Ново
12 Пакет на Фудбал Стил Foosballs, Црно-Бел Текстура – за Стандарден Foosball Маси & Класичен Tabletop Фудбал Игра Топки од Brybelly

12 Пакет на Фудбал Стил Foosballs, Црно-Бел Текстура – за Стандарден Foosball Маси & Класичен Tabletop Фудбал

Достапност: Залиха
DEN 266.16

12 ТЕКСТУРА FOOSBALLS : Grippy текстура додава триење за поголема контрола на тешки tic tacs и змија снимки; никогаш не се користат непречено топки повторно.КЛАСИЧЕН ФУДБАЛ ДИЗАЈН : Традиционалниот фудбал или кошарка (како на нашите пријатели низ езерото се викаат) дизајн додава дополнителен удар на вообичаените мазна бели топчиња.МОЌНИ СНИМКИ : Потешко и повеќе густина од плута, текстура топки пука со брзина и моќ.Најчестите за турнирот стил foosball маси.ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА : Полесно да стапица, контрола, и да се манипулира со вашата foosball машки нозе, супериорен во однос на споредливи foosballs.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја топка има 35mm дијаметар, 24g тежина; погоден за замена на топки (или надградба) за повеќето foosball маси.Ја преземат Контролата на вашиот Shots There е нешто да се каже за масна, бела пластика "рок" foosballs кои доаѓаат пакувани со толку многу foosball маси.За разлика од плута топки фаворизира за Европски стил маси, тие се пука тешко и брзо, а тие се тркалаат брз и тешко да се запре на сопствените.Тие се прооден за брзо стил на foosball дека има преземено одржи на Америка.Но, има подобра опција.Направи популарна со Торнадо, текстура foosballs се комбинираат со зголемена контрола од плута со blistering брзина на мазна пластика.На grippy текстурирање го прави за полесно игли, поминува, tic tacs и змија снимки без да се жртвува брзина и моќ.Овие топки на добрите употреба, и сега можете да ги користите премногу.Зошто ќе Ви се Допаднат Тоа : кои се Вклучени во овој пакет се 12 црно и бело фудбал стил текстура топки.Мерење стандард 35mm во дијаметар и тежина од 24 грама, тие ќе одговараат многу стандардни foosball маси.Голема како замена за оние во знаат, или надградби за свежа претвора.Нашите текстура топки се Американски стандард; додека поголемиот дел од продавница-купи foosball маси погодно ви даде стартер топки да се игра веднаш, тие не се одржи турнир во игра.Вие не може да го користат непречено бела foosballs некогаш повторно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

12 МАЗНА FOOSBALLS : Мазни, бели foosballs се најдобри за тешко, директно снимки и брза работа.Познат по добро скока

Про Стил Foosball Обвива : ја Подобрува справи со удобност и топката conrtol.Супер Вулгарен и Absorbant : Чува вашите

Материјал : Екопријателски Пластика.Одлично за замена на вашите стари носи еден.Големина (Должина х Шир�

Табела фудбал лежишта се направени од високо квалитетни пластични, трајни, невкусна и безбедно.Прилаго�

2 сосема нов замена играчи со тек иглички.Foosball Мажите се Контра Пондерирана човек.Играчот Димензии : 1.3"D x

Пакување од 2 пластични влез чаши, доволно за да се облека стандард foosball табела.Завртки директно во sidewalls

Scroll