Ново
Кертис Дуна-Магла Ураганот ES Електростатско Corded ULV Рака Носат 1-Галон Fogger Прилагодлива Големина на Честички 10-50 Microns

Кертис Дуна-Магла Ураганот ES Електростатско Corded ULV Рака Носат 1-Галон Fogger Прилагодлива Големина на

Достапност: Залиха
DEN 868.80

ПРО-ОДДЕЛЕНИЕ за КВАЛИТЕТ : Дизајнирани, конструирани и собрани во САД, Ураганот ES е изграден со години на сигурни, квалитетни услуги низ широк спектар на fogging апликации.Софистицирани и издржливи, тоа е се доверени од страна на индустријата професионалци за повеќе од 20 години.НАПРЕДНИ ЕЛЕКТРОСТАТСКО ТЕХНОЛОГИЈА : Позитивно трошоци капки на просторот нив рамномерно на специфични површината области за униформа покриеност и посилни лепливоста.ПРЕЦИЗНОСТ МЛАЗНИЦИ : Оваа индустрија-водечки fogger машина е опремена со три хемиски отпорни на висока прецизност млазници за поголема излез капацитет.СУПЕРИОРЕН КАПКИ ФРЛИ ЗА ПОГОЛЕМА ПОКРИЕНОСТ : високо-перформанси компресор disperses капки повеќе широко и ефективно отколку конкурентските производи, заштеда на време и пари.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Ураганот ES можат да се користат за ефикасно магла хотели, изнајмување својства, ресторани, медицински установи, аеродроми, канцеларии, училишта, јавниот превоз, магацини, мало, фитнес објекти, подруми, crawlspaces, backyards и оранжерии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

За Контрола На Зеленило Хранење Црви (Caterpillars), Патувања, Оган Мравките И Други Наведени Штетници Во : Тре

Поле НА ПРИМЕНА : На Sprayer е да се користи за мали и поголеми области како дом, училиште, канцеларија, транс

Scroll