone 12 Pro & i Phone 12 НЕ опремување со Авто разбуди/спиење функција.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : (1).Вклучени 3 картичка слотови и 1 парите џеб, ги носите вашите кредитни и дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас. (2).Може да издржи телефонот нагоре за да се види нешто hands-free. (3).Магнетни размавта да бидат затворени и заштитени, сигурни магнетни затворање.СЕОПФАТНА ЗАШТИТА : Со 6.1-инчен i Phone 12 Про флип паричникот кожа случај ги опфаќа сите агли и обезбедува голема двоен слој за заштита на вашиот паметен телефон.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна случај доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините.НИКОГАШ не НАДВОР ОД ТРЕНД : Убаво стокмено во класичен низок профил дизајн.Се чувствува одлично во рака и е мазна копчето за акција за i Phone 12 Про книга случај.Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.Конструиран да се нагласи слаб без да се загрозат Телефон безбедност.Прецизни cutouts ви даде целосен пристап кон пристаништа, и чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Со цел да се води поголема клиент искуство задоволство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница, кои се опфатени со доживотна гаранција.Ако сите не-вештачки проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас за да добиете нова замена бесплатно или со наплата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Специјален дизајн само за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021 порака, Не одговара за Samsung Галакси Z Флип 5 G 2020 година.

Направени од висококвалитет полно зрно кожа и со голема простор за вашите пари и парични картички.Силна

[Компатибилен Тип] Овој паричник случај е компатибилен со i Phone 13 Мини.Тенок folio тип случај да се минимизи�

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : wri

[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за OPPO A54 4 G ,не одговара за други Moible Телефон,ве Молим�

Компатибилен : Овој Минималистички Карбонски Влакна Флип Паричникот Случај е специјално дизајниран за

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

【Компатибилен Модел】 Тенок Одговара за i Phone 6s Плус / i Phone 6 Плус САМО, НЕ одговара за било кои други моде

Совршено се вклопуваат : специјално дизајниран за DOOGEE N20 случај, Лесен пристап до сите контроли и каракт�

Кожа Случај.Полначот Случаи Капак.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај 100% Висок Квалитет и Д

[Додатоци] ќе добиете 1 Samsung Галакси S21 мобилен телефон кутија, екран заштитен филм 2 парчиња [Заштита] Ког

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Мобилен Телефон Случаи.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај.Полначот Случаи Капак.Браник Капак.Мобилен Т

Совршена заштита : мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G Стил 2021 е направен од faux кожа која го �

[Додатоци] ќе добиете 1 Samsung Галакси S21 мобилен телефон кутија, екран заштитен филм 2 парчиња [Заштита] Ког

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Samsung Галакси A13 е направен од faux кожа, која го заштитува ваши

❣【КОМПАТИБИЛНОСТ и Погодност Дизајн】 : Компатибилен со ZTE Страствен 589 5.45 инчен, Професионални Магнетн

ВИСТИНСКА КОЖА : Направена со горниот слој cowhides.ПАРИЧНИКОТ КАПАЦИТЕТ : Има 3 држачот на слотови и 2 паричн

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

EMF заштита за вашето тело, RFID Заштита за вашите лични информации и пад заштита за вашиот телефон во едно �

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Специјално компатибилен со Samsung Galaxy S10 Лајт.Направени од премиум СТП кожа материјал на

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

✨ Компатибилен : Нарачана за Samsung Галакси S21 6.2 инчен екран.Двојно проверете ги вашите модел прво ✨ Мулти

Компатибилен со Apple i Phone SE 2020 година / i Phone 7 / i Phone 8 (4.7 инчи); ве Молиме изберете точниот модел / големина на

Мека Случај.Кожа Случај.Оклоп случај.Scratchproof Заштитни Случај.Мобилен Телефон Случаи 100% Висок Qulity и Добра

Scroll