Ново
Глава Случај Дизајни Печатени Блескав Жолта Светлина Начичкана Ombre Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Kindle Paperwhite 4 (2019)

Глава Случај Дизајни Печатени Блескав Жолта Светлина Начичкана Ombre Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен

Достапност: Залиха
DEN 430.80

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Дизајниран за модерниот начин на живот.Глава Случај Дизајни' мека кожа паричникот стил мобилни случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Импресивна печатени слики и дизајни.За оние со вкус за најновите модни трендови, нудиме најголем избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатна смисла за стил.Официјален Шеф Случај Дизајни product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Тешко Случаи.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај.Браник Ка

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : wri

[Паричникот случај само наменета за i Phoen 7 / 8 / SE2 4.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ i Phone 7 Плус / 8 Плус 5.5 инчи.Ако �

ВИСТИНСКА КОЖА : Направена со горниот слој cowhides.ПАРИЧНИКОТ КАПАЦИТЕТ : Има 3 држачот на слотови и 2 паричн

【Компатибилен Модел】 Тенок Одговара за i Phone 6s Плус / i Phone 6 Плус САМО, НЕ одговара за било кои други моде

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за OPPO A54 4 G ,не одговара за други Moible Телефон,ве Молим�

[Додатоци] ќе добиете 1 Samsung Галакси S21 мобилен телефон кутија, екран заштитен филм 2 парчиња...

Компатибилен со Nokia 6.2 Оваа кожа случај имате кредитна картичка отвори и оддел за пари.Оваа маска е дизај

i Phone 11 Про Случај : Совршен Дизајн за i Phone 11 Про 5.8 Инчен,Не се компатибилни со други верзии.[Ве молиме потв

Рачно изработени од трајни СТП кожа и флексибилни TPU да се обезбеди висок квалитет искуство на антилизг�

Мека Случај.Кожа Случај.Оклоп случај.Scratchproof Заштитни Случај.Мобилен Телефон Случаи 100% Висок Qulity и Добра

EMF заштита за вашето тело, RFID Заштита за вашите лични информации и пад заштита за вашиот телефон во едно �

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Nokia 8.3 е направен од faux кожа, која го заштитува вашиот телефо

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Samsung Галакси A13 е направен од faux кожа, која го заштитува ваши

Практичен и стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен м�

1 [СТИЛ и ЛУКСУЗ] : надворешноста на случај карактеристики нашата премиумодделение мазна теле кожа.Случа

100% Нов и висок квалитет.Сигурно се вклопуваат, лесно се применува & отстранети.Заштита на вашиот телефон

Scroll